BRONISLAVA

Chcela by som vás pekne poprosiť o vypracovanie vešteckého geriatrického profilu môjho zdravia a ak by ste mohli, tak aj doporučený návrh a postup liečby. Chcela by som sa podrobnejšie dozvedieť o svojom zdravotnom stave a ako by som ho mohla zlepšiť.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo cievy a žily v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Nervový uzol v strede hlavy v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo lymfatický systém, uzliny a špongiovité uzliny v poriadku. Lymfatický mok je čistý.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy v poriadku.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo žalúdok a tenké črevá v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo srdce, pľúca, pečeň, slezinu, obličky, hrubé črevá v poriadku.

Diagnostika imunitná: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Imunita je dostatočne aktívna na úrovni T a B lymfocytov aj imunoglobínov.

Diagnostika vyživovacia: telo je dostatočne vyživované.

Diagnostika psychická: aurický obal je okolo tela stabilizovaný a psychika je štandardná.

LACO

Chcel by som vás poprosiť, keby ste boli taký zlatý a vypracovali mne a manželke Slávke geriatricky profil – chceme vedieť, čo sa deje v našom vnútri.

Podrobne som vás prešiel kyvadlom a vešteckými postupmi. Zašiel som dovnútra buniek orgánov a systémov. Nenašiel som žiadne disharmonické alebo problematické oblasti. Jedine problémové sú kĺbové spoje. Mali by ste sa naučiť pohybovať zo stredu svalov a nie z kĺbových oblastí. Pozrite si video klasického baleťáka alebo zápasníka a zistite rozdiel v pohybe. Kĺbové spoje natierajte gélom na hojenie a výživu kĺbov. A hlavne sa naučte inak pohybovať.

SLÁVKA

Diagnostika zdravia
kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku. Kyvadlo obkreslilo kostnú dreň, biele a červené krvinky a krvnú plazmu. Kyvadlo obkreslilo nervový systém v poriadku.
Kyvadlo neobkreslilo lymfatický systém. Stupeň chorobnosti je 60-80, čo je začínajúca chorobnosť. Bunky lymfatického systému sa nedelia a sú blokované. V tele sú nevhodné mikroorganizmy. Lymfatický systém sa nedelením buniek bráni.
Kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu. Stupeň chorobnosti je 40-60, čo je postupne sa rozbiehajúca chorobnosť. Znovu sa hormonálne bunky nedelia. Príčinou sú nevhodné mikroorganizmy v tele. Tento stav nedelenia buniek je všade v tele.

Diagnostika imunity
Celkovo je imunita extrémne nízka s hrozbou zlyhania. Blokovaná detská žľaza. Netvoria sa dostatočne ochranné zložky voči mikroorganizmom a vírusom. V tele je nevhodná skladba mikroorganizmov. Odporúčam vyšetrenie u imunológa a následne liečbu imunitného systému.

MAROŠ

Pred rokom som vám poslal moje zdravotné problémy a to, čo ste mi povedali, že mám boreliózu, sa potvrdilo, akurát končím s antibiotikami, ktoré som užíval 60 dní. Chcel by som ešte raz od vás vedieť, ako som na tom zdravotne, lebo sa cítim stále zle. Budem rád, ak sa mi ozvete, čo mám urobiť, aby ste mi pomohli ďakujem.

Diagnostika zdravia
Antibiotiká zaberajú výborne a to všade. Som rád, že lekári vám pomohli na základe môjho vešteckého odhadu.

Diagnostika psychická
Ešte nám zostalo riešiť psychiku a psychický stav. Aj tu treba navštíviť psychiatra. Pokiaľ si viete vybaviť klinické testy stavu psychiky, tak si ich dajte spraviť. Treba o to žiadať alebo si to súkromne zaplatiť. Aurický obal je od vás vzdialený ako u pacientov, ktorí musia brať psychiatrické lieky na stabilizáciu psychiky. JE TO NUTNÉ. Psychika u vás funguje vo vnútri buniek. Mala by fungovať štandardne na povrchu orgánov. Niečo ako uzavretie do vnútorného sveta vo vás a odpojenie od reálneho sveta okolo. Vyskúšajte niekoľko liekov od psychiatra, stabilizujte svoju psychiku a napíšte, odporučím ďalší postup.

MARIANA

Mám časté zdravotné problémy, mohli by ste ma prosím zdiagnostikovať? Tiež šťastný osud sa mi vyhýba. Ezoterika ma priťahuje, čítam si rôzne ezoterické články a knižky.

Diagnóza zdravie
6 neurónových oblastí je v poriadku. Kostná dreň v poriadku. Imunita dostatočná, detská žľaza funguje. Kyvadlo neobkreslilo nervový uzol v strede hlavy a nervovú sústavu. Stupeň chorobnosti je 90-100, čo je už asi aj lekársky zistiteľné. Upchávanie buniek nervového systému cholesterolom a podobnými látkami. Upchané asi 20% buniek. Príčina tohto stavu je v pečeni, kyvadlo ju neobkreslilo v poriadku. Pečeň je rozdrobená a spálená. Stupeň chorobnosti je 40-60, čo je lekársky ťažko zistiteľné. Tvorba dobrého aj zlého cholesterolu je poškodená a upcháva bunky tela kde kade. Hormonálna sústava je onko riziková. Produkuje molekulárne pozmenené chemické hormonálne látky. Telo je extrémne toxikované. Tukové bunky doničené. Celkovo poškodená biochémia tela.
Čo sa týka ezoteriky, máte extrémne roztiahnuté génové retiazky od seba. Už dávno ste mali mať ezoteriku ako jedinú náplň života. Výsledok terajšieho zdravotného stavu je strach žiť duchovne. Odmietanie hlbokého ezoterického života. Myslíte si, že ste chorá práve z ezoteriky. To je síce pravda, ale príčina je v tom, že nechcete a nedokážete žiť – zatiaľ – skutočne ezotericky. Ezoteriku máte doteraz iba ako veľkú zábavu.

Pridaj komentár