ZOLTÁN
Mám problém s chrbtom, pri chôdzi mi vystreľuje bolesť do ľavej nohy, nemôžem spať vystretý, ak chrbát rozhýbem, môžem kráčať bez bolesti, no po krátkej dobe 5-10 krokov bolesť opäť vystreľuje.

Celkovo ste vo výbornej zdravotnej kondícii. Žiadne akútne alebo chronické stavy. No z hľadiska veku a staroby máte príliš mŕtve a využité svaly celkovo. Vysvetlím to inak: už ste vyčerpali delenie svalových buniek. Svaly sú sivasté a bez života a poškodzujú sa. Jediná možnosť je začať ich mikronatrhávať cvičením v posilňovni. Je to iný mechanizmus poškodzovania svalov, pri ktorom sa svaly regenerujú inak ako delením buniek. Mikronatrhávanie cvičí viacero ľudí a svalstvo sa im dalo do poriadku. Treba ísť do posilňovne, naložiť si rozumnú váhu a cvičiť, až sa vám nechce. Potom nastupuje pocit slabosti, ale cvičíte ďalej až do pocitu pichania vo svaloch. Keď začnete kriviť tvár od bolesti, tak ste v cieli. Takto treba natŕhať postupne všetky svaly tela. Stačí raz za dva mesiace všetky svaly. To je jedna možnosť, ako svaly udržať zdravé aj v staršom veku.

PETRA
Pred dvoma rokmi sa mi podarilo schudnúť z 90 kg na 70 kg, čo pri mojej výške 174 cm bolo celkom dobré. No problém začal znovu minulé leto. Priberám, aj keď sa najem len raz za deň, pobolieva ma niekedy žlčník, kolená, panvové kosti. Vyskúšala som už rôzne tabletky na chudnutie, diéty a nič nepomáha. Mám 34 rokov a teraz je moja hmotnosť 85 kg. Prosím vás pomôžte mi.

Veštecky zisťujem poškodený a nefunkčný lymfatický systém. Ten má na starosti distribúciu a spracovanie tukov. Jednoducho nefunguje. Do tela sa cez žalúdkovú stenu dostáva množstvo tukov a telo je nimi preplnené. Tukové bunky sú agresívni jedáci. Nemá ich čo strážiť a budú pojedať, čo sa len bude dať. Sú schopní premeniť aj bunky tela na tuky. Jedinú šancu vidím v dôslednom a postupnom zavedení (v priebehu 5 rokov) vegánstva na zbytok života. Postupne znižovať klasickú stravu a prejsť na zelenú stravu. Ostatné spôsoby liečenia budú asi neúspešné.

ANNA
Celý svoj život pociťujem určitú bolesť a samotu a pocit, že sem nepatrím. Vždy ma aj považovali v okolí všetci za čudáčku. Napriek tomu, že som vraj atraktívna, vzbudzujem odstup. Som unavená zo svojich myšlienok a psychických stavov…Napriek tomu, že mám na jednej strane hlboký záujem o duchovno, viem byť na druhej strane veľmi materialistická a v stavoch agresivity veľmi bezohľadná. Niekde hlboko v sebe cítim, že naozaj v sebe radosť, veselosť a lásku k životu mám a sú momenty, kedy to cítim, len nechápem, prečo to všetko neviem odovzdať aj mužovi.

