Vlani mi zistili akútnu myeloblastovú leukémiu. Podstúpil som dve transplantácie kostnej drene, no choroba sa mi vrátila. Podstúpil som už 4 chemoterapie z toho 2 najsilnejšie, aké sa podávajú a choroba sa stále vracia. Veľmi ma to už vyčerpáva a neviem, v čom by mohol byť problém, keď dodržiavam rady lekárov, aj sa zdravo stravujem a zdravo žijem.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš zdravotný stav vešteckými metódami. Skúsil som hľadať príčiny vášho stavu. Nemyslím si, že kostná hmota je úplne mŕtva. Skôr lymfatické uzliny devastujú oblasť kostnej drene toxickými látkami. Každopádne zostaňte v starostlivosti lekárov. Každú samoliečbu konzultujte a nepostupujte bez konzultácií. Mohlo by prísť k zhoršeniu stavu.

Diagnostika kyvadlom: odmietlo obkresliť hormonálnu sústavu a to celú. Odmietlo obkresliť pečeň, krvné riečište a kostnú dreň.

Diagnostika Silva objekty: kontrolný mechanizmus v organizme nefunguje. Je odstavený a blokovaný. Údržba a opravy sa realizujú. Trvalo poškodené miesta označujú ostré trojuholníky a to sú oblasti vnútra kostí, teda kostná hmota.

Diagnostika energetická: telo netvorí dostatok vlastnej bioenergie a to všade. Charakterizuje to obrázok kráterov. Magmatické energie zeme natekajú do organizmu. Magnetické energie sú dostatočné. Sexuálne energie sú silné a migrenózne. Vytvárajú silné energie, ktoré putujú krvným riečišťom a končia v kostnej hmote. To môže byť príčinou devastácie kostnej drene celkovo. Je známe, že migrenózne volty sú sexuálne energie. Pokiaľ sa zdržujú na jednom mieste, tak ho vedia doničiť poriadne. Migrenózne volty sprevádzajú aj nestabilné pochody v hormonálnej sústave.

Diagnostika biochemická: hormonálne žľazy sú disharmonické a dlhodobo je nedostatočná tvorba hormónov všetkého druhu. Teda kolísanie, nedostatočná kvalita a množstvo.

Diagnostika najhoršieho miesta: celý hormonálny systém bol označený ako najhoršie miesto v tele. Najhoršie prištítne telieska a nadobličková žľaza. Bolo by rozumné preliečiť a celkovo obnoviť ich činnosť. Biela hmota mozgu je v poriadku. Pľúca v organizme – nedostatok kyslíka. Asi nevyrovnaný krvný tlak medzi žilami a cievami v pľúcach. Pečeň a hypofýza majú nedostatok toxických látok, v krvi je príliš čisto. Niet z čoho vyrábať potrebné látky. Obličky idú ako posadnuté a čistia krv abnormálne rýchlo. Je tu extrémne nasadenie. Slezina – je dosť zvláštna a asi nefunkčná. Osobne mám z nej zlý pocit.

Diagnostika astrálna: v oblasti kostnej hmoty sa objavuje starec s palicou. Teda trvale poškodené miesta. Zisťujem, že lymfatické uzliny a lymfatický systém napĺňa kostné dutiny toxicitou. Určitá blokácia priechodu lymfy cez krčné lymfatické špongie. Zápalové procesy v lymfatickej špongii. Málo lymfatického moku z dôvodu pasivity pečene. Sucho v lymfách. V kostnej dreni cítiť zárodky mladých kostných buniek, ale akosi to nejde, aby normálne pracovali. Teda do oblasti kostnej drene pôsobia dva negatívne faktory: lymfatické uzliny túto oblasť devastujú a teda aj transplantát kostnej drene určite zničia. Druhým faktorom sú to migrenózne volty do tejto oblasti. Dobrá správa je, že v kostnej hmote cítiť mladé bunky, ale ako keby spali. Negatíva prvého stupňa je pečeň a problematická tvorba lymfatického moku. Pečeň nepracuje z dôvodu abnormálnej činnosti obličiek. Teda liečbu treba začať pri obličkách. Otázka znie, prečo obličky pracujú ako posadnuté? Prvotnou príčinou sú hormonálne žľazy, ktoré treba preliečiť.

Diagnostika autopilota: všetky neurónové oblasti – veľký mozog, stredný mozog, mozoček, brušný mozog, ganglie uprednostňujú hegemóniu lymfatických uzlín, ako keby lymfatické uzliny mali byť niečím výnimočné. Neurónovo je cítiť, že lymfatické uzliny si podriadili organizmus a dôsledne sa presadzujú do neurónových oblastí.

Diagnostika špiritistická: ako prvé treba liečiť pečeň, ako druhé obličky, ako tretie slezinu.

Pridaj komentár