Po yersíniovej infekcii problémy s kĺbmi – pravý lakeť, ľavé koleno, krvný obraz – anémia, leukopénia, imunita.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými metódami pozrel do vášho organizmu. Bolo to pre mňa veštecké trápenie. Vaša kostná dreň je na mnohých miestach poškodená. Organizmus si na tento stav zvykol a vytvoril čudný záchranný mechanizmus. Preto neodporúčam žiadne rýchle a razantné liečby. Doporučoval by som začať prvý rok liečbu homeopatikami na obnovu kostnej drene a oživenie celého organizmu. Pokiaľ mi pošlete názvy homeopatík, môžem vám veštecky niektoré doporučiť. Zároveň začnite užívať biologicky upravené železo, vápnik a ostatné minerály. Ide o takú úpravu, že minerály prejdú aj stenou žalúdka a nemusia ísť dovnútra cez tenké črevá, ktoré máte aj tak choré. Druhý rok sa začnite liečiť bylinnými čajmi na krvotvorbu. Tretí rok upraviť špeciálne stravu a hlavne sa neponáhľať, mohli by ste si uškodiť. Príčinou vášho ochorenia boli vírusy, ktoré prenikli do buniek a pozmenili ich správanie a biochémiu. Prípadne ich organizmus zlikvidoval za cenu zmeny biochémie. No biochémia zostala stále taká, ako keby ste mali vírusové ochorenie. Treba to vrátiť naspäť do normálnej biochémie. No treba postupovať opatrne. Chce to aj 5 rokov.

Diagnostika veľkého mozgu: kyvadlo neobkreslilo oblasť temenného mozgu, spánkové laloky. V temennom mozgu slabé nervové zakončenia a tiež oslabené nervové dráhy. Voči nervovým bunkám sú agresívne biele krvinky, ktoré ich v tejto oblasti napádajú. V spánkových lalokoch je veľké množstvo bielych krviniek. Zle fungujúce neurónové oblasti presunuli riadenie organizmu na oblasť hornej časti veľkého mozgu, kde sú uložené riadiace centrá ľudskej biochémie. Môže to spôsobovať určitý chaos.

Diagnostika stredného mozgu: kyvadlo obkreslilo tvar stredného mozgu. Všetko v poriadku.

Diagnostika mozočku: kyvadlo obkreslilo celý mozoček. Všetko v poriadku.

Diagnostika miechy: kyvadlo nebolo ochotné obkresliť žiadnu oblasť miechy. Znovu cítiť silný agresívny atak bielych krviniek a hlavne ich veľké množstvo.

Diagnostika brušný mozog: kyvadlo ho obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika ganglií pri orgánoch: kyvadlo obkreslilo všetky ganglie v tele.

Diagnostika ganglie a krvné riečište, kostná dreň: krvné riečište je v poriadku. Kostná dreň nebola v žiadnej lokalite kyvadlom obkreslená. Cítiť slabú tvorbu červených krviniek, no zato príliš razantnú tvorbu bielych krviniek v hrudných kostiach. Tok výživy je minimálny, ale do rebrových kostí až príliš veľa k bielym krvinkám. Kostná dreň je silne toxikovaná. Obličky nedokážu upraviť hladinu hormónov a sem ich organizmus ukladá ako toxicitu. Kostná dreň lebky je v poriadku. Kostná dreň chrbtice, kľúčnych kostí je toxikovaná. Panvová dreň v poriadku, je čiastočne toxická.

Diagnostika ganglie a nervstvo: všade v nervstve sú uložené toxické látky. Cítiť, že hypofýza, pečeň a obličky zle spracovávajú odpad. Obličky by ho mali vylučovať a pečeň z neho vyrábať potrebné látky, tak isto hypofýza.

Diagnostika ganglie a lymfatické dráhy: kyvadlo ich neobkreslilo. Znovu cítiť v nich veľa toxických látok.

Diagnostika ganglie a hormonálna činnosť: kyvadlo neobkreslilo a cítiť silnú aktivitu a zvýšenú tvorbu hormónov a to všade.

Pridaj komentár