Sabína

Prosím o celkové posúdenie. Duchovno ma veľmi priťahuje, ale v súčasnosti sa pokúšam pochopiť seba a naučiť sa počúvať a riadiť podľa svojho vnútra.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a teda stabilná psychika.

Povaha
Psychicky ste usadená v strednom mozgu a odtiaľ ide spojka do ústnej dutiny, teda hovoríme o hysterickej povahe, ale celkovo je držaná pod kontrolou.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a teda vedomie vlastnej sexuality a ženskosti. Všetko v norme. Sexuálna vzrušivosť: na seba, narcistické sklony. Všetko pre ženu bohyňu. Trochu to nemáte pod kontrolou.

Stav obalov podvedomia
Obsahujú všetko o nečinnosti, pasivite a bežnom živote. Nič výnimočné.

Anjelské sféry
Sivasté až čierne. Rada si v živote robíte po svojom, a teda uspokojujete a uprednostňujete svoje emócie pred úspechom. Často idete do neúspechu.

Génové reťazce
Génové retiazky vo vnútri chromozómov sú štandardné. Teda ani náboženský život, ani ezoterika.

Embryonálny vývoj
Mimoriadne dlho trvala zvieracia fáza vývoja. Ľudská časť sa budovala neskoro v detstve.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch žijete vo svete zvierat. Divočina a príroda. V zásade nemáte rada civilizáciu.

Hviezdy, šťastný osud
Nemáte záujem a stačí vám, čo je teraz, len aby to vydržalo.

Dominika

Prosím vás o kontrolu zdravia, geriatrickej liečby, či nastali nejaké zmeny a na čo sa ďalej zamerať.

V krvnom riečišti na mnoho miestach tvorené vo vnútri stien usadeniny. Aj vlásočnice v cievach majú usadeniny. Lymfatické uzliny usádzanie toxických látok. Kyvadlo obkreslilo hormonálnu sústavu ako stabilizovanú. Z tukových buniek sa netvoria žiadne užitočné látky. Kyvadlo obkreslilo pečeň v poriadku. V tele je príliš veľa toxínov. Ostatné všetko v poriadku. Na určitý čas si zaveďte diétnejšiu stravu, viac vegetariánsku, viac zeleniny, viac minerálky a vody.

Pridaj komentár