A 321 – Príčina zdravotných problémov – 2005-02-16 20:06:02


Mojím problémom je zdravie a hlavne to, že vlastne neviem čo mi je. Podávajú si ma od jedného lekára k druhému ale nikto nič nevyriešil. Som docela šťastný človek až na nekonečné zdravotné problémy. Nepotrebujem k životu bohatstvo stačí mi keď ma nebude stále niečo bolieť a budem vládať.

Saša Pueblo – Príčina zdravotných problémov – 2005-02-16 20:07:00


Celkovo je vás možné charakterizovať neustálymi sexuálnymi energiami. Bežným ľuďom sa takéto energie objavujú iba počas sexuálnej aktivity. Vy máte psychiku stavanú na neustálu mentálnu sexuálnu aktivitu. Vaše spomienky v pamäti sú všetky eroticky nabité. Takýmto typom vedomia disponujú Gréci, Indovia, Číňania. Tiež máte špiritistické schopnosti komunikácie s mŕtvymi informačnými poliami. Máte schopnosti brániť sa proti vešteckým výkonom iných osôb. Požiadajte ma, aby som sa bližšie pozrel na váš imunitný systém.

Zdravotný stav
Zbežne zisťujem, že váš imunitný systém nepracuje tak, ako má. Na vine je psychika a zlé zvládanie stresu.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený od fyzického tela až príliš ďaleko. Mali by ste sa svojím psychickým stavom zaoberať vážnejšie.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok anjelov a náboženského sveta.

Sexualita povahy
Je umiestnená do ústnej dutiny a charakterizuje to obrázok náboženských stavieb a náboženských obradov.

Pred narodením
Silný náboženský vplyv sprevádzal celé obdobie pred narodením.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a charakterizuje to obrázok ženy mníšky a náboženské obrazy. Neustále mi blokujete veštecký výkon a veľmi ťažko sa preniká do vášho podvedomia.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Náboženské stavby starého Grécka. Všade sexuálne obrady a rituály. Na konci postava vzdelaného muža Gréka, ktorý využíval sexualitu na hlboké ľudské poznanie. Netradičná schéma osudovosti.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade erotické energie a poznanie. Múdrosť.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Nachádzam tu astrologickú schému chrámov a domov. Celá astrologická schéma sa usiluje o to, aby ste sa venovali poznaniu a vzdelávaniu. Silný vplyv.

Snová astrológia
Skúmam vaše sny. Celkovo sa sny podieľajú na bezstarostnosti a hýrení. Mali by ste ich zapojiť do riešenia životných problémov.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. Jednoznačne vplyv gréckeho predka, ktorý bol kňazom vo vtedajšej dobe. Celkovo silný pozitívny vplyv.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na hlboké poznanie. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na knižky. Nie zrovna vhodné pre partnerský život.

Duchovná úroveň
Nezaškodilo by zamyslieť sa nad morálnymi hodnotami.

Zvláštnosti
Máte schopnosť komunikovať s informačnými poliami mŕtvych ľudí no iba s takými, ktorí mali silné sexuálne energie.

Saša Pueblo

Pridaj komentár