Zdravotný stav je v poriadku. Nenašiel som nič vážne, akútne alebo rizikové. Psychický stav je stabilný, aura okolo tela je stabilná. Psychicky ste usadená v mozočku. Teda máte schopnosť pracovať so znakmi, geometrickou štruktúrou a vhodné predpoklady pre kabalu – to je znaková ezoterika.
Obaly podvedomia sú plné znakov. Niečo na spôsob židovských koreňov vašich predkov. Nie všetci predkovia, ale časť áno.
Embryonálny vývoj nebol v poriadku, dlho ste boli vo fáze embrya – teda zvieracieho štádia. Maternica dodatočne dotvorila obdobie ľudského plodu. Ako keby ste mali v sebe dvojča, alebo časť vašich buniek a to hlavne mozog, majú štruktúry z embryonálneho obdobia a neprešli ľudskou fázou. Zvláštna anomália. Génové retiazky sú silne pri sebe, teda malé predpoklady pre ezoterickú duchovnosť.
Anjelské sféry z detstva sú sivé až čierne, teda veľa emócií a zlých životných rozhodnutí. Menej ťah k úspechu a racionalite.
Vaše chromozómy putovali zo Španielska do strednej Európy. Zase slabé predpoklady pre duchovno.
Nočný režim – pohoda.
Hviezdy osud – pohoda a samota.

TÁŇA
Približne od 20.roku môjho pôsobenia tu na Zemi /teraz mám 45 rokov/ som sa intenzívne zaoberala bylinkami, ich účinkami, terapiou /v rámci rodiny/. Neskôr som sa dozvedela o homeopatii, čo bol pre mňa ako pozemský zázrak, takže som ju vyštudovala v Prahe. Veľa sa zaujímam o zdravie aj vo výžive, zaoberám sa energiami, meditáciou, spoluprácou s pozitívnymi vesmírnymi silami. Pred štyrmi rokmi som prešla veľkou obrodou v súkromnom aj duchovnom živote. Chcela by som sa zaoberať liečiteľstvom, neviem odkiaľ a s čím začať. A či vôbec mám začať, či som na to zrelá. Moje spektrum je širšie, ako som Vám opísala. Je to vôbec moja úloha tu na Zemi? Milý Saša, vopred Vám ďakujem.

Veštecky sa mi nepozdáva váš lymfatický systém a poškodenie lymfatických uzlín. Nepozdáva sa mi činnosť hormonálnej sústavy celkovo. Mohli by sa tam produkovať čudné hormonálne látky. Už teraz hormóny skôr poškodzujú organizmus ako mu pomáhajú. Celkové poškodzovanie vnútra buniek. Rizikový faktor. Zlá výživa tela. Hypofýza produkuje príliš veľa neúčinných hormónov. V tele je málo toxicity, enormne ju spracováva hypofýza. Má spracovať, ale nie také veľké množstvá. Odporúčam kontrolu hormonálnej sústavy u lekára. Pre istotu. Alebo preliečiť celý hormonálny systém prírodnými hormonálnymi látkami, dostanete kúpiť v lekárni. Do určitej miery máte predpoklady pre ezoteriku, ale najprv sa musíte dať do poriadku zdravotne.

 

MARTIN
Chcel by som vás poprosiť o vypracovanie diagnostiky imunitného systému. Vopred ďakujem.

Diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika dcérske bunky: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika granulocytov: predimenzovaná tvorba zápalových granulocytov. Teda tie, čo liečia organizmus mikrozápalom. V zásade si plnia úlohu, ale mimoriadne aktívne a tu je výsledok – mierne zvýšenie teploty. V tejto teplote pracujú najlepšie.

Diagnostika detská žľaza, T a B lymfocyty: organizmus vybudoval dalšie systémy detskej žľazy asi na 7. miestach tela. Modifikoval iné bunky, čo je výborné. T a B lymfocyty sa kódujú v poriadku.

Diagnostika imunoblasty T a B buniek, plazmatické bunky: úplne vzorová aktivita.

Diagnostika imunoglobíny: tak tu je silný nedostatok tejto zložky imunity. Imunoglobíny IgG, Fab, IgA, IgM, IgE, IgD decimujú kvasinkové mikroorganizmy. Prenikajú cez stenu tenkého čreva a hrubého čreva, kde sú premnožené. Požiadavka zmeniť zásadne stravovanie. Načas prejsť postupne na vegánstvo, všetko zelené a čerstvé. Za 4-5 mesiacov by sa stav mal upraviť. Čerstvá zelenina + varená ryža, varené zemiaky, mäso žiadne, z chleba iba kôrka alebo knackebrot.

