KLÁRA
Dlhodobo mám problém so spaním a celkovo s úzkosťou. Nedokážem zaspať, aj keď som veľmi unavená, vždy ma niečo vytrhne už keď zaspávam, cítim tlak na hrudi a strach, nepokoj. Doterajšie vyšetrenia krvi, ekg a pod. boli v poriadku.

Zdravotný stav
Nenašiel som žiadne vážnejšie poškodenia, ani choroby, ani akútne stavy. Dobrý zdravotný stav. Slabšie sa javí svalová hmota, ktorá je sivastá. Nedostatočná fyzická kondícia môže oslabovať psychiku.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo tela. Teda trvalo štandardný stav psychiky. Nepatríte medzi psychiatrických pacientov.

Povaha
Máte rozmeditované 4 povahy, ste meditačný typ.

Sexuálne podvedomie
Obsahuje ezoterickú duchovnosť.

Stav obalov podvedomia
Obsahujú ezoteriku.

Génové reťazce
Génové retiazky vo vnútri chromozómov sú extrémne roztiahnuté a mali by ste žiť duchovne.

Chromozómová história
Začína v Afrike, putuje do Ázie, arabský svet, arabská abstraktná duchovnosť. Zase ďalší dôvod pre meditáciu.

Embryonálny vývoj
Mimoriadne rýchle obdobie embrya a dlhé obdobie ľudského plodu. Mimoriadne rozvinutý intelekt pre kozmos a nadčasovosť. Žili ste už v matke ako kozmonaut a robili ste psychické výlety do matky a aj mimo nej. To je u detí, ktoré mimoriadne vyspeli ešte počas vývoja ľudského plodu. Embryonálna ezoterika.

Pôrod
Odmietanie tohto bežného sveta a trvalá aktivita mimo zmyslov. Váš mozog je inak stavaný ako u bežných ľudí.

Astrológia ega
Odmietate žiť duchovne a vaše ľudské ego túži žiť klasický život.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V noci vediete zúrivé útoky voči svojej prirodzenej ezoterickej podstate. Odmietate sa podriadiť tomu, že ste iná ako ostatní.

Hviezdy, šťastný osud
Nebude, pokiaľ nedáte priechod duchovným veciam.

EDITA
Poprosila by som o kompletnú geriatrickú diagnostiku. V prípade potreby aj s terapiami a ďalším postupom.

Všade sa presadzuje geriatrický program. Všetko v poriadku. Geriatrický program v brušnom mozgu ide naplno. Prenáša sa do 7. neurónových oblastí v poriadku. Postupne sa to stupňuje. Pud sebazáchovy v brušnom mozgu je aktívny. Správne genetické zmeny sa v organizme dejú. Tukový orgán produkuje 10 miliónov užitočných látok, 40 litrov pre psychické procesy – zvyšujte. Veľa ide na fyzický pohyb, denne 150 litrov. V tukovom orgáne beží trend vývoja. Pud vyživovací je v poriadku. Pud teritoriálny v poriadku, mikroorganizmy v norme. Pud bunkový tenké črevá – preniká všade a je vysoko aktívny. Prebieha reparácia organizmu na základe blastúl a to celkovo v celom tele, čo je výborné. Všade na prvkovej úrovni oceľové laná.
Problémy sú v rovine psychickej. Všetko je viacej detskou hrou ako ambicióznou záležitosťou múdrosti. Nedobrý vzťah k intelektu a múdrosti. Viac pracovať na ovládaní psychiky.

Pridaj komentár