Oľga
Trápi ma neustála únava, vyčerpanosť, častá chorobnosť, spavosť, zlé trávenie, problémy s pokožkou na ramenách a chrbte.

Celkový zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo nervový uzol pod stredným mozgom. Celkovo je nervový systém malátny. Stupeň chorobnosti sa pohybuje v rozmedzí 60-100-120. Niekde lepšie, niekde horšie. Už je to pre lekárov. Príčina chorobnosti: v nervovom systéme je vírusové ochorenie. Celkovo váš imunitný systém je pod hranicou minima. Tieto vírusy sa dajú zlikvidovať saunovaním. Treba ho praktizovať celý rok. Prípadne absolvovať liečbu u imunológa liekmi na imunitu. Lymfatický systém je v podobnom stave ako nervový. Pravdepodobne vírusy z kostných červov, slimákov. Prejdú cez kožu dovnútra systému. Tráviaci systém má zlú skladbu mikroorganizmov. Liečba u imunológa. Odporúčam pravidelne jesť jogurty s probio kultúrou – každý deň jeden jogurt na obnovu mikroflóry. Orgány sú tiež napadnuté vírusmi. Slabé až nedostatočné vyživovanie tela. Vírusy blokujú detskú žľazu a tiež decimujú biele krvinky. Liečba u imunológa, sauna. Jednu miestnosť zbavte mikroorganizmov žiarením horským slnkom asi hodinu. V izbe nesmú byť v tom čase žiadne živé organizmy ani kvety. Po hodine horské slnko vypnite, ľahnite si v izbe na 10-15 minút, potom treba odísť a znovu vyžiariť vzduch. Neotvárajte okno a znovu si ľahnite v izbe na 10-15 minút. Robte takto raz za týždeň po dobu 2 mesiacov. Ale hlavne navštívte imunológa.

Neskoršie sa budeme zaoberať psychikou, ktorá potrebuje tiež liečbu. Na kontrolu sa prihláste o dva mesiace.

Zdenka
Mám problémy s bolesťami chrbtice po celej ľavej strane. Budím sa na tlak v ľavej ruke a nohe, mykanie svalov, opuchy a navieranie žily na ľavej ruke. Zoviera mi občas krk a vnútro, cítim úzkosť, strach, akoby som mala depresie a tento stav neviem nijako ovplyvniť. Lieky neužívam, lebo mi nerobia dobre na žalúdok. Moji najbližší hovoria, že som ako bez duše. Ja cítim neustálu únavu, hoci fyzicky aj nepracujem, padajú mi vlasy. Som v klimaktériu 2 roky a všetci lekári tvrdia, že moje problémy sú z chrbtice a prechodu.

Diagnostika zdravia
Kyvadlo neobkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie. Stupeň chorobnosti je 70-90, čo je bežiaca chorobnosť. Príčinou chorobnosti sú nežiaduce zmeny v neurónových bunkách, ktoré by sa nemali deliť a napriek tomu sa delia. Biele krvinky ich likvidujú, čo je dobre. Negatívny vplyv D vitamínu a slnka. Zostaňte v rukách lekárov.

Michaela
Pred dvomi rokmi mi bola diagnostikovaná Hashimotova tyreotitída so sklonom k hypotyreóze. Mám pocit, že aj činnosť vaječníkov je slabšia. Mám oslabené trávenie, napriek racionálnemu stravovaniu mi býva niekedy ťažko a ľahko priberám. Chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi nevedeli poradiť, ako si môžem pomôcť sama prírodnou cestou.

Diagnostika zdravia
Krvné riečište je zanesené nežiaducimi látkami iba v pečeni. Príčina: zlá hormonálna činnosť. Aj časť kostnej drene hlavne rebrá je sivastá a slabo aktívna. Pôsobí sem zlá hormonálna činnosť. Tiež poškodenie časti nervových dráh. Celkovo nevhodná hormonálna činnosť poškodzuje organizmus. Príčina tohto stavu je vo vašej psychike a spôsobe života. Psychický stav treba riešiť u psychiatra, liečba tabletkami. Vnútorne je celá psychika stavaná netradične. Aby ste boli zdravá, potrebujete dať na prvé miesto v živote ezoterickú duchovnú cestu. Vo vnútri vás je konfrontácia klasického a ezoterického života.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.