Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Na fyzickej úrovni som objavil astmatické stavy z detskej žľazy. Tak isto ste silne vo vedomí prírodných ľudí, ktorým civilizácia nevie nič dať. Máte v sebe dušu alebo informačné pole mŕtveho šamana. Zároveň je vo vás reinkarnant na spôsob tibetského Lama tulku. Ide o dušu alchymistu z Francúzska. Celková vaša existencia bude problémová.

Zdravotný stav
Najhoršie miesto na tele je detská žľaza (týmus, brzlík), ktorá vyžaruje silné bioenergie do pľúc, srdca a obličiek. Teda určitá forma skrytej astmy. Vytekajúca energia plní pľúca a môže spôsobovať malátnosť a zlé okysličenie krvi. Pri fyzickej aktivite sa to môže zhoršovať.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychický stav je stabilný. Aurický obal je príliš široký. Zvykne byť iba pár cm nad telom. Predpokladám, že ste vo vedomí prírodného človeka a teda v predlženej mieche. U týchto ľudí je lenivosť a nechuť myslieť a učiť sa značná.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok jaskynného človeka, ktorý sa nikam neponáhľa a teší sa na zimný spánok. Určitá spomalenosť a zvieracie pospávanie, keď nejde o život.

Sexualita povahy
Je klasicky prírodná a nervový vzruch ide v línii ústna dutina, miecha, podbrušie. Charakterizuje to svet zvierat, teda prírodné vedomie.

Pred narodením
Počas tehotenstva matky nepriaznivé vplyvy v plodovej vode. Celkovo spomalený vývoj a nedokončenie vnútorného vývoja.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine. Ide o detskú sexualitu, určitá hravosť a nezodpovednosť. Charakterizuje to obrázok dieťaťa, ktoré zle vníma svet ľudí. No svet zvierat a zvieracie vnímanie je silne vyvinuté. Pudové konanie.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Svet zvierat a prírodný muž spojený s prírodou.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Celková nechuť žiť medzi ľuďmi a vrátiť sa žiť medzi prírodných ľudí. To sú tuláci, Rómovia a ľudia žijúci mimo civilizáciu.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Duša šamana a chuť žiť ako prírodný človek. Špiritistické sklony.

Snová astrológia
Skúmam snové pochody v podvedomí. Šaman, ktorý ničí všetko, čo súvisí s civilizáciou.

Rodová karma
V súčasnosti na vás silne vplýva šamanský predok.

Pôrod
Na astrálnej úrovni šamanské vplyvy. Dieťa malo pred narodením existenčné problémy. Išlo do klinickej smrti. Príchod reinkarnanta alchymistu, ktorý sa asi trikrát reinkarnoval. Teda špiritistické sklony.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na svet mŕtvych. Povrchová vzrušivosť: na rozbúrené živly, more. Pohlavná vzrušivosť: pasivita. Celková vzrušivosť: na severskú prírodu.

Pridaj komentár