Ivan

Dobrý deň, už niekoľko mesiacov mám ťažkosti s trávením. Zažil som niekoľko vážnejších stavov na hranici vedomia. Mám podozrenie na žlčník. Môžete mi prosím poradiť? Ďakujem.

Pri diagnostike som zistil celkovú podvýživu organizmu. Príčinou je nevhodná skladba mikroorganizmov v tenkých črevách. Celková imunita je silne oslabená a hlboko pod normu. Sú oslabené vstupné brány do organizmu, oči, koža, pohlavné orgány, konečník. Biele krvinky bránia iba vnútorné orgány a nie kožu a vstupy do organizmu. Zlé kódovanie bielych krviniek v detskej žľaze pri hrudnej kosti. Detská žľaza je značne poškodená. Organizmus by mal vytvoriť náhrady v iných častiach tela, kde, to rozhodne. Mali by ste ísť k imunológovi, nechajte sa zdiagnostikovať a užívať lieky na imunitu. Na vytvorenie náhrad detskej žľazy odporúčam potierať telo čiernym múmiom (dostať kúpiť v lekárni). Natierať jemným roztokom 2 krát do týždňa a nechať zaschnúť. Prihláste sa na kontrolu po absolvovaní imunologického vyšetrenia.

Tatiana

Môj problém je gynekologický– svrbenie a výtoky, ktoré trvajú asi 4-5 mesiacov. Mám pigmentové škvrny na tvári, problémy s trávením – plynatosť a bolenie čriev a sklon k zápche. Mám pocit, že som stále unavená.

Kyvadlo neobkreslilo epifýzu v strede hlavy. Táto žľaza zodpovedá za to, čo sa deje počas menštruácie. Kyvadlo neobkreslilo vaječníky, silné psychické napätie. Zbytočne ste skoncentrovaná psychicky na túto oblasť. Kyvadlo neobkreslilo maternicu. Stupeň chorobnosti je 100-120, čo je plne bežiaca chorobnosť, stav patrí do rúk lekárom. Nevhodné delenie buniek, ktoré sú príliš slabé. Zatiaľ nie onkologicky nebezpečné. Iba veľmi oslabená verzia buniek. Treba pravidelné lekárske kontroly. Príčinou tohto stavu je príliš agresívne nastavenie bielych krviniek, ktoré bezdôvodne útočia na maternicu. Bunky kostnej drene sa nevhodne delia. Zatiaľ nie onkologické riziko, iba určité poškodenia. Bunky kostnej drene sa skôr podobajú na myšacie bunky ako na ľudské. Osobne vám neviem pomôcť. Treba zostať pod kontrolou lekárov. Prípadne zvážte pobyt v kúpeľoch so zvýšenou prírodnou radiáciou vody, také sú pri Balatone v Maďarsku. Pokiaľ vám to lekár odporučí, skúste realizovať. A pokiaľ možno pravidelne tri roky za sebou.

Lenka

Po pôrode mi ostala skoro všetka váha napriek tomu, že chodím cvičiť, cvičenie mám rada, robí mi radosť. Druhý problém spočíva v neustálom nafúknutí brucha. Lekári nič nenašli. S postupujúcim vekom sa to iba zhoršuje, v priebehu tehotenstva to bolo veľmi intenzívne.

Prešiel som veštecky celý organizmus a nenašiel som nič vážne choré alebo disharmonické. Všetko je v norme.
Keď som diagnostikoval tukové bunky zistil som, že došlo k poškodeniu niektorých orgánikov, vyťahujú z tela všetko, čo sa dá a robia z toho tuk. Máte väčšinou hnedý tuk a menej bieleho tuku.
Odporúčam asi 4 mesiace držať špeciálnu diétu, kde skoro všetko jete s tvarohom. Teda chlieb a tvaroh, zelenina a tvaroh, mäso a tvaroh. Samozrejme tvaroh polotučný a ničím nesladený alebo upravovaný. Vždy iba dvojkombinácia – tvaroh a jedna položka jedla. Nekombinovať tri položky a viac. O mesiac mi môžete napísať, ako sa máte a ako fungujete.

Elena

Veľmi by som sa chcela prihlásiť a zúčastniť sa Vašich meditácií cez skype. Už dlhšiu dobu si čítam Vaše články, v každom nachádzam niečo zaujímavé a so zatajeným dychom pokračujem až do konca. Postupne začínam rozmýšľať o tom že, čo by skutočne chcelo moje povedomie. Rada by som vedela akou cestou ho mám viesť. Študujem medicínu a rada by som spoznala seba nielen po fyzickej stránke, ale aj prostredníctvom Vašich meditačných techník po duchovnej. Píšete veľmi zaujímavo a pútavo, podľa môjho názoru Vaše články budú prínosom nielen pre moju, ale aj pre ďalšie a ďalšie generácie.

Po zdravotnej stránke ste celkovo v poriadku, po psychickej nie celkom. Aurický obal je od tela vzdialený ako u osôb na pol ceste k psychiatrovi. Už teraz by boli vhodné rozsiahlejšie psychoterapie, nájdite si vhodného psychológa. Vaše vedomie je usadené v koži. Predtým bolo usadené v strednom mozgu. Máte výnimočne veľa neurónov špecializovaných na oblasť psychológie a snovej oblasti. Prirodzene rozumiete snovým pochodom v ľudskej mysli. Génové retiazky naznačujú skôr na oblasť náboženskú ako ezoterickú. V snovom procese viete mimoriadne efektívne riešiť a analyzovať psychický stav iných osôb.
Bohužiaľ, ste ešte príliš mladá a ezoterika by vám ešte viac deštruovala psychiku. Najvhodnejšie je začať meditovať po 30. roku života. Zatiaľ môžete brať ezoteriku ako teoretické vzdelanie. Nezabudnite vyhľadať psychologickú pomoc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.