Marcela

Zaujímam sa o Silvovu metódu, numerológiu, tarot, reiki, kundalini reiki, jogu, astrológiu a chcela by som vás poprosiť o informáciu resp. radu, či v tom pokračovať ďalej, alebo čomu sa venovať, pretože ma začali priťahovať ďalšie zasvätenia do energií.

Pozrel som sa veštecky na vaše zdravie, psychiku a podvedomie, či ste stavaná na meditácie.

Zdravotný profil
Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy a to všetky (hypofýza, epifýza, štítna žľaza, nadobličky, vaječníky). Stupeň chorobnosti je 70-80, čo je už bežiaca chorobnosť. Zatiaľ nie vážny zdravotný stav, lekársky ešte nezistiteľné. Príčinou chorobnosti sú procesy starnutia a zlej obnovy hormonálnych buniek. Hlavne nedostatočná tvorba hormónov, ktoré nepokrývajú úplne požiadavky organizmu. Organizmus nevybudoval náhradnú produkciu v tukových bunkách alebo vhodne nepozmenil iné bunky v tele, aby vypomohli organizmu. Takýto stav je bežný pre ženy vo vašom veku.
Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 60, čo je bežiaca chorobnosť, no nie akútny stav. Príčina chorobnosti: v bunkách pečene nevhodné mikroorganizmy. Vyskytujú sa bežne v jazierkach. Ostatné v poriadku. Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický profil
Aurický obal okolo tela je v poriadku. Prejavy psychiky sú štandardné. Všetko v poriadku. Psychické prejavy idú hlavne z ganglií, ktoré sú v hlave, za žalúdkom a za mechúrom. Charakterizuje to stav osoby, ktorá je uzavretá do seba so zlou komunikáciou k okoliu. Žijete si vo svojom svete a nemáte rada zmenu. Neochota prijímať zmeny sa stupňuje. V 12. roku života ste dostali do tela tieto obaly, ktoré charakterizujú obrazy detí. Všetko pre deti a nič iné. Z miechy vyviera znovu všetko pre deti, iba deti. Génové retiazky sú tesne pri sebe a mali by ste žiť klasicky a nie nábožensky, nie duchovne. Celkovo vás embryonálny vývoj bol pomalý. Ľudská rovina nebola dostatočne dobudovaná. Matka závislá na rodine a deťoch. V snovej rovine beží život pravekých ľudí.
Hviezdy, osud: psychoterapie a neustále vzdelávanie a štúdium. Pre meditácie sa nehodíte.

Beáta

Poprosila by som o kontrolnú diagnostiku po 2,5 mesiaci. Tiež by som chcela pozrieť hormonálne žľazy, srdce. Ďakujem.

Diagnostika srdca: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Kyvadlo obkreslilo nervový systém, žily a cievy, lymfatický systém, bunkové štruktúry ako orgániky, chromozómy, gény, sekvencie, molekulárne štruktúry v poriadku. Na srdci je nevhodná mikroflóra.
Terapia: potierať oblasť srdca slivovicou každý deň 1 mesiac.
Posilnenie imunity: do čistého lekárskeho liehu z lekárne dať pravú vanilku, muškátový oriešok nasekať a žeň šen. Nechať stáť asi 2 týždne a potom popíjať.
Na schudnutie aplikovať hrudkovitý tvaroh s čerstvým ananásom, vytrvalo každý deň po dobu 3 mesiacov.

Pridaj komentár