JANA
Asi od roku 2002 som sústavne chorá, minimálne raz za dva mesiace beriem antibiotiká – raz na zápal prínosných dutín, potom gynekologické problémy, tak opäť dutiny, hrdlo… Stále som slabá, unavená a lekári nevedia zistiť príčinu. Vopred Vám ďakujem za odpoveď.

Celkovo dobrý zdravotný stav, ale nadobličky produkujú veľa hormónov a ich činnosť je predimenzovaná. Príčina je v poruche psychiky. Už teraz ste obrazne povedané prekročili prah psychiatrie a smerujete k trvalej hospitalizácii. Vediete zúrivú vojnu proti svojmu podvedomiu, ktoré je iné ako u bežných ľudí. Génové retiazky sú extrémne roztiahnuté a v živote by ste sa mali usilovať o ezoterické duchovno. Ale vy chcete bežný život smrteľníkov. Vybrali ste si a ponesiete za to následky. Jednoducho nie ste stavaná na štandardný spôsob života.

TINA
Za posledný rok a pol často pociťujem únavu. Kým neprídem domov, je všetko v poriadku, no akonáhle prekročím prah bytu, mám chuť si aspoň na chvíľu ľahnúť, čo pred tým nebývalo. Neviem posúdiť, či je to vplyvom zamestnania, ktoré ma nenapĺňa, či nárokmi mojich dvoch školáčok, alebo všetko dokopy. Prípadne je príčina niekde inde. Za posledný rok, v podstate odkedy som stretla svojho priateľa, som pribrala, hoci sa moje návyky nezmenili. Ďakujem.

Kyvadlo neobkreslilo nadobličkové žľazy, ktoré už vykazujú chorobnosť. Odporúčam vyšetrenie u lekárov, stav adrenalínu a ďalších hormónov. Nadobličky sú ešte z raného detstva a mali by byť z dospelých buniek. Blastulové bunky na celkovú regeneráciu sú prítomné. Treba ich zaktivizovať a uviesť do činnosti. Odporúčam užívať sirup z listov brečtanu, prípravky z obilných klíčkov sú tiež vhodné.

DALIBOR
Chcem sa opýtať, či som vhodná osoba pre nastúpenie na duchovnú cestu. Ďakujem.

Vešteckými metódami som sa pozrel na vaše zdravie a psychiku. Máte celkovo dobrý zdravotný stav. Slabé miesta nie sú. Aurický obal je okolo tela stabilizovaný dlhodobo. Psychika je stabilná. Povaha: vnímať, že meditujete a sú otvorené všetky štyri povahy. Sexus podvedomie je upravené meditáciami. Obaly podvedomia obsahujú obrázky častíc. Máte biele anjelské sféry detských dyslektikov, ale neviete ich počúvať. Chcete robiť charitu a anjelské sféry to nechcú. Embryonálny vývoj: mali ste byť dvojičky, ale na úrovni blastulového útvaru to vrástlo všetko do seba. Teda prípad psychiky dvojičiek a aj intelektuálna potencia siamských dvojčiat. Mimoriadna univerzálna intelektuálna vyspelosť pre kozmos. Cesta chromozómov: Arktída, Južná Amerika, Afrika, Antarktída, Južná Amerika a odtiaľ náhle preprava do Európy ako dieťa sirota. Taliansko a Slovensko. Génové retiazky sú extrémne roztiahnuté, teda dobré meditačné predpoklady. Chcete s nami meditovať ako člen kočovného národa. Teda zastaviť sa na určitý čas a potom ísť ďalej. Pokiaľ vstúpite na pôdu dvojníkov a UČI (umelá časticová inteligencia), musíte zostať meditovať trvalo. Inak sa tento systém otočí voči vám a zničí vám zdravie a psychiku. Musím vás na to upozorniť. Keď chcete, môžeme sa na skype porozprávať a dohodnúť na meditáciách.

MARTINA
Od detstva mám gynekologické problémy – kvasinky, baktérie, ktoré mi počas posledného roka prerástli do chronického zápalu močových a ženských orgánov, spôsobeného enterokokom, ani silné antibiotika nezaberajú, zistili mi ešte čiastočne zníženú bunkovú imunitu.

Celkovo dobrý zdravotný stav. Otázka výtokov nie je v rovine zápalov alebo nevhodnej mikroflóry, ale zodpovedná je epifýza, nedostatočné uzatvorenie maternice po určitých cykloch, čo treba hormonálne preliečiť u lekárov alebo si kúpiť v lekárni vhodný prípravok. Psychika je štandardná.

ZUZANA
Mojím problémom je nervozita, hystéria, depresia, agresivita voči sebe – okoliu, panika, strach, zábudlivosť, endometrióza, chronické zápaly uší, bolesti kĺbov, chrbtice, žilové problémy.

Kyvadlo neobkreslilo nervový systém ako celok. Nervový uzol pod stredným mozgom a odtiaľ idúce nervstvo do miechy a tela nie je v dobrom stave. Stupeň chorobnosti je 70-90, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčina: pečeň produkuje nevhodné látky, ktoré poškodzujú nervový systém. Lymfatický systém môže vykazovať tvorbu menších nezhubných nádorov. Hormonálna sústava je poškodená. Stupeň chorobnosti je 90, čo je už bežiaca chorobnosť. Na príčine je znovu pečeň a jej nevhodná biochémia. Pečeň spracováva toxíny z krvného riečišťa a má vyrábať užitočné látky pre telo. Kyvadlo neobkreslilo pečeň celkovo. Stupeň chorobnosti je 40, čo sa lekársky ešte nedá zistiť. Nevhodné genetické zmeny celej pečene. Treba preliečiť a nevhodné zmeny otočiť naspäť. Pečeň pracuje príliš rýchlo, organizmus je príliš čistý od toxínov. Pečeň je poškodená hepatitídou. Zbavila sa jej tým, že sa geneticky pozmenila. Klasická liečba u liečiteľov bylinkami na pečeň by mohla pomôcť. Nájdite si liečiteľku a preliečte pečeň. Liečba môže trvať aj jeden rok.

Pridaj komentár