ŽANETA
Prosím Vás o kontrolu môjho zdravotného stavu. Dobrala som 3 mesačnú dávku lieku, ktorý mi predpísal imunológ. Stále ma bolí chrbtica v hrudnej a krčnej časti a tŕpnu mi ruky. Môžete sa pozrieť aj na môj psychický profil? Mám predpoklady na to, aby som sa venovala liečiteľstvu, alebo reiki? Ďakujem.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: oproti minulej diagnostike sa nič nezmenilo.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: stav oproti minulej diagnostike nezmenený: poškodené lymfatické uzliny a vačky.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Nastalo zlepšenie.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: imunita sa postupne zlepšuje.

Liečba nervového systému: užívajte sirup z brečtanu, detské dávky, asi dve balenia.

Liečba lymfatického riečišťa: kúsok asfaltu z cesty vložte do vrecka a vrecko posúvajte postupne po celom tele, keď oddychujete.

Liečba imunity: pojedajte rôzne druhy sušeného ovocia, každý deň za hrsť rôznych sušených plodov – zmes.

Dnes som vás pol hodinu na diaľku preliečoval.

Veštecký profil podvedomia

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela štandardný a stabilný. Psychika je štandardná.

Povaha
Ste psychicky usadená v strednom mozgu. Psychické prejavy detského charakteru. Hovorí sa tomu veľké dieťa.

Sexuálne podvedomie
Sexualita je zameraná na seba ako narcistické dievčatko. Mám sa rada a som krásna. Sexuálna vzrušivosť: na vlastné pohlavné orgány. Muži nevedia oceniť ženskú dušu. Ignorantstvo voči mužom.

Stav obalov podvedomia
V tele sú uložené veštecky vnímateľné objekty a obsahujú všetko o ženskej kráse. Rímsky štýl užívania krásy v živote. Podvedomie celkovo je orientované na Rímsku ríšu a rímsku kultivovanosť života.

Embryonálny vývoj
Celkovo štandardný.

Astrológia ega
Celkovo láskavosť a záujem o duchovno ako niečo krásne a povznášajúce do extázy. Ako hudba, dobré jedlo a pod.

Génové retiazky
Nachádzajú sa vo vnútri chromozómov a sú roztiahnuté, máte predpoklady na ezoteriku.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Dôsledne v snoch potláčate ezoteriku a duchovno. Život a jeho krása je viac ako niečo nadčasové.

Duchovná úroveň
Biele anjelské sféry detských dyslektikov mali zabezpečovať úspech, ale využili ste ich pre svoje ciele krásneho života. Anjel pre život a nie duchovno.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keby ste hlboko meditovali. Máte na to vnútorné predpoklady. V zásade ste dali prednosť kráse vonkajšieho života a nie duchovnosti. Ezoterická duchovnosť vo vás je nespokojná a negatívne ovplyvňuje osud ľudí okolo vás. Takto vám neustále pripomína, čomu ste sa mali v živote venovať.

SVETLANA
Potrebujem schudnúť 15kg. Depresie mám zo svojej váhy a aj z toho, že som vždy bola aktívne v kontakte s ľuďmi a teraz som väčšinou sama s dieťaťom. Tiež je to z totálneho vyčerpania, kedy nenachádzam silu myslieť pozitívne, čo ma veľmi trápi a privádza do ešte väčších depresií.

Vešteckými technikami som zistil poškodený nervový systém – chaos v tele. Aurický obal je mimo telo – psychológ je nutnosť. Lymfatický systém je poškodený a nefunkčný. Nedostatok hormonálnej činnosti, pankreas opuch. Telo je opuchnuté a naliate vodou. Príčina tohto stavu je psychického charakteru. Obaly podvedomia obsahujú samú ezoteriku, prežili ste niečo ako klinickú smrť. Máte biele anjelské sféry nastavené na duchovno. Ľudský život žijete v snoch. Osud vám bude priať iba v hlbokých meditáciách. V zásade ste ojedinelý prípad reinkarnácie, ktorá sa stala ešte v embryonálnom období, kedy sa do vás dostal záznam arktického šamana. Prerástol vašu psychiku. Vaša matka považovala tento stav za vaše čudáctvo a blokovala prejavy šamanstva. Svoje zdravie si dáte do poriadku tým, že začnete žiť ezotericky. Máte na to predpoklady. Pokiaľ si vyberiete klasický spôsob života hamburgerákov, tak budete musieť znášať nepriazeň osudu. Tieto stránky vám dávajú množstvo podnetov na duchovnú cestu.

 

MARIKA
Zaujíma ma, čomu by som sa mala v živote venovať, aby som čo najlepšie rozvíjala svoje dispozície, schopnosti, bola prospešná aj iným, akou činnosťou, prácou, sebarozvíjaním, akým smerom ísť, čo robiť.

V prvom rade som sa pozrel na váš zdravotný stav. Kyvadlo neobkreslilo lymfatický systém, už dávnejšie ho poškodili biele krvinky – neadekvátna reakcia. Kyvadlo neobkreslilo žiadnu hormonálnu žľazu v poriadku. Celkovo nedostatočná tvorba hormónov pre telo a možnosť tvorby nezhubných novotvarov v oblasti tenkých čriev. Nevyrovnanosť hormónov. Spôsobujú to nevhodné mikroorganizmy v tele a celkovo oslabená imunita. Pečeň je opuchnutá, zle spracúva toxíny. V tele je vyššia hladina toxínov ako je bežné. V kostnej dreni je riziko genetických zmien. Nie onkologické, iba nevhodné delenie buniek kostnej drene. Obličky hromadia nevhodné zásoby vápnika. Slezina posiela do tela nevhodné látky. Pankreas je pod psychickým stresom. Srdcový sval je bez výkonnosti a v budúcnosti je možná srdcová slabosť. V takomto stave u mňa meditovať nemôžete. Najprv sa musíte dať zdravotne do poriadku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.