Pociťujem často nepríjemné pocity. Začalo sa to pred siedmimi rokmi nepríjemnými psych. stavmi(strach). Chodila som ku liečiteľke raz za dva mesiace v priebehu piatich rokov. Pomáhala mi aj ako terapeutka. Už 2 roky nechodím. Mám problémy v partnerskom živote, neviem, kto robí chybu a kde je pravda a čo vlastne robím zle, aké chyby robím.

Vaším základným problémom je vaša sexualita a puritánske názory o sexuálnej morálke. Skúste si čítať Sexuálnu školu a Tantra sekciu. Dajte priechod svojej sexualite. To je najlepšia terapia.

Zdravotný stav
Po zdravotnej stránke nenachádzam žiadne choroby.

Psychický stav
Aurický obal je odpojený od fyzického tela a vzdialený iba nepatrne. Ide iba o miernu psychickú disharmóniu.

Povaha
Ste hysterická povaha energeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby so silnými sexuálnymi obrazmi. Teda vaša myseľ neustále produkuje silné sexuálne energie.

Sexualita povahy
Je posunutá do kože a na povrch tela. To vyvoláva zvláštne psychické stavy neistoty a pocitov ohrozenia.

Pred narodením
Vnímam obrazy rýchleho a silného sexuálneho vývoja, predimenzované sexuálne vedomie.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a hovorí o typicky ženskej psychike. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa bojí okradnutia a znásilnenia.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Klasická schéma: muž, žena, dieťa, 12 postáv, geometria a postava osoby, ktorá musí za svoje zdravie intenzívne bojovať, aby zmenila svoj osud.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Silná sexualita a erotizmus a z toho vyplývajúca neistota.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Tu je veľká postava bohyne Venuše. Silné sexuálne vplyvy, ktoré nie sú ventilované do vonkajšieho sveta. Všetko vo vnútri vás núti, aby ste zmenili svoje sexuálne postoje.

Snová astrológia
Skúmam vaše sny. Silná konfrontácia medzi náboženstvom a sexualitou. Skúste dať priechod sexualite sa sexuálnemu životu.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. V rode žena, ktorá mala rada svoje telo, sex a erotiku. Nenávisť veriacich osôb, ktoré jej želali všetko zlé.

Pôrod
V poriadku, no všade cítiť silný erotizmus a sexuálne prvky.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na všetko, čo súvisí so sexom. Pohlavná vzrušivosť: na všetko sexuálne. Citová vzrušivosť: na sex.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy sú drobné bodky. Traumu vám spôsobujú osoby, ktorá morálku a predsudky postavili vyššie ako sexualitu samotnú.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Saša Pueblo

Pridaj komentár