Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš osud. Vaše problémy začali už počas vývoja v matke. Snaha o prežitie, z jedla ste spravili zmysel života. Je mi moc ľúto, že som musel napísať to, čo som napísal. Verím, že nájdete silu a zvládnete svoje stavy prejedania.

Zdravotný stav
Energetické pomery sú dobré, problém je srdce, obličky, kostná dreň. Totemové zviera naznačuje na detskú žľazu a abnormálnu činnosť imunitného systému. Biele krvinky zabíjajú červené. Najhorším miestom je detská žľaza. Organizmus je podvyživený, živiny idú mimo organizmus. Človek má pocit, že ste anorektik. Trávenie všetko ukladá do tuku a živiny odchádzajú stolicou. Treba upraviť aktivitu detskej žľazy.

Psychický stav
Aurický obal je mimo fyzické telo a je vzdialený. Nutnosť psychoterapií. Psychika je orientovaná na pojedanie všetkého, čo sa dá. Nezáujem o niečo iné. Riziko zlyhania psychiky.

Povaha
Ste schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby s veľkým apetítom.

Pred narodením
Problémový vývoj z hľadiska prijímania potravy. Enormné úsilie získať potravu. Strach, že umriete. Strach z hladu je strachom zo smrti. Keď nejete, tak zomriete. Psychická porucha.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku. Všade obrazy zvierat a na konci šaman, ktorý sa nevie dojesť a je agresívny, pokiaľ nemá čo jesť. Stotožnili ste sa so svetom šamanov a nie bežných ľudí.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Vnímam tu boj medzi ľudským a zvieracím. Zvieracie víťazí, aj vaša posadnutosť jedlom.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všade chaos a neporiadok. Postava medveďa a nenásytnosť.

Astrológia anjelov
Svet zvierat zdevastoval šťastný osud a nahradil šťastie jedlom. Porucha osobnosti. Skúste to zvládnuť.

Snová astrológia
Skúmam snové procesy. V snoch sa nechávate kŕmiť a nechcete o ničom počuť. Pokiaľ ste najedený, tak pociťujete šťastie.

Problémový osud, ktorý začal počas tehotenstva matky a to nedostatočne rozvinutým tráviacim ústrojenstvom. Pud sebazáchovy vás vybičoval do dnešného stavu, kde jedlo je snáď jediný zmysel života. Skúste to zvládnuť.

Pridaj komentár