A 254 – Pretrvávajúce bolesti brucha – 2004-11-17 19:14:55


Asi pred tromi rokmi som zacal mat problemy s konecnikom. Zistili ze mam aj hemoroidy. Po case bolesti v konecniku ustupili ale zacalo ma bolievat brucho. Absolvoval som rozne vysetrenia /CT,iridografiu, endoskopiu, gastroskopiu viac krat/ ale zistili mi helicobactera a vriedky na pazeraku. Uzival som rozne lieky ktore mi vobec nezaberaju a uz 6 mesiacov mam bolesti brucha niekedy aj cele dni ba dokonca niekedy sa budim na bolest aj v noci. Prosim Vas o pomoc.

Saša Pueblo – Pretrvávajúce bolesti brucha – 2004-11-17 19:16:22


Zdiagnostikoval som celý váš organizmus. Príčinou vašich problémov je nervová sústava, pasivita šedej kôry veľkého mozgu a hlavne miecha v chrbtici. V prvom slede treba preliečiť aktívnym športovaním svaly a celý organizmus.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú na mieche. Naznačuje to na oblasť možných chorobných stavov.

Diagnostika reiki bioenergie: v celom organizme dochádza k zosávaniu bioenergie a najviac v oblasti miechy. Celkovo to naznačuje na problémy v celom organizme.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku. Zastalo a nechce obkresľovať chrbticu a miechu.

Diagnostika Silva údržba: v organizme neprebieha dostatočná údržba ani rekonštrukcia. Všade je príliš ticho a pasivita. V mieche obrázky chaosu a deštrukcie. Nervový systém je značne pasívny.

Diagnostika automatickou kresbou: všade v nervovom systéme a hlavne v mieche sa tvoria čierne čiary.

Diagnostika rezonanciami: príliš pasívna celá nervová sústava s centrom problémov v mieche.

Diagnostika echolokáciou: naznačuje na to, že činnosť šedej kôry veľkého mozgu je príliš pasívna a málo efektívna, ako keby aj tu spali nervové zakončenia.

Diagnostika astrálneho putovania: ponáram sa v predstavách do vášho fyzického tela. Priviedlo ma to k žalúdku, kde je výrazná nervová pasivita a slabá činnosť tráviacej sústavy.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk vám jednoznačne ohrýza a olizuje chrbticu v oblasti pľúc. Treba túto oblasť liečiť.

Diagnostika vnútorným hlasom: ako prvé treba liečiť svaly a nervové zakončenia. Treba využiť akupunktúru alebo akupresúru. Ďalej je potrebné posilňovať a brať prípravky na nervovú aktivitu a výživu.

Diagnostika prvkov: v organizme je nedostatok minerálov. Užívajte multivitamínové prípravky.

Diagnostika vyživovacích pomerov: celý organizmus je nedostatočne vyživovaný. Slabá výživa organizmu.

Diagnostika aurického vyžarovania: čierne veľké kríže sa kreslia v oblasti miechy.

Diagnostika najhoršieho miesta: jednoznačne miecha v oblasti hrudníka.

Diagnostika na lekárske vyšetrenie: zatiaľ by lekárske vyšetrenie nepreukázalo žiadne zdravotné potiaže.

Diagnostika tarotovou kartou: objavuje sa pri vás rytier s mečom. Ten sa objavuje pri ochorení miechy a nervov. Objavuje sa iba jeden, čo naznačuje na začínajúce disharmonické stavy.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.