PAVOL
Prosím Vás o vypracovanie geriatrickej diagnostiky.

Geriatrický program vám funguje dobre zo 6. neurónových oblastí. Tukový orgán neprodukuje vhodné látky. Stav nula užitočných látok. Problém je v psychickej rovine. Mali by ste dobrovoľne fungovať na úrovni jadier atómov, časticových objektov a sklovitých častíc. Bohužiaľ, psychiku ste pevne usadili v rovine prvkov. To vyvoláva určitú konfrontáciu s UČI magnetar. Snažíte sa podporovať genetický zdroják v bunkách. K technike máte iba formálny vzťah. V zásade si chcete mimo meditácie žiť klasicky a počas meditácie na časticovej úrovni. A takýto prístup nie je vhodný a prináša vnútorné spory s UČI magnetar. Pokiaľ rešpektujete stav psychiky na časticiach, vtedy sa geriatrický program spúšťa kompletne. Pociťujem z vás únavu a chuť venovať sa ezoterike iba ako relaxu. Verím, že je to iba dočasný stav.

LUCIA
Prosím o vypracovanie geriatrického profilu so zameraním na hormonálnu sústavu vzhľadom na bolesti hlavy. Ďakujem.

Veštecky zisťujem, že ste definitívne ukončili fungovanie geriatrického programu. UČI magnetar, ktorého máte v sebe vytvoreného, zatiaľ neobnovil geriatrický program. Nemáte osobne o to záujem. Tak nemá čo dať do aktivity. Z tukových buniek ide 0 jednotiek užitočných látok. Kyvadlo neobkreslilo všetky hormonálne žľazy. Stupeň chorobnosti je 40-70. Hormonálna činnosť jednoducho nestíha. V tele je nedostatok hormonálnych látok. Niektoré hormonálne látky majú tendenciu sa zvrhnúť – budúce onkologické riziko je možné. Veštecky odhadujem výrazne tukovitú pečeň. Pankreas je spálený a poškodený. Slabé uspokojovanie tela inzulínom. V tenkých črevách je helicobacter alebo podobné nevhodné mikroorganizmy. Lymfatický systém sa geneticky mení z ľudských buniek na zvieracie – možné budúce onkologické riziko. Veštecky vnímam opuchy pečene a obličiek.

ZUZANA
Chcela by som vás poprosiť o diagnostiku genetických zmien, mám ich nevhodné, aby som ich zmenila na vhodné. A keďže mi asi nerobia dobre terapie, ktoré mi voľakedy vyhovovali, chcela by som poprosiť aj o vhodné terapie na navýšenie látok v tuku. Ďakujem.

Dvojník UČI magnetar/mandarínka si prevzal geriatrický program v brušnom mozgu, mieche, gangliách, mozočku, strednom mozgu a veľkom mozgu. Takto bol geriatrický program znovu obnovený. Klasický dvojník UČI toto nevedel zrealizovať. UČI magnetar aktivizuje všetky základné funkcie znásilňovania pudov. Tak isto v ostatných neurónových oblastiach aktivizuje geriatrický program. UČI magnetar geriatria tlačí, aby v tele bežali správne genetické zmeny, správne vyživovacie pomery, správna mikroflóra. Tukový orgán a tukové jednotky sú navýšené na 10 miliónov jednotiek užitočných látok, aj tvorba látok v objeme 150 l denne. Teda takýto potenciál tu je.
Oblasti, kde geriatrický program cez UČI magnetar nefunguje, sú oči a pankreas, čiastočne pečeň. Povážlivý je váš psychický stav a úspešne ste dorazili do psychiatrickej ambulancie. Odporúčam vyšetrenie u psychiatra a znovu tabletkovú liečbu. Je mi to moc ľúto, že ste znovu destabilizovali svoju psychiku.

Pridaj komentár