Môžete mi prosím objasniť dôvod prečo nemôžem mať dieťa ?? V čom, v kom, kde je problém? Môžem to nejako ovplyvniť?

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, prečo nemôžete otehotnieť. Našiel som alebo odhadujem množstvo rôznych menších príčin, ktoré keď sa navzájom spoja, vytvárajú veľmi problémovú oblasť. Odporúčam vám usilovať sa o adopciu. Náprava stavu by bolo zdĺhavá a problémová. Tiež by nebol jasný výsledok. Je mi ľúto, že vám nemôžem priniesť dobré zvesti.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti neurónov v poriadku. Neobkreslilo ganglie okolo vaječníkov a maternice. Teda predpoklad chaotického riadenia tejto oblasti. Funkcie ganglií v tejto oblasti neprevzali iné ganglie alebo neuróny v iných oblastiach. Mnohonásobné prechladnutia a poškodenia.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek: všetko kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo nervové dráhy a nervové zakončenia v celom tele. Neobkreslilo nervové zakončenia na srdcovom svale a v oblasti maternice. Zle rozvinuté nervové zakončenia. Slabá hustota, vývojové vady.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo všetky lymfatické dráhy a uzliny okrem oblasti maternice. Naznačuje na poškodenie a prienik lymfatického moku do tejto oblasti. Stupeň chorobnosti 24, čo už je na hranici lekársky zistiteľnej chorobnosti. Zase cítiť intenzívne poškodenie chladom. Celá oblasť je precitlivená na chlad.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo vaječníky v poriadku. Ostatné žľazy majú mierny nedostatok vytváraných hormonálnych látok a to dlhodobo. Dôvod je nedostatok toxických látok pre aktívnu činnosť hypofýzy. Epifýza, ktorá riadi veci okolo tehotenstva, nebola obkreslená. Trvalo slabá produkcia a niektoré zložky netvorí. Náhradu vytvára tukový orgán v tele (tuk). No množstvo nestačí na otehotnenie.

Diagnostika srdca, pľúc, žalúdka, pečene, sleziny, obličiek a čriev: kyvadlo neobkreslilo srdce, žalúdok, pečeň a maternicu. Žalúdok nedostatočná obnova. Trvalé mikrozápaly. Herpetické baktérie. Pečeň neprodukuje, čo má. Toxicitu v tele aktívne spracováva tukový orgán. Bunky tuku sa modifikovali a osamostatnili sa. Žijú si svojím vlastným životom. Spôsobila to pravdepodobne hormonálna liečba alebo iné lieky. Čo sa týka maternice, dá sa odhadovať, že tukový orgán ako náhrada za nedostatočnú činnosť epifýzy nereaguje správne na oplodnené vajíčko.

Pridaj komentár