VALIKA
Po prekonaní boreliózy pred rokmi som trpela neustálymi zápalmi kĺbov a bolesťami svalov, liečenými protizápalovými liekmi. Tie dodnes neprestali, nie som schopná dlhšej chôdze, státia….pribudli bolesti žalúdka, diagnostikovali mi ložisko vriedkov v oblasti antre pylori, zlé trávenie, mala som pár zvláštnych záchvatov, podľa môjho opisu pripomínali zápal pankreasu, ale na ultrazvuku sa nepotvrdil. Som akoby celá naliata…opuchnutá, výsledky endokrinologického vyšetrenia krvi sú v poriadku. V poslednom čase alergické prejavy na sezónne pele, časté bolesti očí, pocit zhoršeného videnia pri čítaní, opuchy viečok. Chcela by som sa dozvedieť, na čo zamerať svoju pozornosť a ako sa v tom kolotoči nešpecifických príznakov orientovať.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku.

Diagnostika imunitná: kyvadlo neobkreslilo imunitný systém. V tele nežiaduce baktérie a plesne. Treba to preliečiť.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: príliš prudké reakcie lymfatického systému a hlavne lymfatických uzlín. Agresívne a bezdôvodné útočenie na organizmus celkovo. Problém spôsobuje v prvom rade pečeň, ktorej vývoj sa mi nepozdáva. Zmena biochémie, drobenie pečene.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu. Nedostatočná tvorba hormonálnych látok celkovo. Treba riešiť.

Diagnostika tráviaceho systému: nevhodné tráviace procesy. Celkovo poškodzovanie organizmu. Príčina ako základ je pečeň a jej nežiaduci vývoj.

Diagnostika orgánov a častí tela: bežiaca chorobnosť pečene. Možno už zistiteľná aj lekármi na základe testov. Slezina je tiež problematická. Obličky sa zle regenerujú. Zase sem vplýva nevhodná chémia pečene.

Záver: hlavný problém je pečeň a nevhodné mikroorganizmy v tele.

MARIÁN
Veľmi pekne prosím o zistenie zdravotného stavu. Doposiaľ vykonané krvné testy boli v poriadku ani žiadne iné základné lekárske vyšetrenia doposiaľ nič vážne nezistili. Mám pocit pálenia na jazyku, slanú chuť v ústach, tento pocit mám aj keď si obliznem pery. Cítim tlak v oblasti hrudnej chrbtice, stavce približne na úrovni žalúdku a bolesť a tlak /nie celodenný/ po stranách tela v oblasti prsných bradaviek, ktorý niekedy vystupuje až do brady. Mávam aj tráviace problémy, niekedy pocit slabosti a točenia hlavy. Mám zrastené stavce na krčnej chrbtici /C2 a C3/ zistené pri RTG.

Veštecky som Vás zdiagnostikoval. Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy, hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, nadobličky a semenníky. Príčina chorobnosti sú nestabilné a poškodené biochemické pochody v bunkách. Nesprávne zmeny na úrovni genetiky chromozómov v hĺbke buniek. Všetko vzniká na základe rozporu medzi životom ezoterika a „hamburgeráka“. Máte atypické génové retiazky ako ľudia, ktorí sa majú venovať ezoterike. Je mi ľúto, ale pokiaľ budete žiť klasický život, vyzdravenia sa nedočkáte. Je to na vás, kam sa v živote uberiete.

BETKA
Poprosila by som vás o radu, čo mám zmeniť v cvičení, aby svaly vytvárali impulzy a aby impulzy tiekli do nervového systému. Nakoľko to v tejto oblasti mám veľmi slabé a chcela by som to zlepšiť.

Diagnostika nosné svaly tela: kyvadlo svaly obkreslilo. Ale stav svalov je ako u 70 ročnej osoby, vy máte iba 28. Impulzovosť svalových platničiek chaotická a nepodporuje nervový systém tela. Bunky svalov nemajú potenciál aktívnejšie sa deliť a ozdravovať.

Diagnostika kostrových svalov: málo rozvinuté a tiež starecký stav ako u 70 ročnej osoby. Nedostatočná impulzovosť.

Diagnostika blastulové útvary z detstva pre svaly: svalové bunky sú ešte z 10. roku života, blastulové útvary sú k dispozícii a treba im pomôcť aktivizovať sa. Odporúčam do plátenného vrecka uložiť listy brečtanu a posúvať po tele. Teda nie na holé telo. Robiť tak raz do týždňa, spolu 4 týždne. Potom sa prihláste na kontrolu.

DARINA
Prosím vás, aby ste mi napísali, čo mám robiť, aby moje svalové platničky odovzdávali informácie nervovej sústave, aké cvičebné techniky by som mala používať a ako prispôsobiť stravu, keď mám zvýšený cholesterol. Keď som doma, cvičím 2 x v týždni Tae-bo, plávanie a bicykel, občas beh. Ďakujem za radu.

Diagnostika nosných svalov: kyvadlo obkreslilo svaly po celom tele v poriadku. Z hľadiska veku (53) svaly vykazujú bunky ako u 40 ročnej osoby – asi 20% svaloviny. Ďalšia svalovina ako u 60 ročnej osoby – asi 60%. 20% je v stave ako u 70 ročnej osoby. Svalové platničky a ich aktivita je slabá a neviazaná na nervstvo tela.

Diagnostika kostrových svalov: je rozvinuté asi na 10%. Žiadne impulzy.

Diagnostika nervový systém tela: kyvadlo obkreslilo, ale nedostatok impulzov pre činnosť mozgu a intelektuálnej činnosti.

Záver: je iba jedna cesta a to Silva cvičenie a nahradiť impulzovosť v membránach tela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.