Chcem ísť hlbšie v terapiách, cítim, že mi to pomáha. Mohli by ste mi určiť ďalší postup?

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vaše podvedomie. Možno vás zaradiť medzi osoby, ktoré majú živú Božiu prítomnosť svätcov v sebe. No zároveň je tu deštruktívny vplyv vašej matky. Našťastie vás silný náboženský vplyv ochránil. No matke sa podaril husársky kúsok. Naočkovala vám nenávisť voči náboženstvu a všetkému náboženskému. Bolo to z jej strany cynické. Nedokázala vás zabiť počas detstva, tak sa postarala, aby vás zničila psychicky. Skúste poďakovať Bohu, že ste prežili a skúste sa zbaviť následkov deštrukcie mŕtvej matky. Idete na to celkom dobre a poteší, keď všetko dotiahnete do konca. Je načase zbaviť sa pozostatkov matky vo vás.

Psychický stav
Zlepšuje sa, aurický obal sa približuje k fyzickému telu. Občas sa mierne vzďaľuje. Pokračujte v stabilizácii psychiky.

Sexualita povahy
Je energeticky v ústnej dutine a charakterizuje to obrázok hanblivého dievčatka.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a hovorí o určitej hravosti a nezodpovednosti. Charakterizuje to obrázok ostrej a tvrdej ženy a podoba dievčatka. Určitá rozdvojenosť.

Pred narodením
Skúmam vplyv počas tehotenstva matky. Nežiaduca, nenávidená, neustály psychický strach. Vyhnanie z raja.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Postavy nábožensky ladené, na konci archetyp veľkej postavy zrušený. Vymazané. Neprofesionálne vplývanie na osud. Neustále idete silne proti náboženským vplyvom v podvedomí. Podvedomie vám nemôže pomáhať.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Neustály zápas proti náboženskému podvedomiu. Nerozumné a nesprávne postupy.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu veľké božstvo planéty Venuša, tento vplyv zámerne ovplyvňujete útočnosťou na náboženské veci. Nachádzate v útoku na všetko náboženské vlastnú silu.

Snová astrológia
Skúmam vaše sny a snové podvedomie. V snoch žijete v súčasnosti úplne fenomenálne náboženské výjavy, ktoré nie sú bežné. Sny nemajú čas na zdravie a šťastný osud.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. Zmierujete sa s náboženským a zároveň dotyčný vplyv deštruujete. Svoje hysterické sklony skrývate do hlbších sfér psychiky.

Pôrod
Matka by vás bola pri pôrode najradšej zadusila. Agresivita matky počas raného detstva zachádzala až k fyzickému ubližovaniu. Zastavilo ju iba silné náboženské cítenie. Oddeľte vo svojej psychike matku a náboženské princípy. Vďačíte tomuto náboženskému fenoménu, že dnes žijete.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na rané detstvo. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na svet erotiky.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby sú samé krúžky. Spôsobujete iným traumu a devastujete ich vnútorný náboženský svet. Skúste to zmeniť.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.