A 250 – Koxartróza –2004-11-10 11:56:37


Mám koxatrózu II.-III stupňa a rada by som sa vyliečila, alebo aspoň nejakým spôsobom spomalila priebeh tejto choroby.

Saša Pueblo – Koxartróza –2004-11-10 11:57:29


Rôznymi vešteckými technikami som prešiel váš organizmus. Našiel som niekoľko disharmonických stavov. V prvom rade obličky, ktoré zle filtrujú a čistia krv, značnú časť toxicity vracajú do organizmu. Ten ich ukladá do kostnej drene. Zároveň intenzívne toxicitu spracováva aj hypofýza a z toho dôvodu sa disharmonizuje celá hormonálna činnosť. Príčinou zvýšenej aktivity hypofýzy je pečeň, ktorá nedostatočne spracováva toxicitu, je pasívna. Tiež vám doporučujem vyplniť psychologický dotazník, aby som sa mohol pozrieť na vašu psychiku.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú v oblasti všetkých kostí v tele, čo naznačuje na chorobný stav.

Diagnostika reiki bioenergia: nedostatok životných energií. Bioenergia je silne zosávaná do kostí a svalov. Zlé bioenergetické pomery. Nedostatočná aktivita nervového systému. Odporúčam spraviť kurz Reiki.

Diagnostika Silva údržba: v organizme bežia nedostatočne opravy a údržba. Organizmus je nastavený vo vnútri robiť chaos a zmätok. Do kostí zanáša toxicitu a odplavuje vápnik.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo nechce obkresľovať kosti, obličky, hormonálnu sústavu.

Diagnostika tarotovou kartou: keď sa sústredím na hormonálnu činnosť (hypofýza, epifýza, nadobličky, vaječníky, dvanástorník, pankreas), tak tu sa objavujú postavy v brnení, čo naznačuje na problémy. Hormonálna sústava je nestabilná a treba ju liečiť.

Diagnostika automatickou kresbou: vytvárajú sa čierne čiary v hormonálnych žľazách, ktoré naznačujú na disharmóniu, prípadne určitú chorobnosť.

Diagnostika rezonanciami: naznačuje na oblasť obličiek, ktoré zle čistia krv vracajú do tela toxicitu.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk vám ohrýza obličky a najradšej by ich vytrhol a zahrabal. Naznačuje to na nutnosť obličky preliečiť a uviesť do aktívnejšej činnosti.

Diagnostika vnútorným hlasom: v prvom rade treba liečiť obličky, potom hormonálnu činnosť a nakoniec psychoterapie, aby organizmus poriadne čistil a udržoval organizmus v dobrom stave.

Diagnostika aurického vyžarovania: drobné krížiky po kostiach, veľké kríže v oblasti obličiek.

Diagnostika najhoršieho miesta: obličky.

Diagnostika na lekárske vyšetrenie: obličky nie sú ešte tak choré, aby to lekárske vyšetrenie potvrdilo. Treba ich liečiť alternatívne a u liečiteľov.

Saša Pueblo

 

Saša Pueblo – Koxartróza –2004-11-17 19:24:04


Alternatívne postupy liečby

Šamanská terapia: obklady na obličky z výluhu prasličky a fazule. Lyžicu prasličky a 5 rozdrvených fazúľ zalejete šálkou vriacej vody, necháte krátko vylúhovať. Obličky si natriete mastičkou, priložíte na každú obličku vatu alebo handričku namočenú v teplom výluhu z prasličky, zakryjete fóliou, priložíte uterák a deku. Obklad nesmie chladiť, nechajte ho pôsobiť aspoň 1 hodinu, najlepšie večer. Zopakovať 5 krát.

Talizmanová terapia: kúpiť si v ezoterickej predajni drobné minerály a nosiť ich vo vrecúšku pri sebe. V noci si ich dať pod vankúš. 3 mesiace.

Minerálna terapia: kalciové tabletky s vitamínom C a jogurt. Užiť všetko spolu spánkom. 20 krát.

Naturterapia: piť mlieko so zeleninovými šťavami (mrkva, zeler, petržlen, zemiaky..) 2-3 mesiace.

Reiki terapia: urobte si kurz Reiki. Čítajte si Reiki školu na mojich internetových stránkach.

Antropozofická terapia: ráno čítať knižky od OSHO, kúpite ich v ezoterickej predajni. 1 rok.

Feng shui terapia: na viacerých miestach v byte zviazať konáriky zo stromov dokopy asi 10 kusov. Dať do vody a nechať pučať.

Bachova terapia: popíjať slabé bylinkové čaje, na šálku iba zopár kúskov bylinky. Zovretú vodu nechať vychladnúť a navrch položiť lupienok bylinky. Striedať rôzne byliny. Piť ráno nalačno 3 mesiace.

Dietoterapia: do stravy zaviesť dostatok mäsa a to rýchlo opečené mäso so zeleninou 2-3 mesiace.

Fitnes terapia: slnenie v soláriu, rybací olej v tabletkách. Prehrievanie tela teplom.

Nočná terapia: užívať bylinky na kľudný spánok 5 mesiacov.

Magická terapia: predstavujte si, ako si dáte ruku na stôl a okolo si dáte malé žabky. Všetko zasypete pieskom a navrch dáte malé jabĺčko. Robte tak pred spaním 40 dní.

Klasické lieky: intuitívne si v lekárni vyberte lieky na posilnenie chuti žiť a pohybovať sa.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.