A 255 – Je to skleróza multiplex? – 2004-11-17 19:21:25


Začalo mi trnúť a mravenčiť v ľavej ruke. Po vyšetreniach mi diagnostikovali sklerózu multiplex. Bola som u liečiteľa a ten mi povedal, že sa mýlia. Ako sa mám v tom orientovať, komu mám veriť? Momentálne postupujem vyšetrenia vzhľadom k návrhu na liečbu Interferonom. Čo mám robiť?

Saša Pueblo – Je to skleróza multiplex? – 2004-11-17 19:22:29


Požiadali ste ma, aby som vyvrátil alebo potvrdil diagnózu skleróza multiplex. Bohužiaľ, potvrdzujem lekársku diagnostiku a považujem ju za správnu. Aj keď viem, že lekárom sa zle diagnostikuje, lebo táto choroba má rôzne formy a rôzny priebeh. Jediná účinná liečba je fyzická aktivita, šport a vhodná psychoterapia. Postup liečiteľa v prípade liečby je správny, aj keď neurčil správne diagnózu.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú v kĺbových oblastiach celého tela, aj chrbtice. Naznačuje to na problémové miesta.

Diagnostika Reiki bioenergia: bioenergeticky je váš organizmus v poriadku. Všade sú bioenergie rovnako aktívne.

Diagnostika kyvadlom: obkreslilo všetky oblasti okrem pľúc.

Diagnostika Silva údržba: v organizme beží údržba a oprava v poriadku. Iba v pľúcach je čudný stav s obrazmi deštrukcie.

Diagnostika automatickou kresbou: hrubé čiary idú cez pľúca, chorobný stav.

Diagnostika rezonanciami: pri prieskume fyzického tela sa mi vynorili pľúca a zložitý zdravotný stav. Celkovo sa do organizmu dostáva málo kyslíka, prebytok kysličníka uhličitého.

Diagnostika echolokácie: v oblasti šedej kôry veľkého mozgu sa objavili plochy nefunkčných buniek.

Diagnostika astrálneho putovania: ponoril som sa do vášho tela a zaviedlo ma to do oblasti šedej kôry veľkého mozgu. Tu jednoznačne vidieť plochy pasívnych a nefunkčných buniek, ktoré blokujú činnosť pľúc.

Diagnostika tarotovou kartou: objavuje sa pri vás obrázok muža so žabou hlavou. Týchto obrazov je veľa. Objavujú sa pri osobách so sklerózou multiplex.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk vám ohrýza šedú kôru mozgovú, no mozog nezahrabáva. To dáva určité šance na liečbu alebo zastavenie deštrukcie.

Diagnostika vnútorným hlasom: veľa šancí na liečbu nie je, dotyčná by musela začať pozvoľna športovať a to stále aktívnejšie. Zároveň by musela zobrať rozsiahle terapie a neustále sa liečiť.

Diagnostika aurického vyžarovania: vytvára veľké kríže v šedej kôre veľkého mozgu.

Diagnostika najhoršieho miesta: jednoznačne v mozgu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár