GABRIELA
Nemala som doteraz vážnejšie zdravotné problémy, ale asi pred mesiacom sa mi na brade urobil dosť škaredý herpes. Keď sa mi konečne vyliečil, tak teraz mám pocit, že sa to bude opakovať, a tak isto sa mi robia kútiky. Dávam si riboflavín, B vitamíny….ale neviem, či to stačí. Začali mi aj viac padať vlasy. Neviem, čo ako spolu súvisí. Poradíte mi?

Zdiagnostikoval som vaše telo a v zásade je všetko v poriadku okrem celkovej imunity organizmu. Mikroorganizmy a vírusy prenikajú dovnútra tela cez uši, ústa, nos, kožu, konečník, pohlavné orgány. Biele krvinky a ich produkty sú v poriadku a je ich dostatok. Problém je lymfatický systém a jeho zmena smerom k podpore nežiaducich mikroorganizmov v tele a likvidácia žiaducich mikroorganizmov pre telo. Základná príčina je však alergia na stromy a niektoré rastliny. Treba liečiť stavy alergie. Alergény poškodzujú vnútro buniek a oslabujú celý systém. Osoba, ktorá sa úspešne vyliečila, si na telo prikladala usušené listy zo stromu, na ktorý bola alergická, to jej pomohlo. Listy sa usušia, vložia do plátenného vrecka a prikladajú na telo. Táto liečba je bez záruky a na vlastné riziko.

MARCELA
Mám problémy s obličkami – chronický zápal, cysty, problémy s chrbticou a pankreasom. Prosím o celkové zdiagnostikovanie.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Tvorba červených krviniek štandardná. Biele krvinky v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku, trochu slabšia aktivita. Telo by potrebovalo viac hormonálnych látok.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku pľúca, žalúdok, tenké črevá, hrubé črevá, obličky, pečeň, slezinu.

Diagnostika imunitná: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika psychiky: v norme.

Hľadanie problému: všetko poukazuje na hormonálnu činnosť a to hypofýza, epifýza, štítna žľaza, nadobličky, vaječníky. Vnímam stavy, keď hormonálna sústava nestíha zásobiť telo hormonálnymi látkami. Teda dočasné radikálne zníženie spotreby aj na celý mesiac a potom znovu obnovenie. Odporúčam po konzultácii s lekárom užívať prírodné hormóny voľne dostupné v lekárni. Prípadne vám lekár predpíše hormonálnu liečbu a syntetické hormóny.

Pridaj komentár