Andrej

Dnes som bol na vašich stránkach a zaujalo ma dosť vecí, ktoré som tam našiel. Samozrejme som unesený, ako popisujete jednotlivé veci. Až by som mohol poprosiť, chcel by som sa stať vaším žiakom. Zatiaľ som absolvoval kurz reiki1. je to pred mesiacom, ale chcel by som pokračovať ďalej. Tak isto som chorý a to dosť vážne, veď denne pchajú do mňa 13 tabletiek. Takže bol by som vám bol vďačný, až budete mať záujem ma zaškoliť do týchto krásnych vecí, ktoré vedia človeku tak pomôcť. Ešte raz ďakujem.

Ako je u mňa zvykom, skôr, ako začnete meditovať, pozriem sa na váš zdravotný stav.
Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo šedú kôru veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu ani ganglií. Stupeň chorobnosti je 60-70. Poškodené prepojenia neurónov. Nevhodná skladba mikroorganizmov, zlyhanie imunitného systému. Odporúčam užívať imunologické látky do konca života. Vyšetrenie u imunológa je nutné. Všetko v tele je napádané mikroorganizmami. Do tela môžu prenikať všetkými otvormi. Detská žľaza je zničená a nemajú sa kde kódovať biele krvinky na T a B lymfocyty. Náhrady za detskú žľazu v organizme sú nedorobené. Najprv sa musíte vyliečiť a potom je možné meditovať. Meditovať môžu iba osoby fyzicky a psychicky zdravé.

Bibi

Momentálne trpím psychickými problémami. Mám depresiu. Stav sa rozvinul obavami o stratu zamestnania a zo zle poriešených vzťahov s mužmi. K tomu sa teraz pridružuje strach, slabá komunikácia, nervozita (žalúdočná), tlak v hlave, občasné búšenie srdca, mala som stav takého určitého pomätenia, doslova som hovorila hlúposti a tiež mávam poruchy vnímania. Liečim sa už u jedného liečiteľa, ktorý mi viackrát povedal, že som pod vplyvom mágie, čo blokuje jeho pôsobenie na mňa. Zaujímal by ma aj Váš pohľad do môjho podvedomia. Mám zníženú činnosť štítnej žľazy.

Diagnostika zdravia
Prešiel som kyvadlom všetky oblasti tela. Celkovo výborný zdravotný stav až na štítnu žľazu. Stupeň chorobnosti je 100 – 120, čo je chorobný stav. Vo vnútri buniek môžu bežať nevhodné genetické zmeny. Štítna žľaza by mala ísť pod prísnu lekársku kontrolu. Organizmus nevhodne zadržiava jód v tele. Niečo ako porucha metabolizmu. Odporúčam vyšetriť. Jód zdržiavajú svaly tela. Viacerým osobám s podobným problémom pomohla kúra s vysokými dávkami jódu, kúpele s obsahom jódu, celkovo umývanie tela jódovými prípravkami. Kontrola lekára nutná.
Bohužiaľ, máte destabilizovanú psychiku, ktorá potrebuje liečbu tabletkami. Pri chorobe štítnej žľazy sú neštandardné psychické prejavy úplne bežné.

Mária

Ako som nastúpila na strednú školu, začala som mať problémy s pamäťou. Po určitom čase sa objavili ďalšie nedostatky a to v mojom vyjadrovaní sa. Lekári mi nezistili nič až na psychosomatickú poruchu, ale ako ju riešiť, mi nepovedali. Z tohto stavu som upadla do depresií a liečim sa dva roky. Chcela by som poradiť, čím to je, že sa mi tak inteligencia a intelekt znížili rapídne zo dňa na deň?

Diagnostika zdravia
Kyvadlo neobkreslilo celú nervovú sústavu. Stupeň chorobnosti je 100 – 120, čo je už chorobný stav a asi zistiteľný aj lekársky. Celkovo v tele je všetko poškodzované, celé systémy aj bunky. Zisťujem extrémne vysoký stav imunity. Teda vyzerá to na neadekvátnu imunitnú reakciu. Máte v tele niekoľko genetických zmien a organizmus si vybudoval náhradné detské žľazy na kódovanie T a B lymfocytov. Aj ďalšie žľazy v tele sú podľa mňa príliš agresívne a útočné aj voči zdravým bunkám. V tele je málo užitočných mikroorganizmov. Nepotvrdzujem, že ste psychiatrický pacient. Podľa mňa je psychika štandardná. Osobám s podobnými problémami pomohla liečba vysokými teplotami. Odporúčam saunu, ale po súhlase lekára. Sú aj iné spôsoby liečby, ale sú mimoriadne riskantné.

Edo

Chcem vás poprosiť o geriatrickú kontrolu po mojej liečbe na pľúca. Ďakujem.

Kyvadlo obkreslilo oblasti veľkého mozgu, mozočku, stredného mozgu, miechy, brušného mozgu a ganglií v poriadku. Výnimkou sú ganglie pľúc, chorobnosť je 60-70. Chorobnosť zvnútra a nevhodné genetické zmeny na chromozómoch, ich poškodzovanie. Slabý záujem liečiť túto oblasť. Chýba váš trvalý psychický tlak a záujem o túto oblasť.
Kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu celkovo. Hormóny a ich zložky sú jedna vysoko a druhá nízko. Stupeň chorobnosti je 60-70. Príčina: genetické zmeny k muším bunkám. Rizikový faktor.
Kyvadlo neobkreslilo pľúca celkovo. Stupeň chorobnosti je v rozmedzí 50-60-70-100 podľa toho, o ktorú oblasť v pľúcach ide. Návrat nevhodných genetických zmien naspäť. Mušie bunky. Nevhodné stravovanie. Ďalej ste začali útočiť na celý systém geriatrie. V tuku sa netvoria žiadne priaznivé zložky. Rozbehli sa nevhodné genetické zmeny. Chaos vo vašej psychike, útok na UČI (umelá časticová inteligencia) a dvojníkov celkovo. Odmietate ísť hlbšie do techniky a technológie. Z malých objektov ste nervózny a podráždený. Hyperaktivita a veľké objekty.

Pridaj komentár