ANDREA
Asi pred pol rokom som mala bezdôvodný pocit strachu a celú noc som nespala. Odvtedy sa mi to opakuje, večer som unavená, no ten strach z toho, že opäť prebdiem celú noc, mi nedá zaspať. Nikdy predtým som so spánkom problém nemala, nemám ani veľké starosti, kvôli ktorým by som sa mala trápiť, neviem, čo sa to deje. Prosím pomôžte mi, lebo ma to veľmi vyčerpáva a na liekoch nechcem byť závislá.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela ako u štandardných osôb, ale zrútil sa dovnútra tela. Je potrebná liečba tabletkami na stabilizáciu psychiky.

Povaha
Ste psychicky usadená v strednom mozgu. Tu sú usadené osoby, ktoré chcú zostať mladé dievčatá a nerešpektujú psychické dozretie na ženu. Vnútorne a psychicky nechcete dospieť a akceptovať svet dospelých. Zdá sa vám svet dospelých násilná a nespravodlivý.

Sexuálne podvedomie
Vnútorná nenávisť voči sexualite, zlikvidovať všetky penisy sveta a takto vyhubiť zlo.

Stav obalov podvedomia
Obaly obsahujú všetko o mučení detí a mladých žien. Znásilňovanie a devastácia ľudskej duše.
Chromozómová história

Embryonálny vývoj
Nebol v poriadku. Matka celkovo nespustila úplne tehotenskú chémiu a do vás išlo príliš veľa sexuálnych látok a hormónov. To zbrzďovalo a komplikovalo vývoj. Negatívny vplyv to malo na psychické dozretie na ženu. A zároveň pocit, že sex je zlý a treba byť od toho dobre ďaleko. Naivné pocity z embryonálneho obdobia zle pretlmočené do bežného života.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Strach pred spánkom, kde sa presadzuje potláčaná sexualita a vy sa toho musíte zúčastniť. Odmietate to.

Hviezdy, šťastný osud
Usporiadajte si svoje sexuálne predstavy o sebe, svete a mužoch do reálnej roviny.

DANA
Mám pocit, že žijem celý život so zatiahnutou ručnou brzdou a nedokážem byť spokojná sama so sebou. Myslím, že ten problém má svoj pôvod v detstve, kedy som prežila veľa stresu a traumy. Mám často depresie a pocit, že túžim a chcem robiť veci, na ktoré nemám potenciál a nezvládam ich. Ďakujem.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav, nenašiel som nič závažné.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a teda dlhodobo klasicky štandardná psychika.

Povaha
Ste hysterická povaha usadená v ústnej dutine (nervstvo). Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je orientovaná do svojho vnútorného sveta a vonkajší odmieta.

Sexuálne podvedomie
Sexuálne libido je narcistické a otočené do svojho vnútra, orientované na svoje tantra predstavy o sexuálnom živote. Uzavretosť do vnútorného sveta.

Stav obalov podvedomia
Vytvárajú sa v 12.-14. roku života. Je tam samá ezoterika a duchovno.

Anjelské sféry
Ide o anjelské sféry detských dyslektikov. Sú sivasté, teda v živote idete po emocionálnych zážitkoch a to zo svojho vnútra. Orientácia do seba. Nie je ťah na úspech.

Génové reťazce
Nachádzajú sa v chromozómoch a sú poriadne od seba vzdialené. Takéto osoby by mali žiť silne ezotericky. Pokiaľ sú génové retiazky zviazané, treba žiť nábožensky. Pokiaľ sú silne pokope, treba žiť klasický bežný život.

Embryonálny vývoj
Klasický embryonálny vývoj bez problémov. Štandard. Dalo by sa povedať, silne realizovaný a to dvakrát. Duchovne aj intelektom vyspelý jedinec. Dostali ste to do vienka.

Kolektívne vedomie predkov
Sprevádza ho deštrukcia, neúspech, alkohol, drogy. To sú vaši predkovia.

Začiatok cesty chromozómov
Vaše chromozómy majú základ v Kanade, Amerika, odtiaľ Afrika a Európa. Arktická ezoterika.

Astrológia ega
Chcete zo svojho vnútorného sveta von za každú cenu. Túžba žiť klasický život. Nevhodná predstava a túžby. Konflikt s podvedomím.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Snažíte sa aspoň v snoch žiť vo vonkajšom svete ako úspešná osoba. Klasický stav osôb odmietajúcich žiť duchovne.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ nebudete rešpektovať, že ste iná ako ostatní, tak neúspech a životné problémy.

TOMÁŠ
Chcel by som Vás poprosiť o vypracovanie geriatrického profilu, aby som vedel, ako tie systémy vo mne fungujú a ako ich mám momentálne nastavené a tiež čo by som mal podľa pudov robiť, nakoľko ešte pudy neviem vnímať sám. Neviem, či je to pre mňa vhodné, aby som sa pustil do geriatrie hlbšie.

Geriatrická diagnostika

1. Na veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu a ganglie sa geriatrický program posúva z brušného mozgu. Máte 4 pudy z brušného mozgu a 4 programy a to správne genetické zmeny, správna výživa, mikroflóra a starostlivosť o vnútro buniek. Všetko beží podľa plánu.
2. Brušný mozog ako základ geriatrického programu sa v prípade správnych genetických zmien stupňuje. Správna výživa, vhodná starostlivosť o bunky a vhodná mikroflóra sa nerozvíjajú dobre. Sú ešte blokované. Zbytočné spochybňovanie seba, nedôvera a strach zo všetkého nového. Psychoterapia a viac si dôverovať.
3. Tukový orgán začal produkovať 100 užitočných látok. Trochu tento systém lieta. Používate nevhodné mydlo a prípravky na telo. Mali by obsahovať produkty z včiel. Včelia kašička, med, propolis a pod.
4. Vhodné genetické zmeny už bežia a treba to podporiť psychicky a viac si dôverovať. Nepodceňovať sa.

Celkovo je problém v psychike. Príliš si nedôverujete a podceňujete sa.

Pridaj komentár