Pracujem na terapiách, ktoré ste mi odporučili. Chcela by som sa uistiť, že napredujem. Subjektívne sa cítim oveľa lepšie.

Požiadali ste ma, aby som sa znovu pozrel na váš psychický stav. Obidvaja vieme, že ste v detstve prežili úraz elektrickým prúdom. To vaše neuróny pozmenilo k vnímaniu živej formy Boha svätcov. Teda máte výnimočne nastavený mozog na náboženské symboly. Bohužiaľ, doteraz ste nedokázali Boží svet podľa potreby zatvoriť a otvoriť. Mali ste ho trvale otvorený, čo spôsobovalo nepríjemné psychické stavy. No posnažili ste sa a teraz dokážete dôsledne utlmiť prepnutie neurónov v mozgu. Teda vraciate sa k štandardnému stavu fungovania mozgu. Teším sa, že začínate žiť normálnym životom.

Zdravotný stav
Nenachádzam vážnejšie problémy. Zdravotný stav dobrý.

Psychický stav
Aurický obal je stabilne zakotvený na fyzickom tele a môžeme hovoriť o stabilnom psychickom stave.

Povaha
Ste hysterická povaha usadená v ústnej dutine a spánkových lalokoch. Charakterizuje to obrázok, ako sa snažíte náboženské obrazy potlačiť a ovládnuť.

Sexualita povahy
Je potlačená a charakterizuje to obrázok silnej pasivity.

Pred narodením
Všetko v poriadku počas tehotenstva matky. Všetko mení až úraz v detstve.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a charakterizuje to obrázok zodpovedného dievčatka, ktoré si všetko poupratuje a vzorne sa o všetko stará.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Všade náboženské postavy, ktoré nemôžu byť aktívne a na konci je archetyp úplne vymazaný. Dobré tendencie, aby sa náboženské vedomie dostalo pod kontrolu.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Obrázky dôsledného boja o ovládnutie náboženských obrazov, čo je výborné.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu astrologická schéma postavy človeka so znameniami planét a zvierat. Tak isto je tu astrologická schéma postavy človeka a zvierat na jeho tele. Tiež je tu postava človeka a hviezd a človeka a planéty Zem. Čo vám to všetko hovorí? Nutnosť bojovať o to, aby ste zostali v reálnom živote. Dostali náboženskú myseľ pod kontrolu v budúcnosti a stále dobrý zdravotný stav. Ďalšia schéma naznačuje na doživotnú samotu. Váš život sa nebude vyznačovať ničím výnimočným.

Snová astrológia
Skúmam vaše sny. Veľké zemetrasenie a veľké upratovanie. Dostávate náboženský svet pod aktívnu kontrolu. Pokračujte ďalej.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. Odmietate ženu, ktorá bola silne nábožensky založená. Vzďaľujete sa od nej.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na náboženské obrázky. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na pekné veci. Aj tu ste spravili značný pokrok.

Pridaj komentár