Už asi 4 roky mám problém s prínosovými dutinami, stratila som čuch, ktorý sa mi len niekedy obnoví aj to na krátku chvíľu a potom opäť nič. Mávam bolesti hlavy, uší/slabšie počujem/.Každé ráno mám hustý zelený sekrét z nosa. Asi pred dvomi rokmi som bola operovaná na ľavú stranu dutín, ale v poslednej dobe sa mi opäť stav zhoršil, bývam často chorá, beriem za sebou opakovane antibiotiká.

Pri vešteckom nahliadnutí do vášho organizmu som cítil chaos a zmätok. Tento pravdepodobne vyvolávajú určité baktérie v tele, ktoré pochádzajú odhadom asi z Ázie. Spôsobujú vaše chorobné stavy. Najviac ich je v obličkách, tenkých črevách a v tvárovej časti. Môžete užívať čaj z dubovej kôry, čínske huby, ktoré sa bežne používajú v čínskej kuchyni (dostať ich sušené), zvýšené dávky kivi dlhšiu dobu, homeopatiká.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo neobkreslilo zadný zrakový mozog. Ostatné časti veľkého mozgu v poriadku. Kyvadlo neobkreslilo krvné vlásočnice v tejto oblasti. Riadiace centrá boli presunuté do iných neurónových častí, oblasť je prudko vyživovaná až pôsobí agresívne. Príliš veľa vyživovacej aktivity, až neštandardne.

Diagnostika stredný mozog: všetko v poriadku, kyvadlo obkreslilo všetky časti.

Diagnostika mozočku: kyvadlo neobkreslilo mozoček. Zase neobkresľuje krvné vlásočnice. Zvláštny stav medzi cievkami a žilkami. V cievnej časti až príliš veľa krvi a tlaku a v žilovej časti príliš ticho. Pasivita neurónov, ich aktivitu neprevzali žiadne iné oblasti neurónov. Bunky v tejto oblasti požadujú neadekvátne dávky hormonálnych látok.

Diagnostika miecha: všetko v poriadku.

Diagnostika brušný mozog: všetko v poriadku.

Diagnostika ganglie: všetko v poriadku.

Diagnostika ganglie a krvné riečište: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň v poriadku. Odmietlo obkresliť krvné vlásočnice v tele a žilové vlásočnice a dráhy. Žilový systém označilo za chorú oblasť. Nedostatočná aktivita žilového systému. Celkovo poškodené zakončenia nervstva okolo žilovej oblasti.

Diagnostika ganglie a nervstvo: kyvadlo odmietlo obkresliť nervové zakončenia a nervové dráhy. Celkovo zvláštny stav a opuzdrenie nervov sa čudne správa. Tak isto vnímam aj poškodenie nervových dráh. Nervové impulzy idú nervovými dráhami chaoticky a nejasne. K tomu prispieva aj nedostatočná činnosť mozočku.

Diagnostika ganglií a lymfatické riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku aj lymfatické uzliny. 10% uzlín je zmutovaných do podoby hrozienok.

Diagnostika ganglie a kostná hmota: kyvadlo bielu kostnú hmotu neobkreslilo. Štruktúra kostí nie je dostatočne zhrubnutá a je na veľa miestach ako snežné vločky. Zároveň cítiť silný nedostatok vápnika. V tele je, ale sa ukladá v rôznych častiach. Pravdepodobne zlá bakteriálna flóra v strednej časti tenkých čriev.

Diagnostika hormonálna činnosť a ganglie: kyvadlo neobkreslilo, dlhodobo slabá činnosť. Znovu problém s nervstvom a koordináciou produkcie hormónov. Tak isto je v tele málo toxických látok, obličky čistia organizmus raz tak rýchlo. Tým chýba pečeni a hypofýze materiál na produkciu. Nemajú z čoho vyrábať.

Diagnostika ganglie a obličky: kyvadlo neobkreslilo časť obličiek. Intuitívne cítiť, že v obličkách sú uložené baktérie od iného človeka, tiež sú uložené v tenkých črevách, čiastočne v zadnom zrakovom mozgu a v tvárovej časti.

Pridaj komentár