Milan

Rád by som Vás poprosil, aby ste mi poradili, či mám predpoklady k tomu, aby som sa zaoberal ezoterikou.

Zdravotný stav
Kyvadlo som prešiel jednotlivé oblasti a časti tela. Všetko je štandardné a v norme. Žiadne vážne alebo akútne stavy.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela v poriadku. Auru tvoria malé rotujúce kolieska, čo je stav, ktorý je typický pre osoby, ktorých psychika sa prepadla cez bunky, prvky a atómy do časticovej roviny. Ide o poškodenie epitelových buniek na povrchu svalov rúk. Máte tu nezhubne zmenené štruktúry a to vytvára systém psychiky popísaný v psychiatrii ako dvojník. Váš dvojník má vo vás túžbu zhromažďovať informácie o všetkom a všade. Ste plne pod jeho vplyvom. Záujem o ezoteriku je v rovine teoretickej a iba zbierať informácie. Z hľadiska praktickej ezoteriky nemáte v sebe žiadne praktické základy. Bohužiaľ, ezoterika sa nedá logicky pochopiť bez osobnej skúsenosti meditujúceho. Informácie na teoretickej rovine sa nedajú pochopiť bez vlastnej praxe.
Zvyčajne platí, že systém dvojníkov si ezoterici budujú nie na patológii, ako je to u vás. Váš dvojník je postavený jednostranne. Nemám pocit, že ste schopný zmeniť zameranie dvojníka. Na meditácie sa hlásilo viac jedincov s dvojníkom na patologickej rovine, začali a nezostal z nich nikto. V týchto prípadoch došlo k devastácii ich dvojníka výcvikom nového dvojníka, čo môže znamenať vážne psychické problémy. Meditácie vám neodporúčam.

Silvia

Hoci sa snažím, veľmi sa snažím, neviem veci dotiahnuť do konca – vysoká škola. Nech mám aj tri roboty, neviem vyjsť s financiami. Mám pocit, že som v bludnom kruhu, z ktorého sa neviem dostať von. Potrebovala by som nejako správne nasmerovať.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený od tela. Ešte nie je potrebný psychiater, ale psychológ je nutnosťou. Pretrváva predstava a túžby, že pre rodinu sú najdôležitejšie peniaze, pracovať a pracovať. V mysli stále bežia schémy, že jediný zmysel života sú deti. To je prehnané.

Povaha
Vaše psychické reakcie idú z neurónov veľkého mozgu. Bežne u ľudí idú zo stredného mozgu. Prežili ste asi rané štádium klinickej smrti. Figuruje tu strach zo smrti a extrémna viazanosť pracovať ako únik z čudných psychických stavov. Vaša psychika sa zmenila a vy ste túto zmenu neprijali. Máte strach z týchto stavov a zle si ich vysvetľujete. Zároveň ide hysterická povaha všetko pre rodinu a deti. Je to predimenzované a silne hysterické.

Snová astrológia
V snovej rovine fungujú predimenzované predstavy všetko sú peniaze a deti.

Duchovná úroveň a anjelské sféry
Okolo vás sú sivasté anjelské sféry a teda skoro všetko sa snažíte riešiť emocionálne a nie chladne logicky. Nemáte záujem o úspech, iba ťažko a tvrdo pracovať. Máte predstavu, že si tým udržíte psychiku pokope.

Hviezdy, osud
Sú potrebné konzultácie u psychológa.

Obaly podvedomia
Obsahujú všetko pre deti, aj vlastný život.

Nora

Chcela by som vás poprosiť o diagnostikovanie zdravotného stavu. Momentálne mám problémy s opakovanými bolesťami v krížoch, trápia ma aj gynekologické problémy a dlhodobo pretrvávajúca anémia.

Diagnostika 6 neurónových oblastí: kyvadlo neobkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie. Je tu veľa poškodených a nefunkčných buniek. Svojvoľné delenie neurónových buniek, ktoré likviduje imunitný systém. Teda nevhodné genetické zmeny nezhubného charakteru.
Všade v tele sú chorobné stavy, kdekoľvek sa pozriem. V tele vo vnútri buniek nahromadené veľké množstvo minerálov ako Fe, Zn, Cu a podobne. Poruchy organizmu sú na úrovni molekulárnych väzieb uhlíka. Obrazne povedané, niečo ako rozpadané guličky polystyrénu tam, kde mali byť oceľové laná. Odporúčam obmedziť všetky druhy potravín s obsahom železitých prvkov. Samozrejme pod kontrolou lekára. Nerobiť takúto liečbu sama. Prípadne liečiť sa hladovaním pod lekárskym dozorom. Váš prípad patrí do rúk lekárov.

