JURAJ

Pracujem ako stolár, momentálne som už rok na PN s chrbticou. Mám bolesti kĺbov, chrbta a pliec. Liečba je neúspešná, na CT ma neposlali a svaly bolia stále, po zdvihnutí ťažkého bremena ma sekne v krížoch a som zas na pohotovosti.

Kyvadlo neobkreslilo nervový systém v mieche a okolo miechy. V mieche sú mikrozápaly a vonkajšie zápaly mimo buniek. Príčina je vnútorné poškodenie nervových dráh pre impulzy aj rozstrapkané nervové zakončenia v celom tele. Výrazný chorobný stav nervového systému, ktorý zapríčinili agresívne vírusy alebo baktérie. Do tela sa dostali z lesnej zveri.
Celkovo je imunita pod hranicou potrebnosti. Príčina sa hľadá v kostnej dreni. Celkovo nevhodná skladba bielych krviniek Ta B lymfocytov. Detská žľaza je poškodená vírusmi. V tele je veľa nevhodných baktérií a vírusov. Mimoriadne nevhodná skladba baktérií v tenkých črevách, až plesne. Zlá výživa, telo je podvyživené. Vírusy poškodili aj časť kostnej drene.
Určite odporúčam návštevu imunológa, vyšetrenie na vírusy, imunologickú liečbu a liečbu kostnej drene. Prípadne radikálnejšie obnovenie kostnej drene od darcu streknutím cez cievy, nie operačne. Ale to musí posúdiť lekár na základe vyšetrení.

MARTINA

Rada by som sa prihlásila do Vášho programu meditácií cez Skype.
Chcela by som vás požiadať o radu. Považujem sa za dobrého človeka, nikomu by som vedome neublížila, ale problém mám s hnevom. A tým ublížiť asi dokážem. Veľmi rýchlo vzbĺknem, impulzívne reagujem, neviem to ovládnuť. Neviem si dopriať ten čas nutný na upokojenie, ale hneď kričím, hnevám sa, zúrim.

Pre meditácie sa nehodíte, génové retiazky sú silne pri sebe. Príliš zvieracia psychika. Nevhodné pre hlbšie meditácie. Zdravotne a psychicky ste v poriadku. Likvidujete svoje anjelské sféry zo 4. roku života. Nechcete úspech, chcete byť sivá myška. Bojíte sa úspechu. Mimoriadne silné emócie, ktoré nemáte pod kontrolou. Veľké dieťa, ktoré nevie, čo chce. Sexuálne emócie nie sú pod rozumovou kontrolou. Psychoterapie na zvládnutie emočnej inteligencie sú nutné.

BORKA

Mám problém s chrbticou (od puberty mám diagnostikovanú skoliózu), keď dlhšie stojím, bolia ma kríže, občas ma v nich aj sekne tak, že sa nemôžem hýbať, poslednou dobou cca 3 týždne má trápi pravá ruka, je to nepríjemná tupá bolesť, ktorá ide cez rameno do prstov, ktoré miestami tŕpnu.

Kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu. Nevhodné zmeny hormonálnych látok vo všetkých hormonálnych žľazách. Príčina: z tukových buniek pod kožou sa produkujú nevhodné chemické látky, ktoré prenikajú do tela a poškodzujú ho.

Celkovo nežiaduce genetické posuny všetkých buniek nežiaducim smerom. Zatiaľ iba posuny a nie onkologické riziká. Ale vývoj je nepriaznivý. Zlé pôsobenie látok idúcich z tukových buniek.

Kyvadlo neobkreslilo pečeň a jednu obličku. Poškodzovanie pečene a obličky z tukových buniek.

Tak isto celkovo psychiku treba stabilizovať u psychiatra tabletkami a potom nutné psychoterapie.

MAREK

Mal by som záujem zúčastňovať sa vašich akcií cez skype.

Skôr, ako začnete u mňa meditovať, som sa pozrel na váš psychický a zdravotný stav.

Zdravotný stav
Celkovo všetko v poriadku. Nenašiel som nič vážne choré alebo poškodené.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, štandardný psychický stav.

Povaha
Ste psychicky usadený vo veľkom mozgu. Tu sú usadení ľudia, ktorí prežili klinickú smrť, napríklad aj v noci a nemusia o tom vedieť. V tele je informačný záznam duševne chorej osoby, ktorej sa stratila počas jej organického života loptička a teraz ju jej záznam hľadá. Teda patríte do kategórie špiritistov. Podrobnejšie Plazmatická škola na mojich stránkach.

Anjelské sféry
V 4. roku života ste dostali čierne anjelské sféry, teda zásadne robíte veci tak, aby vám škodili.

Stav obalov podvedomia
V 12. roku života ste dostali obaly, ktoré obsahujú obrazy sebaničenia a poškodzovania. Niečo ako neúspešný samovrah. Našťastie nemáte dosť odvahy to ukončiť.
Chromozómová história

Génové reťazce
Nie sú roztiahnuté, ale sú pokope, teda nemáte prirodzené predpoklady pre ezoterický život. Teda klasický bežný život.

Embryonálny vývoj
Štandardný vývoj.

Hviezdy, šťastný osud
Máte žiť klasický život.

Záver: pre meditácie potrebujete viac ambícií a ctižiadostivosti. Študujte moje stránky a o nejaký čas sa ohláste, či sa ešte venujete ezoterike.

NORA

Chcela by som vedieť, v akom stave je moje zdravie, či je všetko v poriadku. Začala som sa stravovať podľa zásad zdravej výživy, tzn. obmedzenie mäsa, celozrnné a sójové produkty, veľa zeleniny a ovocia. Je toto stravovanie pre mňa vhodné zo zdravotného hľadiska?

Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Stupeň chorobnosti je 40-50, čo je lekársky ešte ťažko zistiteľné. Príčina chorobnosti sú nežiaduce genetické zmeny a to hlavne v štítnej žľaze. Nedostatočná tvorba hormonálnych látok a v štítnej žľaze zmena chemických látok. Treba preventívne vyšetriť štítnu žľazu u lekárov. Buď brať lieky od lekára, alebo dlhodobo bylinky na štítnu žľazu, k tomu zvýšený prísun jódu z morských produktov je bezpodmienečne nutný. V tele je nedostatok fosforu, fluóru a ďalších stopových prvkov. Minimálne treba začať konzumovať ryby. Nevhodné stravovanie pre váš organizmus. Ostatné v tele celkovo v poriadku.

Pridaj komentár