Mojím problémom je pomalé, ale systematické priberanie. Chcem Vás touto cestou poprosiť o pomoc, alebo radu ako by som mohla schudnúť správnym spôsobom a trvalo. Myslím, že mám tiež nabúranú schopnosť organizmu štiepiť tuky. Rovnako tak hospodárenie organizmu s vodou. Ako keby sa mi ukladala v organizme.
Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel, prečo priberáte. V prvom rade je za to zodpovedná pečeň, ktorá je príliš pasívna. Ďalej pankreas a štítna žľaza. Pankreas zúrivo všetko mení na tuky, nedovolí spaľovanie a štítna žľaza devastuje svaly. Navyše sa tvoria tukové zásoby, ktoré sa budú organizmu zle spracovávať. Dajte si spraviť náboženský profil.

Diagnostika Silva objekty: geometrické štvorce sa zjavujú na lymfatických uzlinách a to hlavne v hornej časti tela. Naznačuje to na disharmonické miesta.

Diagnostika rieki bioenergia: slabé energetické potenciály srdca. Málo bioenergie vydáva. Slabé bioenergetické potencie sleziny. Bioenergiu zosáva štítna žľaza. Jedna oblička zosáva energiu. Ostatné v poriadku.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo všetky orgány okrem obličky.

Diagnostika Silva údržba: všade prebieha dobrá údržba a oprava. Iba do jednej obličky sa naváža toxicita. V tukových zložkách blokované odbúravanie tukov. Iba neustály prísun.

Diagnostika automatickou kresbou: tenké čierne čiary idú cez hormonálne žľazy. Naznačuje to na slabú aktivitu. Hrubé čierne čiary cez slinné žľazy, dvanástorník a pankreas. Intenzívne distribuujú tuk do tukových ložísk a spätne to nejde. Blok a neschopnosť aktívnejšie spaľovať tuk.

Diagnostika rezonanciami: v tukových zložkách sa vytvára tuk, ktorý sa dá pre organizmus ťažko spaľovať. Sú to silné odolné zložky. Zmeniť stravovacie návyky bude nutné.

Diagnostika echolokačná: objavuje sa pankreas, ktorý až príliš agresívne všetko mení na tuky.

Diagnostika astrálna: vedie ma to k štítnej žľaze, ktorá devastuje svalovú hmotu. Prudko ju utišuje a utlmuje nervové zakončenia vo svaloch. Pocit, že svaly sa vôbec nehýbu.

Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera olizuje pankreas a naznačuje na nutnosť liečby, ale pozerá aj na štítnu žľazu.

Diagnostika šamanským hlasom: lymfatický systém tlačí tuky jednostranne do tukových vrstiev.

Diagnostika prvkov: hladina je vyvážená.

Diagnostika vyživovacia: slabé vyživovanie svalov a orgánov. Silné a premrštené vyživovanie tukových zložiek.

Diagnostika imunitná, bakteriálna, toxicity: v norme.

Diagnostika náboženská: vaše náboženské postoje blokujú činnosť neurónov a prepájajú ich do negatívneho vzťahu voči organizmu.

Diagnostika psyché: stav je stabilizovaný.

Diagnostika magnetická: zemský magnetizmus nejde do pečene a obličiek. Inde nateká dobre.

Diagnostika feromonová: cítiť pasivitu pečene a jej úlohu preberá pankreas. Treba sa venovať liečbe pečene a pankreas sa skľudní.

Diagnostika špiritistická: naznačuje na potrebu obnoviť aktivitu pečene, prebrať ju k životu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár