A 257 – Depresia, chýbajúca energia – 2004-11-17 19:29:42


Stále ma chytajú stavy depresie a neviem, čo mám s tým robiť. Chytí ma strašná depresia, nič nemá zmysel, väčšinou plačem a neviem prečo… Akoby som stratila všetku energiu žiť. Mimochodom stále mám pocit nedostatku energie, či fyzickej aj psychickej. Neviem, či je to vážny problém, určite kopa ľudí v dnešnom svete prežíva niečo podobné…

A 257 – Depresia, chýbajúca energia – 2004-11-17 19:30:39


Napísali ste mi, že trpíte depresiami. To ste aj dokladovali desiatimi prípadmi psychických stavov. Skutočne sa vo vašom prípade jedná o depresívne stavy. Nechuť žiť vo vonkajšom svete. Zároveň je vo vás cítiť, že nemáte chuť sa zmieriť so svojím terajším životom a túžite „vydolovať“ zo seba to dobré a láskavé. Idete na to dobre, len potrebujete, aby vám niekto vysvetlil, ako to beží v ľudskom podvedomí.

Povaha
Ste silná hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa usiluje vysporiadať so svojimi problémami a nedarí sa jej to. Hnevá ju to.

Sexualita povahy
Je indického charakteru, ide bioenergeticky v línii čelo, ústa, hruď, brucho, podbrušie. Charakterizuje to obrázok uplakanej a nešťastnej osoby. Prílišná precitlivenosť.

Sexuálne centrum
Je uložené v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá je nešťastná sama zo seba. Snaží sa to všetko prekonať.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku. Sú tu silné predstavy anjelov a náboženského sveta. Na konci je postava osoby, ktorej niečo bráni, aby žila svoj osud.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Vnímam tu veselé dievčatko, ktorému niekto narušil harmóniu a osud. Necháte sa ťahať deštrukciou a negativitou. Neviete si nájsť vlastnú cestu ku šťastiu. Strháva vás deštrukcia iných ľudí.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Je tu postava ladená silne nábožensky, tiež planetárny systém je ladený nábožensky. Nevie sa k vám z vášho podvedomia dostať. Niekto si neželá, aby ste boli v živote šťastná.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové vedomie. Sny sú deštruktívne a vo vašom živote všetko ničia a devastujú. Základ depresívnych stavov. Treba sa tým zaoberať.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš osud. Mimoriadne priaznivé vplyvy, ktoré však nedokážu vo vás pôsobiť. Niekto z vášho okolia si neželá vaše šťastie. Neustále vytvára tlak, aby ste nenašli seba samú. Vplyv rodičov.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše najhlbšie city. Celková vzrušivosť: na deštruktívnych mužov. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Určité narcistické sklony. Citová vzrušivosť: na duchovné veci. Problém vytvoriť s mužmi harmonický vzťah.

Traumatické udalosti
Nachádzam okolo vašej postavy veľa čiernych bodiek. Vo vašom živote sú to vzťahy s mužmi.

Duchovná úroveň
Je vysoká, morálka a etika vám majú čo povedať.

Joga osud
Bolo by vhodné, keby ste si našli cestu k duchovným veciam. To by vám dopomohlo k vnútornému šťastiu.

Zdravotný stav
Čierna čiara ide cez štítnu žľazu. To vytvára silnú vnútornú duchovnosť.

Psychický stav
Aurické telo je mierne vyosené vedľa fyzického tela, čo naznačuje na určitú psychickú labilnosť. Charakterizuje to nechuť žiť vo vonkajšom svete. Vo vnútri je vám lepšie. Ťažké sny a z toho strach a depresia.

Saša Pueblo

Pridaj komentár