Pred niekoľkými rokmi mi operovali cystu na slinných žľazách, pri ktorej operatér prerezal hlavový nerv. Nemohla som určitý čas artikulovať. Teraz je to už zdravotne v poriadku, no necítim sa uspokojivo a naplneno. Som pomerne emotívny človek a viem zo skúsenosti, že moja psychika je silne prepojená s mojím telom – nemám chuť na nejaké opätovné zdravotné prekvapenia! Ak mi môžete nejaké veci osvetliť a poradiť, budem srdečne vďačná…

Vešteckými metódami som sa pozrel na váš zdravotný stav. Oceňujem, že si dávate robiť veštecký profil zdravia, aj keď sa subjektívne cítite v poriadku. Celkovo ste v dobrej fyzickej kondícii a momentálne nehrozia žiadne vážnejšie problémy. Do budúcnosti by mohli nastať problémy v neurónoch šedej kôry veľkého mozgu a tiež svaloch. Odporúčam to týchto oblastí zasiahnuť a dať ich do skvelej kondície ako ostatné časti tela.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo odmietlo obkresliť neurónové oblasti vo veľkom mozgu. Stupeň chorobnosti iba 12, čo je iba disharmonický stav. Veštecky vnímam drobné zápalové procesy, neporiadok a nedostatok údržby a opráv. Neuróny by mali byť riadne udržiavané, pretože keď sa poškodia, tak ich organizmus už neobnoví. Zvýšiť pozornosť aj do tejto oblasti tela. Ostatné neurónové oblasti boli obkreslené.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo svaly, hodnota chorobnosti 42, čo je už určitá chorobnosť. Ostatné v poriadku.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je dostatočná a preniká všade do organizmu. Imunita voči zhubným bunkám je celkovo dostatočná. No nepreniká do svalov. Tu sa objavuje postava madony s dieťaťom. To naznačuje na množstvo buniek, ktoré by sa mohli v budúcnosti vybrať nesprávnym smerom. Imunita do tejto oblasti nevie zasiahnuť. Odporúčam tento blok odstrániť a obnoviť štandardnosť buniek vo svaloch. Skôr ide o prevenciu pre budúcnosť.

Pridaj komentár