EVA
Mojím problémom sú zablokované cesty ku kreativite, aj keď duševne neustále hľadám riešenia, všetko sa zastaví na neschopnosti sústrediť sily na daný problém, ľudovo sa tomu hovorí lenivosť, ja však mám pocit, akoby som stratila všetky kľúče a neviem sa dostať dovnútra, aj keď presne viem, ako to tam vyzerá a čo je nesprávne.

Rozhodujúci zdravotný problém je chorobný stav celej nervovej sústavy a jej poškodzovanie. Ide o nervový uzol pod stredným mozgom v strede hlavy, túlavý nerv a tak isto nervové dráhy v mieche. Problém je v rovine neadekvátnej imunitnej reakcie bielych krviniek, ktoré bezdôvodne útočia na nervový systém. Odporúčam v tomto smere vyšetrenie u lekára a liečiť sa klasicky tabletami.

ROMANA
Chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť, aby ste sa pozreli aj na môj zdravotný stav, keďže som už zo všetkého totálne vyčerpaná a vystresovaná, pričom mi doktorka povedala, aby som sa šetrila a oddychovala po tom, ako som prekonala septickú pľúcnu embóliu s následných abscesom na pľúcach. Mám trombofilný stav.

Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy, pankreas, cievy a žily. Všade nežiaduci cholesterol. Pľúca majú príliš veľa mŕtvych a nefunkčných buniek. Pečeň je problémová oblasť a decimuje pľúca. Ľudské bunky pečene sa geneticky vo vnútri pozmenili. Nevhodný genetický vývoj. Zatiaľ nie onkologické stavy. V tele nie sú toxické látky, určitá hladina je potrebná na správne fungovanie niektorých žliaz v tele napr. hypofýzy. Príčina stavu je z roviny podvedomia. Vnútorne ste stavaná na hlboký ezoterický život. To naznačuje aj stav vašich génových retiazok, ktoré sú mimoriadne od seba vzdialené. To je ukazovateľ duchovnosti. Vyliečenie je možné iba radikálnym záujmom o veci duchovné a nie bežný život. Môžete si vybrať: ezoterika a zdravie alebo bežný život a choroba. Nepoznám nikoho, kto by zvíťazil nad podvedomím. No vy chcete žiť vonkajší život a o duchovnom svete nechcete ani len počuť. Nezostáva mi nič iné, ako to rešpektovať.

MATEJ
Chcel by som vás požiadať o diagnostiku očí. Už viackrát sa mi zapálili viečka a ostali mi vo viečkach guličky hnisu.

Diagnostika očí
Pankreas je prepojený na oblasť očí a bude ich poškodzovať. Niektorým ľuďom pankreas poškodzuje nohy, iným oči, niekedy aj iný orgán v tele. Pankreas je v tele najmladší orgán a ešte sa dostatočne nezosúladil s ľudským telom a inými orgánmi. Treba tvrdo cvičiť prirodzené zlepšovanie zraku a zrak preliečovať liekmi a bylinkami na oči.

Diagnostika psyché
Aurický obal je okolo tela a psychika je štandardná. Ste psychicky usadený v strednom mozgu a teda stále detská psychika, ktorá neprešla do psychiky dospelej osoby. Sexuálna povaha – ešte prevládajú detské sexuálne sklony. Sexualita neprešla do sexuality dospelej osoby. Obaly podvedomia obsahujú klasický život. Štandardný jedinec s klasickým životom.

Pridaj komentár