A 320 – Bolesti hlavy – 2005-02-16 20:02:04


Môj psychický stav je lepší ako pred pár rokmi, ale nie najlepší, trápim sa pre všelijaké hlúposti, v práci stres, moja komplikovanosť a pod. Trápia ma bolesti hlavy, chrbtice, nadváha.

Saša Pueblo – Bolesti hlavy – 2005-02-16 20:02:53


Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na podvedomé procesy vo vašej mysli. Osudom máte určené, že musíte so sebou bojovať a svoju psychiku a zdravotný stav neustále vylepšovať. Viac terapií, viac vlastnej aktivity. To je váš osud.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je od fyzického tela odpojený a čiastočne vzdialený. Môžeme hovoriť o určitých psychických problémoch a nestabilnej psychike.

Povaha
Nervový vzruch je usadený v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby stojacej na jednom mieste a volajúcej, aby ju niekto potiahol dopredu. Pre epileptické povahy je typické prešľapovanie na mieste, nechuť ísť ďalej a prijímať zmeny.

Sexualita povahy
Je posunutá do svalov a charakterizuje to zasnený sexuálny obrázok ako v knihe o islamských háremoch.

Pred narodením
Nedostatočný vývoj, celková slabosť. Rýchlo po narodení ste sa museli dovyvíjať. Počas počatia slabé vyživovacie pomery.

Sexuálne centrum
Je umiestené v hlave a ide o mužské prvky vo vašej psychike. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by aj chcela niečo dosiahnuť, ale sa motá na mieste.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Klasická schéma: muž, žena, dieťa, 12 postáv, postavy zvierat, na konci archetyp osoby, ktorá bude musieť životom bojovať o svoje zdravie a psychiku.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Nechuť a nezáujem dospieť, odmietanie stať sa psychicky ženou, dozrieť.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Táto oblasť je bez obrazov.

Snová astrológia
Skúmam vaše sny. Sú plné deštrukcie. Bolo by dobré, keby ste si prečítali Snovú školu na mojich stránkach a začali sa intenzívne venovať náprave tejto oblasti.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. Predok, ktorý mal psychické problémy. Treba sa od tohto vplyvu vzdialiť.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na hračky. Pohlavná vzrušivosť: negatívny vzťah k mužom. Citov vzrušivosť: na lekárske knižky. Bohužiaľ, nie moc dobré sexuálne podvedomie na spolužitie v manželstve.

Traumatické udalosti
Pri vašej postave sú kružnice. Naznačujú na to, že vytvárate traumu svojmu okoliu tým, že nechcete veci riešiť a ísť dopredu.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Saša Pueblo

Pridaj komentár