A 256 – Chcem sa tešiť na bábätko – 2004-11-17 19:26:58


Dva roky som sa liečila zo stále sa opakujúcich bakteriálnych infekcií gynekologických a močových ciest. Počas liečby som samozrejme mala zákaz otehotnieť.
Chcela by som Vás poprosiť o diagnostiku môjho zdravotného stavu, aby som vedela, či už som v stave, kedy by som mohla mať dieťa, resp. čo by som mala ešte preliečiť. To dlhé odkladanie neprospieva ani psychike, aj keď človek na to nemyslí, ale niekde v podvedomí to určite je. Najradšej by som už hodila za hlavu všetky problémy a liečby a tešila sa z bábätka.

Saša Pueblo – Chcem sa tešiť na bábätko – 2004-11-17 19:27:48


Prešetril som dostupnými vešteckými technikami váš organizmus. Príčinu zdravotných potiaží vidím v zlej činnosti nadobličiek. Nechajte si ich vyšetriť fyzicky, tiež hormonálne. Keď lekár zistí chorobnosť, liečte ich podľa odporúčania lekára. Pokiaľ sa lekársky nič nezistí, to neznamená, že sú v poriadku. Chorobný stav ešte neprepukol. Vhodné je potom preliečiť celú hormonálnu sústavu prírodnými hormonálnymi prípravkami. Aj niektoré antikoncepčné prípravky môžu pozitívne ovplyvniť a preliečiť hormonálnu sústavu.

Diagnostika Silva krúžky: čierny krúžok sa objavuje v oblasti podbrušia. Naznačuje na určité problémy v tejto oblasti.
Diagnostika Reiki bioenergií: celkovo neprodukujete v organizme dostatok bioenergetického vzruchu. Mierne energiu zosávate z prostredia. Disharmónia.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo nechce obkresľovať lymfatický systém, slezinu, lymfatické uzliny.

Diagnostika Silva údržba: v organizme nebeží riadne údržba a oprava. Organizmus zanáša toxicitu do oblasti podbrušia, sú tu demolačné čaty. Organizmus sa nestará o dobrý zdravotný stav.

Diagnostika automatickou kresbou: čierne čiary sa zjavujú v oblasti lymfatických uzlín v celom systéme.

Diagnostika rezonancií: pri rezonančnom atakovaní organizmu sa mi do popredia dostali lymfatické uzliny.

Diagnostika echolokačná: nadobličkové žľazy sa zdajú byť príliš pasívne.

Diagnostika astrálneho putovania: ponáram sa v predstavách do vášho fyzického tela. Privádza ma to k nadobličkovým žľazám. Pociťujem výraznú pasivitu.

Diagnostika totemovým zvieraťom: vyhrýza vaše nadobličkové žľazy a zahrabáva ich do zeme. Naznačuje to na chorobný stav.

Diagnostika tarotovou kartou: pri ľuďoch s chorými nadobličkami sa zjavujú postavy s hadími hlavami. Pri vás sa ich zjavuje viacero.
Diagnostika na lekárske vyšetrenie: je dosť pravdepodobné, že lekárske vyšetrenie nadobličiek by bolo pozitívne. Odporúčam nechať pre istotu vyšetriť.

Diagnostika aurického vyžarovania: čierne kríže sa objavujú v oblasti nadobličiek.

Diagnostika najhoršieho miesta: smeruje to oblasti nadobličiek. Zdá sa, že produkujú málo aktívnych hormonálnych látok.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.