Terézia

Momentálne som sa vrátila z pobytu vo Vyšných Hágoch, kde mi zistili asi nastupujúcu astmu, ale testy na dýchaní boli v norme, dali mi spraye, z ktorých ma boli hlava a kĺby a nejako nezaberajú. Preto sa na vás obraciam s veľkou otázkou čo je to?? Už ma ten začarovaný kruh chorôb nebaví a som z toho zúfalá, tie neustále choroby, teploty a bolesti ma asi zabijú. Ešte raz vás veľmi prosím o pomoc.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: všetko v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy: všetko v poriadku.

Diagnostika psychického stavu: problém je v rovine psychickej. Nemáte štandardnú psychiku. Na orgánoch nezhubne mutovali krycie epitelové bunky a tie posunuli psychiku hlboko do buniek v celom tele a odtiaľ ešte hlbšie do prvkov, atómov a častíc. Teda v zásade máte psychický stav, ktorý v psychiatrii popisujú ako dvojník alebo rozdvojená psychika. Ľudská časť – teda vy – chce žiť v zásade duchovne, ale chorobný stav „dvojník“ chce žiť ako tulák, alkoholik a ubližovať si. Teda buď tabletky od psychiatra a udržať si takto zdravú myseľ, alebo meditácie a duchovný rast a ovládnuť tento fenomén vo vás.

Marián

Rád by som Vás poprosil o radu a pomoc, čo mám robiť ďalej. V minulosti ste ma diagnostikovali ako špiritistu so spomienkami mŕtveho mnícha bylinkára. Dlhú dobu som mával veľmi zlé sny, cítil som sa unavený a pod. a stále to pretrváva. Vedeli by ste mi bylinkára vymeniť za niečo lepšie, letargické prípadne pre mňa prospešné? Prosím vás, keby ste mi mohli poradiť, čo ďalej a vopred ďakujem za odpoveď.

Zdravotný stav
Nenašiel som nič disharmonické. Odhadujem dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Keďže meditujete, usadili ste sa v 6. neurónových oblastiach a aj vo vnútri buniek. Teda idete cestou všestranného ezoterika.

Sexus
Celkovo vnútorné sexuálne dozrievanie a určitá mužnosť. Dobré zmeny v tejto oblasti.

Stav obalov
V obaloch nastavená ezoterická cesta. Anjelské sféry zo 4. roku života sú ešte sivé, ale popracujeme na tom.

Snová ezoterika
Jasná ezoterická cesta vo vás dozrieva.

Špiritistický obal mnícha vám aktívne pomáha na duchovnej ceste.

Génové retiazky
V chromozómoch génové retiazky vhodne rozťahané ako u ezoterikov.

Denisa
Budem vám vďačná, ak by ste sa mi mohli pozrieť na môj zdravotný stav a prípadne navrhnúť nejakú vhodnú terapiu. Mojím problémom je nadváha až obezita, opakované kvasinkové infekcie, HPV vírus – vysokorizikový, cysty, alergia.

Celkovo dobrý zdravotný stav. Nič vážne som nenašiel. Čo sa týka maternice, tak tú treba liečiť klasicky ženskými čípkami pri zápaloch. Môžete zájsť za imunológom a užívať niečo. Alebo si dávajte studené obklady. Kúpite si mrazenú zeleninu a vrecko prikladáte na podbrušie každý deň po dobru 10 – 15 minút. Praktizovať spolu 2 týždne. Zároveň po kúre sa napite horúceho čaju na mechúr, aby ste neprechladli.

Václav

Mám onkologický problém v tlustém střevě, slabost, velké bolesti. Děkuji za laskavost.

Úplne zničená imunita celého organizmu. Je potrebná doživotná intenzívna imunitná liečba. Celkovo onkológiu by zvládli mikroorganizmy z červíkov, hmyzu, lariev z lesa. Teda pojedať takéto náležitosti. Dosť takéto mikroorganizmy do tela a šanca by tu bola. Následne je tu riziko, že tieto mikróby síce zničia onko bunky, ale napadnú aj celý organizmus. V zásade neodporúčam alebo na vlastné riziko. Už som liečiť takto dva prípady úspešne. Ostatní takéto liečby odmietli. Odporúčam aspoň brať imunologické látky.

Ludmila

Trápí mně velké bolesti kloubů- nemůže téměř chodit, nejvíc levý kyčelní kloub, vysoký tlak.

V oblasti kĺbových spojov je migrenózny volt z nevyváženej hormonálnej činnosti. Silné vyžarovanie. Pomohlo by užívanie prírodných fytoestrogénov, treba sa poradiť s lekárom alebo lekárnikom.

