Mojím problémom je neporozumenie v manželstve, ochladnutie vzťahu z manželkinej strany. Náš vzťah škrípe najmä kvôli narušeniu dôvery a úprimnosti hlavne zo strany manželky, sčasti je to aj u mňa. Manželka je workoholička, všetky problémy (aj keď ešte nie sú, len sa rysujú) si berie veľmi k srdcu a trápi sa dopredu. Všetko sa točí okolo jej roboty, nevie si oddýchnuť, z toho má asi aj zdravotné problémy.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš vzťah. Je mi moc ľúto, ale mali by ste ísť každý svojím smerom, vaše cesty sa museli rozísť.

Zdravotný stav on
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy.
Zdravotný stav ona
Mala by sa zaujímať o svoj zdravotný stav, trvale užívať lieky na posilnenie imunity. Detská žľaza pri hrudnej kosti je príliš pasívna. Z oblasti pľúc doslova odsáva energie.

Psychický stav on
Máte netradičnú psychiku. Prekonali ste stav klinickej smrti počas tehotenstva vašej matky. Takíto ľudia majú sklony k duchovnosti.

Psychický stav ona
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Aura je hrubá. Naznačuje na záujem o hmotné a fyzické, menej duchovné. Čo môže vyvolať v partnerstve disharmonické stavy.

Povaha on
Bežní ľudia sú podvedome usadení v strednom mozgu, vy ste usadený v šedej kôre veľkého mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by sa mala v živote venovať duchovným veciam.

Povaha ona
Je podvedome usadená v gangliách. Ide o pomerne málo sa vyskytujúcu psychiku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce zažívať materiálny život a žiť aktívne spoločensky. Tam sa cíti ako doma. Medzi ľuďmi a tam, kde pulzuje fyzický naturalizmus. Asi by sa dobre cítila ako súčasť mraveniska. Duchovné jej nič nehovorí.

Sexuálne podvedomie on
Skúmam najhlbšie city, vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na seba a veci posmrtné. Pohlavná vzrušivosť: na ženské orgány. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Citová vzrušivosť: na duchovno.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na peniaze a užívanie si ich. Povrchová vzrušivosť: na veľa mužov aj žien. Pohlavná vzrušivosť: všade. Citová vzrušivosť: spoločnosť.

Celkovo problémové vytvorenie hlbších vzťahov intimity hlavne kvôli partnerke.

Aký je človek on
Čiastočne pozitívny, aj negatívny. Tak normálne.

Aký je človek ona
Pozitívne ladená osoba. Všetko v poriadku.

Láska
Obidvaja silne poviazaný, vzťah je dlhodobo narušený. Vy momentálne prechádzate do deštruktívneho vzťahu.

Akú má predstavu o vzťahu on
Byť zamilovaný sám do seba a nevytvoriť žiadny vzťah.

Akú má predstavu o vzťahu ona
Vytvoriť dočasne srdiečka – lásku – s množstvom partnerov. Teda asi váš vzťah nebude mať dlhovekosť.

Čo by vzťahu prospelo
Asi by ste mali zvážiť vzájomné odlúčenie, vy si hľadajte svoje duchovno a ona svojho ďalšieho partnera v poradí. No v prvom rade sa musíte začať na seba pozerať inak. Prežili ste klinickú smrť, automaticky je vo vás informačné pole mŕtvej osoby a to lekára, ktorý sa túžil reinkarnovať. Váš život je tým poznamenaný, máte až príliš netradičnú psychiku.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem velmi pekne, v podstate teraz spejeme k Vasmu zaveru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.