Momentálne mám problémy s chrbticou. Bolí ma celá chrbtica, ale hlavne drieková časť najmä pri chôdzi, ale aj pri sedení. Cítim silné pálenie, pichanie. Miestami mi vystreľuje aj do ľavej ruky (akoby zásahy elektrickým prúdom). Chodila som na rehabilitáciu Ű elektroliečba, reflexná masáž. Podľa zistených RTG snímok nemám mať takéto problémy, cítim sa však zle, bolesti neustali, lieky mi nezaberajú, pomáha mi len ležanie.

Vešteckými technikami som sa pozrel na váš zdravotný stav. Nachádzam tu dve oblasti problémov a to je silná imunitná reakcia na baktérie, vírusy, huby a plesne. Napriek tomu si organizmus nevie poradiť s vírusom, ktorý je uložený v oblasti kostí. Pomohlo by saunovanie, horúce nápoje, horúce kúpele na hranici znesiteľnosti, prehriatie organizmu do hĺbky soluxom ap. Tak isto použiť antibakteriálne a vírusové prípravky počas aplikácie tepla. Druhým problémom je, že vírusové ochorenie príliš aktivizuje detskú žľazu v oblasti hrudnej kosti. Vzniká prehnaná imunitná reakcia voči starým a zhubným bunkám. To zase pôsobí ničivo na nervstvo v celom tele.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkreslilo veľký mozog, hrubé črevá, svaly, kosti, chrbticu, nervstvo tela. To sú problémové oblasti. Ostatné časti tela obkreslilo.

Diagnostika silva objekty: trojuholníkové objekty sa nachádzajú v celom tele. Teda v organizme sú trvalo mŕtve bunky. Je ich dosť.

Diagnostika silva aktivita: v organizme nebeží údržba ani oprava. Všade zlé upratovanie a ničenie organizmu. Kontrolný systém je odstavený a nemôže si plniť svoju funkciu. A to platí v celom organizme a dlhodobo.

Diagnostika energií: aurický obal okolo tela je nestabilný a všade sa v ňom nachádzajú rôzne špirály. Naznačujú na zdravotné problémy. Magmatické energie zeme obtekajú telo, mali by do tela natekať. Magnetizmus tela neexistuje a je mimo tela. Prejavy chorobnosti. Sexuálne energie sú silne aktívne a vytvárajú migrenózne silné zoskupenie energie. Tento stav putuje vo svalstve a poškodzuje ich. Organizmus netvorí dostatok energie a tiež ju stráca a čiastočne zosáva z okolia. Prejav chorobnosti.

Diagnostika biochemická: hormonálna činnosť je nestabilná, nie chorá, ale disharmonická. Tvorí málo potrebných látok. Iba nadobličková žľaza pracuje spoľahlivo. Biochémia mozgu je dlhodobo oslabená a produkuje príliš málo biochemických látok, tiež pľúca prijímajú málo kyslíka, v tele je ho nedostatok a prebytok kysličníka uhličitého. Obličky pracujú kvalitne. Pečeň pracuje v poriadku. Slezina je pasívna a nie sú tam uložené potrebné zásobné látky. Organizmus vypúšťa živiny stolicou von, slabé vyživovanie tela. Tukový orgán(tuk) netvorí skoro žiadne potrebné látky pre organizmus.

Diagnostika astrálna: po tejto línii vnímam sivastú postavu a ďalšie menšie postavy, naznačuje to na chorobné stavy nervovej sústavy.

Diagnostika totemová: zviera by liečilo celú nervovú sústavu.

Diagnostika najhoršieho miesta: čiernym boli označené nervové dráhy v tele.

Diagnostika bakteriálna: máte silnú protibakteriálnu imunitu, ktorá ničí správnu skladbu baktérií v tele. Príliš aktívne mandle, biele krvinky a oblasť slepého čreva. Napriek tomu sú v organizme vírusy (pravdepodobne zo zvierat), s ktorými si imunitný systém nevie rady. Neustále je zvýšená aktivita, ktorá však nedokáže vírusy zničiť. Nachádzajú sa v okostici, kostnej dreni, v kĺbových spojoch a aj v chrbtici.

Diagnostika spirit: odporúča liečiť organizmus liekmi a prostriedkami na sklerózu multiplex. No o tom musí rozhodnúť lekár.

Diagnostika autopilota: neurónové oblasti šedej kôry veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu a ganglií podporujú zdravie v organizme.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je príliš vysoká a ničí bunky nervovej sústavy. Ničí aj choré bunky, namiesto aby ich organizmus liečil. Príčinou sú zápalové procesy v detskej žľaze, nachádzajú sa tu vírusy.

REAKCIA NA PROFIL

Veľmi pekne Vám ďakujem za Váš drahocenný čas, za vypracovanie diagnostiky.
Budem postupovať v zmysle Vašich rád a poradím sa s lekárkou, čo sa týka liečenia liekmi a prostriedkami na sklerózu multiplex. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem.

Pridaj komentár