Díky mým snahám řešit své problémy se mi podařilo rozhodit si asi hormonální systém.Chystám se navštívit lékaře, ale byla bych klidnější, kdybyste se podíval na můj zdravotní stav a případně doporučil vhodnou léčbu.

Pri pohľade na váš zdravotný stav zisťujem, že obličky sú stresované a neodvádzajú toxicitu z tela. Jej hladina je vysoká a usádza sa v kostnej dreni. Zle sa tvoria biele krvinky. Imunitná situácia smerom k zhubným bunkám je oslabená. Tiež je slabá hormonálna činnosť a to z dôvodu zlého vyživovania celého organizmu. Orgány v tele sú hladné. Výživa uteká von stolicou. Nič nie je momentálne rizikové, ale pokiaľ budete pokračovať takto ďalej, tak sú možné zdravotné problémy.

Diagnostika Silva objekty: geometrické objekty sa tvoria okolo hormonálnych žliaz. Naznačuje to na trvale poškodené miesta v organizme.

Diagnostika reiki bioenergia: všetky orgány v tele trvale zosávajú energiu do svojho vnútra. Naznačuje to na určité chorobné stavy súvisiace s celým organizmom.

Diagnostika kyvadlom: odmieta obkresľovať všetky orgány, čo naznačuje na spoločné zdravotné problémy v celom organizme.

Diagnostika silva údržba: organizmus pripomína budovu, kde nebeží údržba a oprava, baktérie, plesne. Všetko je provizórne a bežná klasická údržba nie je.

Diagnostika automatickou kresbou: z obličiek ide rozsiahla kresba, ktorá naznačuje na problémovú oblasť.

Diagnostika rezonančná: poukazuje na lymfatické uzliny, riziková oblasť.

Diagnostika echolokačná: naznačuje na silne toxikované telo a zvýšenú hladinu celkovej toxicity v tele. Obličky sú pasívne a nečistia organizmus tak, ako by mali.

Diagnostika astrálna: čierne postavičky, ktoré hovoria o silnej toxicite v kostnej dreni. Krvavé postavy v oblasti podbrušia. Možné chorobné stavy maternice. Madona s deťmi – rizikové bunky v lymfatických uzlinách. Zaujímajte sa o svoju imunitu.

Diagnostika totemové zviera: zviera vytrhlo váš lymfatický systém a chce ho liečiť prírodnými produktmi.

Diagnostika vyživovacia: poukazuje na zlé vyživovacie pomery v tele a drvivá väčšina výživy ide stolicou von. Nedostatok stavebných látok v tele. Zmeniť stravovacie návyky.

Diagnostika najhoršieho miesta: sú lymfatické uzliny na rukách a hrudi. Časť lýmf je poškodená. Celkovo poškodené lymfatické uzliny na jednej aj druhej ruke.

Diagnostika špiritistická: treba sa zaujímať o stav lymfatického systému. Preliečiť ho, iná pohybová kultúra a iné stravovacie návyky.

Diagnostika autopilota: bunky šedej kôry mozgovej nemajú záujem riadiť organizmus, tak isto bunky mozočku, stredného mozgu. Organizmus riadi miecha a ganglie pri orgánoch. Aktivizovať bunky šedej kôry veľkého mozgu.

Diagnostika imunitná: nie je celkovo v poriadku. Zaujímajte sa o svoju imunitu voči zhubným a starým bunkám. Veštecký pohľad na brzlík naznačuje na jeho pasivitu. Pritom by tu mala bežať aktívna činnosť. Ďalej kostná dreň je toxikovaná a tvorba bielych krviniek je problémová.

Diagnostika toxicity: úroveň je vysoká. Obličky nečistia organizmus. Pôsobí na ne stres, vaša psychika. Fyzicky choré nie sú.

Diagnostika hormónov: vykazuje nedostatočnú činnosť, niektoré hormonálne látky sa tvoria slabo. Vhodné by bolo užívanie prírodných hormonálnych látok.

Diagnostika prútikárska: do tela nateká minimum zemského magmatizmu.

Pridaj komentár