A 252 – Manželská kríza – 2004-11-17 19:10:25


Máme doma veľkú manželskú krízu, neviem ako sa vrátiť do stavu šťastného manželstva.

Saša Pueblo – Manželská kríza – 2004-11-17 19:11:59


 

Mali by ste sa zaujímať o zdravotný a psychický stav partnerky. Má silné tendencie si ublížiť, hrozby v tomto smere sa môžu stať reálne. Skúste brať veci okolo partnerky mimoriadne vážne. Usilujte sa všetkými prostriedkami o nápravu. Neklaďte si žiadne podmienky.

Zdravotný stav on
Čierna čiara cez veľký mozog naznačuje na určité zdravotné problémy v tejto oblasti.
Zdravotný stav ona
Veľa čiernych čiar v organizme, čo naznačuje na väčšie množstvo zdravotných problémov.

Psychický stav on
Nie je dobrý, aurický obal je zmenšený. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý si zo všetkého robí srandu a nevie zobrať veci vážne.
Psychický stav ona
Je štandardný, aurický obal je silne viazaný k fyzickému telu.

Povaha on
Je hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je nezodpovedná a z ničoho si nerobí problém. Všetko sa zvládne. Človek, ktorý si nevie uvedomiť zodpovednosť.
Povaha ona
Je hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby unavenej, uťahanej a nešťastnej. Depresie, nechuť žiť a skončiť to. Riziko psychiky.

Sexuálne centrum on
Je v ústnej dutine, ide o detskú nezodpovednú povahu. Charakterizuje to obrázok chlapca, ktorý si robí bábovky na piesku a nechce vidieť veci reálne.
Sexuálne centrum ona
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské ambície v správaní. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá chce so sebou skoncovať.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: na deti a rodinu.
Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na ubližovanie si. Povrchová vzrušivosť: zničiť sa. Pohlavná vzrušivosť: zničiť sa.

Dokonalá láska
Okolo obidvoch sa objavujú srdiečka. Láska je prítomná. Partnerka má zlý psychický stav, ktorý treba riešiť u psychológa, psychiatra alebo inak. Hrozby sú aktuálne.

Saša Pueblo

Pridaj komentár