Jaroslav
Asi pred 8. rokmi ma štipol kliešť. Mávam dosť veľkú únavu, cítim po tele ako keby ma kopala elektrika a neviem popísať tie bolesti, sú také rezavé a ťahavé. Pod pravým uchom mám nejakú hrčku alebo uzlinu. Stále mám v hrdle akési zachrípnutie a pri zívaní ma chytajú v hrdle kŕče.

Diagnostika zdravia
Kyvadlo obkreslilo v poriadku veľký mozog. Neobkreslilo mozoček, miechu, brušný mozog, ganglie. Všade sú nežiaduce vírusy a baktérie po kliešťoch. Treba to liečiť. Kostná dreň je poškodzovaná toxínmi z kliešťov a tvorba bielych krviniek je komplikovaná. Celkovo sa môže imunitný systém tela zrútiť. Vírusy z kliešťov decimujú organizmus. V koži nežiaduca hubovitá mikroflóra, v žalúdku je to ako v žumpe. Celkovo rizikový stav, čo sa týka mikroflóry. Tu je potrebné vyšetrenie u imunológa, preventívne užívať preparáty proti vírusom z kliešťa. Predpokladám, že nariedenejšie alebo slabšie antibiotiká by mali zabrať lepšie. Teda odporúčam imunológa a zároveň liečbu homeopatikami. Ste typ, ktorý bude dobre reagovať na liečbu homeopatikami.

Michal
Od septembra nastupujem do školy, mám problém sa zapájať do kolektívu (sociálna fóbia/schizoidná porucha), momentálne nenavštevujem psychológa, som v kontakte so svojou psychiatričkou, neberiem lieky už dlhšiu dobu. Chcem Vás poprosiť o radu, či je potrebné začať brať lieky, alebo by mohla stačiť psychologička? Úprimne si myslím, že asi kombinácia by bola najlepšia, lenže väčšinou mi lieky neodporúčajú. Prosím Vás o radu.

Diagnostika zdravia
Celkovo ste v mimoriadne dobrom zdravotnom stave.

Diagnostika psychiky
Aurický obal máte okolo tela dostatočne stabilizovaný a psychika je stabilná a v norme.

Diagnostika ezoterická
Celkovo váš problém je v rovine podvedomia. Vnútorne ste na úrovni génových retiazok atypicky vystavaný ako osoby, ktoré sa v živote majú na prvom mieste zaoberať duchovnými vecami. Pokiaľ takéto osoby žijú normálnym spôsobom, tak problémy sú isté. Je to na vás, čo si v živote zvolíte, aká bude vaša cesta.

Stela
V júli tohto roku sa mi objavili bolesti v hornej časti brucha hlavne po jedle, začiatkom augusta som absolvovala gastroendokrinologické vyšetrenie a bol mi zistený pozitívny Helikobakter Pyroli, následne ma začali liečiť antibiotikami, ale bolesti stále pretrvávali až sa zhoršovali, po skončení liečby antibiotikami sa môj stav vôbec nezlepšil. Stále mám bolesti v hornej časti brucha od pečene až po pankreas a hlavne pod ľavým rebrovým oblúkom.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo ganglie v celom tele. Ide o neurónové oblasti, ktoré riadia jednotlivé časti orgánov a systémov tela. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo sa pomaličky blíži k stavu diagnostikovateľnému lekárskymi metódami. Príčinou je zanášanie týchto oblastí vápnikom a cholesterolom.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo cievy a žily. Stupeň chorobnosti je 100, čo je už lekársky diagnostikovateľné. Má to prvky aterosklerózy ciev a žíl. Rozsah posúdi lekár. Organizmus ukladá kremičité zlúčeniny do buniek žíl a ciev. Základná príčina je v obličkách.

Diagnostika nervstva tela a ďalších oblastí potvrdzuje ukladanie nevhodných látok do organizmu. Problémom sú obličky. Kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už skoro lekársky zistiteľná choroba. Odporúčam vyšetrenie obličiek a ich preliečenie, saunu a hlavne postupne prejsť na vegetariánsku stravu iba zo zelených potravín. A keď je mimoriadne zle, tak aj hladovky. Poznám ľudí, ktorí dokázali celé roky fungovať s poškodenými obličkami.

Pridaj komentár