Praktikuji tai qi chuan, miluji přírodu, lesy. Zajímám se o astrologii čínskou i západní. Jsem citlivá na chování vůči sobě, na zraňující slova, s tendencí utíkat před konflikty.

Zaujímavý veštecký profil, ktorý nezapadol do bežného priemeru. Počas tehotenstva matky ste prežili klinickú smrť, následne príchod reinkarnovanej duše, tiež je vo vás túžba vášho predka venovať sa astrológii. Podrobnejšie pochopíte v Plazmatickej škole na mojich stránkach.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Problémová je oblasť svalov, kyvadlo ich neobkreslilo. Tak isto ich chce liečiť totemové zviera. Vo svaloch je veľa starých a rizikových buniek. Mali by ste razantne zvýšiť starostlivosť o svaly. Celková imunita voči zhubným bunkám je oslabená.

Psychický stav
Aurický obal je odpojený od fyzického tela, ale vracia sa naspäť. Teda kolísavý stav psychiky, no viete si ju udržať v norme.

Povaha
Dnešní ľudia sú usadení v strednom mozgu. Vaše podvedomie je usadené na šedej kôre veľkého mozgu, čo nebýva bežný stav. Tu sú usadené osoby, ktoré prežili klinickú smrť. Vy sa dokážete dostať do týchto stavov blízkych smrti. Tu sú aj zdroje vášho vnútorného strachu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chodí do klinických stavov svojej mysle a už ťažšie sa vracia do reality bežného dňa. Stále žijete jednou nohou v stavoch blízkych klinickej smrti. V noci nekľud. Na šedej kôre ste usadená v spánkových lalokoch. Ide o hysterickú povahu, ktorá niečo preháňa, nevidí detaily. Charakterizuje to obrázok fanatického preháňania astrológie a toho, čo zistíte. Tu pramení strach, či to spravíte dobre.

Sexus povahy
Je uložený v spánkových lalokoch šedej kôry veľkého mozgu. Kopíruje klasické podvedomie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce zo seba robiť sexuálny idol dokonalosti.

Pred narodením
Počas tehotenstva ste sa zle vyvíjali a často ste boli v stave klinickej smrti. No nakoniec vyhral život. Všetci, čo prešli klinickou smrťou, sa podvedomím posunú na šedú kôru veľkého mozgu.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Vnímam tu veľa obrázkov strachu z astrálneho putovania cez komatické a klinické stavy smrti. Vracia vás naspäť strach.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Nachádzam tu množstvo astrologických vešteckých schém. Charakterizuje to stav priblížiť sa astrológiou k ľuďom a nebyť tak neskutočne sama. To sú typické stavy ľudí z klinickej smrti. Na to si treba zvyknúť, že ľudia pre vás nič neznamenajú a vaša snaha prekonať to astrológiou je zbytočná. Aj tak sa vždy vzdialite od ľudí a budete sama. Tieto stavy poznám veľmi dobre. No na druhej strane dokážete viesť iných a pomáhať im.

Astrológia mozočku
Nachádzam tu postavy s astrologickými schémami a na konci postavu astrológa. Pokiaľ sa venujete astrológii, tak žijete v súlade s podvedomím.

Astrológia miechy
Nachádzam tu postavu, ktorá je nezvyčajná a nedosiahne na šťastný osud. Charakterizuje to obrázok sebatýrania a odmietania šťastia a šťastného osudu. Prílišné vlastné ambície a potlačenie prírodných aspektov vlastnej duše. Nezáujem o nižšie zložky svojho vedomia, odmietanie až strach z toho, čo by ste našli na týchto úrovniach. Neprirodzené potlačenie naturálneho náboženskými schémami, ktoré sú typické pre „klinických“ ľudí. Nedokážete nájsť vlastné živočíšne šťastie.

Astrológia brušného mozgu
Charakterizuje to obrázok potlačenia prírodného sveta zvierat a veľa náboženských obrazov. Stav prehnanej pomoci a utrápenia sa za bolesti a hriechy sveta. Zdevastované pudy a inštinkty náboženským fenoménom.

Astrológia ganglií
Zase všade náboženské obrazy a zničenie najnižšej zložky vášho vedomia. Náboženské obrazy gréckej mytológie a ľudskej sexuality. Úcta k pohanským tradíciám chýba. Táto zložka vedomia vám nedokáže pomôcť.

Astrológia snová
Skúmam veštecky snové pochody. V snoch bežia náboženské ceremónie a devastujú pohanské a prírodné. Smútok, bolesť a utrpenie. Skúste to dať do rovnováhy. Vaše neuróny veľkého mozgu sú čiastočne poškodené a vytvárajú spontánne na veľa miestach náboženské obrazy. Možno vás zaradiť medzi osoby, ktoré majú svoju psychiku posunutú k náboženstvu, čo je typické pre stavy klinickej smrti.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Osoba, ktorá cvičila zvieratá a žila v cirkusovom prostredí, nekonečne túžila stať sa astrológom a veštcom. Silne nabitá túžba idúca až za hrob.

Pôrod
Astrálne vnímam prítomnosť vášho predka a radosť, ako do vás vstúpilo informačné pole duše inej osoby. Počas klinickej smrti sa do ľudského tela dostávajú osoby, ktoré sa túžia reinkarnovať a venujú sa aj ľudským bunkám. Pokiaľ niekto ide do stavu klinickej smrti, tak dostáva niečo ako Lama tulku. Vy ste dostali mnohonásobne reinkarnovaného svätca. V podstate ste sa mali narodiť ako osoba, čo miluje prírodu a zvieratá. No duša Lama tulku obsadila vaše fyzické telo a prerástla do vašej psychiky. No nedostatočne potlačila prvky vašej pôvodnej psychiky a astrológia, ktorej sa venujete, nespadá do jeho kompetencie. Teda určitý vnútorný súboj vášho predka a reinkarnanta vo vás. Je možné vás zaradiť medzi špiritistov.

Trauma
Vo vnútri vás je nemilosrdný súboj medzi túžbou predka byť astrológom a informačným poľom svätca, ktoré neobsadilo dostatočne mozoček a nevie zdolať túžbu vášho predka.

Hviezdy, šťastný osud
Dostali ste sa do patovej situácie. Ste špiritistka, máte v sebe dušu Lama tulku, ktorý sa túžil reinkarnovať a zároveň máte v sebe predka, ktorý sa nabil túžbou venovať sa veštectvu a astrológii. Z toho dôvodu vás Lama tulku neprerástol úplne a vytvoril vnútorný súboj. Je otázka, ako z toho von.

Pridaj komentár