Michaela

Môj problém je, že mi pred asi dvoma rokmi diagnostikovali hrčky na ľavom prsníku. Chodievam na pravidelné kontroly. A asi pred mesiacom mi opuchol ľavý lakeť, mám tam mäkkú hrčku, nebolí a u lekára som zatiaľ s tým nebola. Tento týždeň mi začal opúchať aj kĺb pri palci na ľavej nohe.

Diagnostika zdravia
6 neurónových oblastí v tele je v poriadku. Kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Stupeň chorobnosti je 120, teda už chorobný stav. Biele krvinky sú v poriadku. Červené krvinky sú poškodené a problematické. Kostná dreň obsahuje vírusy. Dcérske bunky sú poškodené. Cievy v poriadku, žilový systém ateroskleróza. Príčina: nedostatok vhodných látok z dôvodu nevhodnej mikroflóry v tenkých črevách. Celkovo je pocit z vašich tenkých a hrubých čriev ako zaplesnenej vlhkej pivnice, všade množstvo nevhodných mikroorganizmov.

Diagnostika imunity
Celková imunita je hlboko pod požadovanú normu. Zle funguje línia imunoblastov, pomocných buniek a imunoglobínov. V tele mikrobiálny raj, všehochuť. Odporúčam vyšetrenie u imunológa a užívanie imunitných látok dlhodobo.

Zdenka

Som veľmi precitlivená a ustráchaná a na druhej strane mám rada ľudí, rada im pomáham (možno až moc empatická…).
Rada by som našla v sebe pokoj a harmóniu a zbavila sa neustáleho pocitu úzkosti a strachu.

Diagnostika zdravia
Veštecky som skontroloval časti a orgány tela. Žiadne bežiace choroby ani akútny stav. Štandardne zdravá osoba z hľadiska veku.

Diagnostika psychiky
Aurický obal je mimoriadne vzdialený od tela ako u osôb, ktoré prekročili prah psychiatrickej ambulancie. Teda odporúčam tabletkovú liečbu, klinické testy spôsobilosti – treba žiadať – a následné psychoterapie u psychológa. Vaša psychika zostala na úrovni 18 ročného dievčaťa. Nerozvinul sa svet dospelej ženy. A vy to sama nechcete. V psychike vládnu predstavy detského sveta. Spomienky orientované na bezstarostné detstvo. V snoch utekáte pred svetom dospelých. Odporúčam psychiatra, psychoterapie u psychológa a hormonálnu liečbu prírodnými hormónmi – dostať kúpiť voľne v lekárni. A prijať svet dospelých.

Ružena

Mám bolesti v oblasti ramien sprevádzané tŕpnutím rúk (hlavne v noci), bolesti v krížoch, nespavosť a výkyvy v energií (niekedy som veľmi aktívna , ale následne sa cítim bez energie). Pociťujem aj tlak v oblasti štítnej žľazy, asi mám aj hormonálne problémy.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo cievy a žily v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervový uzol ani nervovú sústavu. Nervové zakončenia sú rozstrapkané a iskria. Stupeň chorobnosti je 100, čo je už chorobný stav. Príčina chorobnosti sú nevhodné mikroorganizmy, ktoré decimujú nervovú sústavu. Pravdepodobne boreliózneho typu. Odporúčam preventívne vyšetrenie u lekára.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo lymfatické riečište. Stupeň chorobnosti je 100 – 110, čo je už bežiaca chorobnosť. Poškodené lymfatické vačky aj uzliny. Príčinou sú hubovité mikroorganizmy, ktoré rastú na zemiakoch a kapuste.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, prištítne telieska, nadobličky. Neobkreslilo vaječníky. Nedostatočná produkcia ženských hormónov. Vaječníky veľmi zostarli, ako u 70. ročnej osoby. V tukových bunkách sa produkuje náhrada asi 40% celkovej spotreby ženských hormónov.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: celkovo je imunita pod hranicou minima a je tu hrozba trvalého zlyhania. Mikroorganizmy idú do tela cez ústnu dutinu, pohlavné orgány, konečník. Celková situácia: v organizme je veľa neželaných mikroorganizmov rôzneho druhu. Lymfatické mriežky v pľúcach a črevách sú iba čiastočne funkčné a poškodené mikroorganizmami. Oblasť mandlí nefunkčná, slepé črevo nefunkčné. Detská žľaza poškodená. Organizmus vytvoril niekoľko náhrad, ale slabo fungujú.

Záver: odporúčam vyšetrenie u imunológa a dlhodobo užívať imunologické lieky.

Pridaj komentár