Som typický workoholik. Práca mi prináša uspokojenie, ale aj veľa stresu. S mojou životosprávou to nie je najlepšie. Začínam pociťovať zvýšenú únavu, depresie a nespavosť.

Vešteckými technikami som sa pozrel na váš zdravotný stav. Bohužiaľ, nemám pre vás dobré správy. Bolo by vhodné, aby ste sa začali venovať vážnejšie sebe a nie iným osobám. Zatiaľ sú všetky zdravotné problémy v začiatočnom štádiu.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo neurónové oblasti tela. Stupeň chorobnosti 32, čo je disharmonický stav. V neurónoch je toxicita, neporiadok a chaos. Nedostatok vitamínu U, ktorý sa nachádza napríklad v kapuste a brokolici. Nedostatok živín a vitamínov. Toxikovanie kofeínom pokračuje. Z hľadiska geriatrického neuróny a ich stav je ako u 70 ročnej osoby. Nepriaznivé tendencie. Do stravy treba pridať všetko, čo je zelené a užívať multivitamínový preparát Zelený zdroj.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Silná toxicita, nikotín a iné látky. Varovné hodnoty. Celkovo pokračuje toxikácia organizmu. Všetko zvýšené a poriadne silné. Hodnota chorobnosti 42, čo je začínajúca choroba. Veľa neštandardných buniek. Varovné signály. Liečba vyžaduje začať športovať a behať. Toxicita musí ísť von potom.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Z geriatrického hľadiska stav nervstva ako u 70 ročnej zdravej osoby. Prepínanie, usadený stres. Aurický obal psychického zdravia je mimo telo. Tak isto podvedomé obaly sú mimo telo. Už teraz sú potrebné rozsiahle terapie. Joga, nehybnosť a duchovná koncentrácia na seba, kľud a ticho.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Z hľadiska geriatrického je všetko ako u 60 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas): kyvadlo neobkreslilo všetky žľazy, stupeň chorobnosti 40-50, čo je už začínajúca choroba. V oblastiach hormonálnych žliaz je veľa neštandardných buniek. Rizikové faktory. Z geriatrického hľadiska všetko ako u 90 ročnej zdravej osoby. Nedobré vyhliadky.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň, obličky, prostatu, tukový orgán, svaly. Hodnota chorobnosti je okolo 42, čo je začínajúca choroba. Všade je až príliš veľa neštandardných a čudných buniek. Rizikové množstvo neštandardných buniek v tele narastá.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je v poriadku a pôsobí v celom tele. Imunita voči zhubným bunkám je na minime a činnosť v tele je blokovaná. Napríklad pasivita detskej žľazy. Riziko. V tele je veľa neštandardných buniek a všade sa objavuje madona s dieťaťom, to je veštecké varovanie. Odporúčam aktívnu protirakovinovú kúru. Hlavnou príčinou stavu je stres, chaos a ničenie sa prácou. Zmenu životného štýlu doporučujem.

Pridaj komentár