Tibor

Pred mesiacom som šiel do práce na nočnú a po dvoch hodinách sa mi začala točiť hlava a bolo mi na zvracanie. Odvtedy maródujem, k zavráti sa po pár dňoch pridalo búšenie srdca, úzkostné stavy a nechuť do jedla. Takýto stav som nikdy nemal, bol som v dobrej kondícii.

Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy a to hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, nadobličky, pankreas, semenníky. Celkové poškodenie tvorby hormonálnych látok. Oni sa tvoria, ale nie v zložení, v ktorom sa tvoriť majú. Sú chemicky pozmenené. Domiešala sa vám nočná a denná chémia. Hypofýza stratila funkciu prepnúť na nočnú chémiu. Ide aj denná aj nočná chémia, čo nie je dobrá správa. Je z toho hormonálny chaos. Psychika je zatiaľ stabilná. Bohužiaľ, vyzerá to na dlhšiu liečbu. Zostaňte v rukách lekárov. Odporúčam terapiu niekoľkokrát sa unaviť úplne na dno svojich síl. Snáď sa to umúdri a naskočí poriadna denná alebo nočná chémia.

Teo

Mám nasledovný zdravotný problém. Začal som pociťovať v dolnej časti ľavej nohy akoby pálenie nepríjemné v styku s iným predmetom. Všetky vyšetrenia boli v norme až na novozistený diabetes typu 2. Po čase sa moje pocity / nepríjemné vnemy/ preniesli na celé telo. Tieto problémy ma trápia už od mája a neviem si s tým rady.

Neurónové oblasti sú v poriadku. Lymfatický systém v celom tele má stupeň chorobnosti 100, čo je už zistiteľné aj lekársky. Pankreas a diabetes ničí celý lymfatický systém. Pankreas je z lekárskeho hľadiska príliš mladý orgán v tele a v zásade najčastejšie ničí zrak alebo chodidlá, u vás ničí lymfatické riečište. A preto mu treba pomôcť a začať aktívne liečiť. Celkovo máte nedostatočnú hormonálnu činnosť v celom organizme. Príčina je poškodenie buniek hormonálnych žliaz. Spôsobili to chemické látky nevhodných mikroorganizmov z exotických hadov, plazov, jašterov, myší a škrečkov, ktoré prenikli do tela. Imunitný systém je nedostatočný až skoro úplne poškodený. Detská žľaza je poškodená úplne, biele krvinky sa tvoria, ale nemôžu upraviť mikroflóru tela. Pankreas je opuchnutý, možno aj v poriadku. Ale mikroflóra v tenkých črevách je ako kanalizácia pod mäsokombinátom plná potkanov. Nutná liečba u imunológa a to dlhodobá.

Martin

V roku 1998 som sa rozišiel s priateľkou a začal trocha meditovať podľa knihy A. Ignatenka Schola Vitae. Neviem, čo sa stalo, ale dostal som sa na psychiatriu. Diagnostikovali mi schizofréniu, pararanoid. Beriem poctivo injekcie a mávam občas problémy so spánkom. Momentálne nemôžem spať vôbec.

Pri diagnostikovaní som zistil nedostatočne rozvinuté vlásočnice krvného a žilového riečišťa v celom organizme. Niečo ako geneticky dedená porucha. Tiež to platí aj o lymfatickom riečišti v celom tele. Mimoriadne pasívne a prejavy rýchleho starnutia z hľadiska vášho aktuálneho veku. V podstate z hľadiska biologických hodín stav ako 70-80 ročná zdravá osoba. Ostatné v poriadku. Teda je tu určitý fyzický základ poškodenia psychiky. Aurický obal je okolo tela zrútený a psychika prenikla cez orgány do buniek, prvkov a častíc, teda je trvalo poškodená. Psychiatrická liečba je nutná. Poškodenia aj pri embryonálnom vývoji, veľmi rýchlo zrealizovaný zvierací vývoj. Dôvodom boli už vtedy choré až onkologické stavy maternice. Vývoj orgánov problematický. Dobudovanie krvného a lymfatického riečišťa nedostatočné. Nedostatok blastulových štruktúr pre 10., 15. a 20. roku života. Bunky sú detské. Nedokážem vám účinne pomôcť. Treba zostať v starostlivosti lekárov.

Milena

Vybrala som sa na prechádzku, keď mi odrazu začala tŕpnuť ľavá noha. Do 2 hodín, keď už noha bola bordovo-fialová a poriadne opuchnutá, som bola prijatá na interno-kardiologické oddelenie s diagnózou flebotrombóza. Noha ma nebolela, len som v nej mala taký dosť veľký tlak. Boli mi nasadené injekcie Clexane a Warfarín, ktoré som brala tak do septembra. Bola mi urobená aj trombolýza. Nohu mám stále mierne opuchnutú, mám sa s tým vraj naučiť žiť. Momentálne si pichám každé ráno Clexane, lieky boli vysadené, s tým že od budúceho roku ich mám brať znova a asi zrejme už do konca života. Keďže sa ako mladá a aktívna žena nechcem len tak vzdať a zmieriť s týmito prognózami, veľmi rada by som Vás poprosila o Váš názor a pomoc.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo žilový a cievny systém. Hrozba ukladania nánosov a upchávania na rôznych miestach. Ste z tohto hľadiska podľa mňa silne riziková. Príčina ukladania usadenín: poškodenie tukových buniek. Odmietanie prijať tuk do svojich zásob a organizmus ho potom ukladá, kde sa dá. Rizikový faktor. Lymfatické riečište zbiera tuk z tenkých čriev. Organizmus sa naučil spracovať tuk, ale nestíha spracovať všetko. Vyskúšajte takýto postup: na telo si dajte kus plátna 20 x 20 cm, na to natrite slivkový lekvár a naukladajte kusy bravčovej slaniny. Každý deň takto liečte inú oblasť tela. Zo začiatku nechajte pôsobiť 10 min., potom postupne 20 minút. Postupne prejdite celé telo. Túto terapiu robte v prítomnosti inej osoby, nikdy nie sama. Vytopte bravčovú slaninu a do tekutej a primerane teplej masti namočte chlieb a zjedzte ho. Najprv kúsok chleba asi tak štvrtku a jednu veľkú lyžicu teplej masti. Robte tak 20 dní za sebou raz za deň. Túto terapiu robíte na vlastné riziko. Môže u vás spôsobovať nevhodné stavy.

Pridaj komentár