MILENA
Veľmi dlho sa trápim s bolesťami krížov, svalov nôh a podľa mňa aj mechúra a močových ciest. Pekne prosím o diagnostické posúdenie môjho zdravotného stavu aj s vypracovaním vami navrhnutého postupu liečenia a zároveň vás prosím o veštecké posúdenie, čo urobiť ďalej, aby sa mi uľavilo. Ďakujem.

Diagnostika krvné riečište: pozor na usadeniny na stenách ciev a žíl. Odporúčam preventívne vyšetrenie a preventívnu liečbu. Tak isto diétu, pri ktorej sa obmedzí mlieko, maslo, syr a mäso.

Diagnostika hormonálnej sústavy: nedostatočná tvorba všetkých hormonálnych látok. Nutnosť užívať prírodné hormonálne látky z lekárne.

Diagnostika svalov: bohužiaľ, starecké prejavy. Vyčerpanie obnovy svalov a ich trvalé poškodenie. Vhodné sú tvrdšie masáže na obnovenie regeneračných schopností svalov.

Ostatné v poriadku.

DANIELA
Doktori si ma hádžu hore dole, vraj mám úzkostnú poruchu, problém s hormónmi a tlakom, bolí ma chrbtica, nohy, kolená, brucho. Pribrala som skoro 15kíl, neviem si rady, prosím pomôžte mi, budem Vám veľmi vďačná, ak mi zistíte pravú príčinu môjho zdravotného stavu.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo ganglie. Ide o drobné zhluky neurónov, po celom tele je ich veľké množstvo. Väčšina je poškodená alebo chorľavá. Príčina tohto stavu sú agresívne biele krvinky, ktoré napádajú tieto oblasti, respektíve mierna porucha bielych krviniek, ktoré si myslia, že ganglie sú choré bunky.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo ju neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo je už rozbehnutá chorobnosť, ešte nie v tak akútnom stave, aby bola lekárskymi vyšetreniami potvrdená. Príčinu tohto stavu treba hľadať v tom, že kostnú dreň napadli vírusy, bežne sa nachádzajú v lístí a na hríboch. Celkovo máte mimoriadne slabú a poškodenú imunitu.

Vhodná liečba: u lekárov a to poriadne imunologické vyšetrenie a liečba imunologickými preparátmi s kombináciou špeciálne vyrobených antibiotík pre vaše účely. Presne treba zistiť, aký druh vírusov a baktérií máte a podľa toho upraviť antibiotiká.

Alternatívna liečba: je to riziko, lebo sa treba liečiť látkami z jedovatých rastlín napr. púčkami z orgovánu – obklady na telo, obklady z brečtanu, obklady z jedovatých húb a pod. Toto píšem iba ako informáciu, takéto liečby môžu trvalo poškodiť organizmus.

RASTISLAV
Vďaka jednej osobe som sa začal zaujímať o duchovné veci. Má to však háčik a to sú moje psychické problémy a moja osobnosť. Vyhľadal som psychiatra, pretože som pociťoval silné depresie, mával som často myšlienky na samovraždu a bolo toho ešte viac. Snažím sa do toho pomaly dostávať, ale neviem, či mám na to predpoklady. Ďakujem Vám za odpoveď.

Zdravotný stav
Prešiel som celý organizmus. V zásade všetko v poriadku. Slabšie miesto sú tenké črevá. Dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela. Teda aura ako u osôb, ktoré sú v psychickej pohode a nepatria na psychiatrickú liečbu.

Povaha
Vaša povaha vychádza a koncentruje sa v mieche, ktorá je v chrbtici. Ide o jedincov, ktorí inklinujú k pravekej kultúre plnej rituálov a tradícií. V organizme sa nedovyvíjali neurónové oblasti veľkého mozgu, mozočku, brušného mozgu, stredného mozgu a ganglií. Z detského obdobia vám zostal fenomén detskej psychiky riadenej miechou. U osôb, ktorým sa neurónové oblasti vyvinuli dobre, takáto riadiaca funkcia miechy zaniká. Napríklad filipínske liečiteľstvo je založené na tom, že chorým osobám otvoria tento potenciál v mieche a pomôže organizmu zvládnuť chorobu. V ezoterike je aj hnutie Shambala, ktoré sa špecializuje na otvorenie tohto liečivého fenoménu. V Indii sa tomu hovorí aj hadia sila (nie prána, to je niečo iné). Niektorí jedinci takéto otvorenie hadej sily psychicky nevydržia a stávajú sa z nich psychiatrickí pacienti. Váš prípad patrí do kategórie jedincov, ktorí nedotiahli hadiu silu úplne a tak, aby ju vedeli ovládať. Osobne som si otvoril hadiu silu z miechy a vypracoval som určité postupy, ako ju psychicky zvládnuť.

Pridaj komentár