Miroslava

Neudržia sa mi baktérie v črevách, sústavne musím užívať probiotiká, bolia ma nohy, ruky, brucho, nemám slzy ani sliny, suchá pokožka, slabá imunita, obličková nedostatočnosť, málo červených krviniek i bielych, zvýšené ASLO, FW, tuky, teplota a znížená zrážanlivosť krvi, dioptrie do diaľky 5,5.

Váš problém je mimoriadne špecifický. Zdravotne som nenarazil na nič závažné. No po stránke psychickej nemáte štandardnú psychiku. Je mimoriadne zúžená do vnútra buniek. A génové retiazky v chromozómoch vo vnútri buniek sú silne od seba a to značí, že by ste mali žiť ezotericky a ináč ako bežní ľudia. Teda máte na výber, tabletky od psychiatra a to trvalo, aby ste znovu neochoreli alebo rozsiahle meditácie a duchovný život. Je na vás, ako sa zariadite.

Katarína

Neviem sa sústrediť, zle spím, ráno vstávam unavená, bolia ma kĺby, často mi tŕpnu prsty na rukách. Prosím o radu, ako sa liečiť, ako riešiť problém obmedzovania spoločenských kontaktov, na verejnosti mám dosť zvláštne pocity. Vopred ďakujem za diagnostiku.

Zdravotný profil

Kyvadlo neobkreslilo nervový systém tela od nervového uzla pod stredným mozgom a všetko v tele. Stupeň chorobnosti je 60, čo je začínajúca chorobnosť lekársky ešte nezistiteľná. Príčina chorobnosti je celková vnútorná podvýživa. Zlé trávenie v tenkých črevách a nedostatok živín v tele celkovo. Nevhodné zloženie slín, nevhodné žalúdočné kyseliny. Tenké črevá majú nedostatok pepsínov a ďalších tráviacich látok. Do tejto oblasti pôsobí zlý psychický stav. Aurický obal je zúžený v tele a nie je okolo tela ako u psychicky zdravých jedincov. Máte zúžené vedomie a silnú potrebu ničiť seba a svoje telo. Silná atrofia svalov celkovo.

Eliška

Asi najväčším problémom pre mňa je moja imunita, tá nemala už od malička dobré základy. Najviac si to odniesli dýchacie cesty, dutiny. Jednoducho sa nedokážem ani z obyčajnej nádchy dostať bez antibiotík aj keď som to už skúšala niekoľkokrát, stalo sa jedine to, že choroba ostala a ja som sa ešte viac vyčerpala. Taktiež som veľmi oslabená ak po dlhom čase prídem domov zo školy, alebo naopak. Stáva sa mi, že mám horúčky aj 6x do roka a na týždeň či dva som mimo. Ešte raz ďakujem za skorú odpoveď.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo nervový systém ako celok. Stupeň chorobnosti je 70-100, čo je už aj z lekárskeho hľadiska bežiaca chorobnosť. Je tu množstvo rôznych vírusov a hlavne herpetických. Celkovo je imunita nedostatočná. Organizmus je vystavený útoku mikroorganizmov cez všetky otvory a časti tela. Detská žľaza je nefunkčná. Biele krvinky sa nemajú kde kódovať a aktívne fungovať. Organizmus nevytvoril náhradné centrum pre kódovanie a fungovanie bielych krviniek. Organizmus v rámci vhodných genetických zmien dokáže vytvoriť náhradné kódovanie napríklad na okostici. Celkovo máte v sebe množstvo vírusov a baktérií.
Máte dve možnosti: chodiť k imunológovi a to trvalo aj desiatky rokov, alebo sa dať na alternatívnu liečbu a prinútiť organizmus, aby vytvoril náhradnú detskú žľazu.

Beáta
Chcela by som poprosiť o kontrolný geriatrický profil a či by ste sa nepozreli na pravé rameno a pravý kolenný kĺb. Ďakujem.

Celkovo je všetko v dobrom zdravotnom stave. V tuku produkujete asi 1 milión jednotiek užitočných látok. Mohlo by byť aj viac. Vhodné genetické zmeny bežia vo vašom tele. Pudy z brušného mozgu prenikajú do 6. neurónových oblastí. Hadia sila z miechy sa zobudila. Kĺbové spoje sú v poriadku. To, čo nie je v poriadku, sú svaly, všetky sú sivasté a z hľadiska veku už neschopné sa dostatočne silne a rýchlo regenerovať. Pudy sem prenikajú. Zostáva iba jedna možnosť regenerácie a to mikronatrhávanie svalov v posilňovni. Delenie buniek svalov je slabé a postupne sa odstavuje.

Pridaj komentár