A 253 – Aké je moje poslanie? – 2004-11-17 19:19:15


Na mnohých veciach, ktoré sa týkajú mňa, mi nezáleží, akoby som sa obrnila. Okrem toho často mávam pocit, kedy neviem aký zmysel majú moje činnosti, prečo robím toto a toto, keď to aj tak takmer nikto neocení a aký zmysel alebo poslanie tu mám.

Saša Pueblo – Aké je moje poslanie? – 2004-11-17 19:20:11


Vaše podvedomie je vďaka vašim predkom naladené k snovému spôsobu života. No musíte si dávať pozor, aby ste si zdravotne a psychicky neublížili. Máte v sebe veľa láskavosti a dobroty. Vnímať vaše vnútro je nečakane príjemné.

Zdravotný stav
Je v poriadku, žiadne čierne čiary som nenašiel.

Psychický stav
Je problémový. Aurické telo okolo vášho fyzického tela je uvoľnené a vzdialené. To naznačuje na nestabilnú psychiku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má strach a prehnane sa bojí.

Povaha
Je schizofrenická a nervový vzruch je usadený v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa modlí k Bohu a všade je niečo zlé a deštruktívne.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré má najradšej svoje hračky.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na určité mužské prvky správania. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá chce, aby všetci robili to, čo uzná za vhodné.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Obrazy obrovskej lásky a prílišné city, ktoré môžu byť ľahko zraniteľné. Na konci obrázok matky s dieťaťom v rukách. Silné náboženské obrazy. Pokiaľ žijete ezotericky a nábožensky, tak šťastný osud.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Strašne veľa citov a lásky. Dávajte si pozor, aby ste prehnanou požiadavkou na city neničili svoje okolie. Nie ste veľmi vhodná pre život vo vonkajšom svete.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Tu je silná planéta Neptún, ktorá vám predurčuje život v niektorom náboženskom zoskupení, kde môžete rozvinúť svoje hlboké city lásky.

Snová astrológia
Skúmam oblasť vašich snov. Tu sú samé obrazy z náboženského života zobrazené v Novom zákone. Zle rozumiete vonkajšiemu svetu.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš osud. Všade plno lásky, to je jeden vplyv, ale je tu aj deštruktívny vplyv od osoby, ktorá za druhej svetovej vojny viedla tábor s deťmi, no v deťoch videla vždy aj to božské a snažila sa im pomôcť v rámci dovoleného. Osudové stíhanie matiek detí. Vplyv, ktorý vám môže priniesť zdravotné problémy. Treba sa s tým vysporiadať, aby to na vás nepôsobilo.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva rodičmi. Celková vzrušivosť: na krásne veci a hinduizmus. Povrchová vzrušivosť: na krásne veci. Pohlavná vzrušivosť: na náboženské a magické veci. Citová vzrušivosť: na zvieratá. Sexuálne podvedomie, ktoré nedovoľuje vytvoriť s mužmi hlboký vzťah.

Traumatické udalosti
Vy vytvárate pre iných duševné traumy z toho, že sa do vás zamilujú a vy idete iba svojou cestou a ich láskou pohŕdate. Prosím nerobte tak.

Duchovná úroveň
Je mimoriadne rozvinutá. No zato vďačíte hlavne svojim predkom.

Joga osud
Pokiaľ si nebudete dávať v živote pozor a nebudete rozumná, tak sú možné psychické a zdravotné problémy.

Saša Pueblo

Pridaj komentár