Od času, kedy ste mi robili profil (A519), sa mi život, okolie, vzťahy veľmi zmenili. Zistila som, že ma buď ľudia, o ktorých som si myslela, že ma majú radi, ľutovali, využívali alebo nemali radi. Ja som sa snažila o ich priazeň – čo nebolo správne. Naopak o tých, ktorých som si nevšímala, som zistila, že ma chápu. Zostalo mi pár ľudí v okolí, ktorým verím a viem, že sa oplatí do nich investovať moje city. Ďakujem vám, že sa mi venujete. Verím, že ďalší profil, bude trošičku lepší.

Po čase ste ma požiadali, aby som sa veštecky pozrel na zmeny vo vašej psychike. Možno konštatovať posun k lepšiemu a chuť zmeniť nepriazeň osudu. Bude dobré, aby ste pokračovali v nastúpenom trende.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Zaujímavé je, že váš tukový orgán produkuje 400 druhov látok potrebných pre organizmus, čo je vzácne, pokiaľ vám to vydrží, tak dlhovekosť je možná.

Psychický stav
Aurický obal okolo tela sa stabilizoval. Podvedomé obaly sú v tele. Celkovo stabilný psychický stav. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa chce nešťastného osudu zbaviť a postupne prejsť do šťastného osudu.

Povaha
Ste usadená v mozočku, ale vytvorila sa spojka do stredného mozgu. Čo je dobrá správa pre stabilnosť psychiky. No charakterizuje to obrázok osoby, ktorá ešte nevie naplno žiť v realite a viac žije v stave toho, čo bude v budúcnosti. Ešte stále nedostatočný kontakt s realitou.

Sexus
Sexus povahy sa posunul do stredu hlavy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá začína spoznávať realitu a odmieta všetko vidieť inak ako doteraz. Sexus centrum je umiestnené v podbruší. Je to typicky ženské centrum a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa učí ovládať svoje sexuálne emócie. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: čítanie kabaly a ezoterika. Príliš upnutá na seba a narcistické sklony. Problémové vzťahy s mužmi.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali obaly anjelov. Cítiť terapeutický zásah a množstvo pozitívnych postáv anjelských sfér, ktoré začínajú byť aktívne. Obaly v 12. roku života. Bol vymenený špiritistický obal a teraz je ázijská tanečnica. V aure sú špiritistické obaly mŕtvych detí. Riziko pre okolie a najbližšie osoby. Túžby obal obsahuje spomienku židovského kabalistu dosiahnuť v kabale maximum. Mozoček obal poslania – tu cítiť zásah a biele anjelské sféry. Rodostrom obal obsahuje spomienky osoby z rodu, ktorá sa venovala anjelským sféram. Kostný záznam obsahuje ezoteriku a anjelské sféry. Dieťa obal obsahuje narodenie dieťaťa a anjelské sféry. Zvierací obal obsahuje spomienky na zvieratá, ktoré sa museli liečiť. Eros obal obsahuje anjelské sféry a erotično s anjelskými sférami. Šaman obal obsahuje anjelskú ritualistiku. 7 obalov pokope obsahuje anjelské znaky a všetko okolo toho. Začali ste využívať aurický archív poznatkov.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Začali ste bojovať s nepriazňou osudu a pochopili ste, že to treba zmeniť. Nastúpili anjelské sféry šťastného osudu. Zmierovanie sa so starými návykmi. Veľká anjelská sféra, ale často nechuť sa podriadiť. No pomaličky si zvykáte a chcete ísť do pozitívnych aktivít a k šťastnému osudu cez kabalu a anjelov. V gangliách sú sivasté anjelské sféry a nechuť žiť a robiť kabalu podľa anjelských síl.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Už cítiť nechuť ísť z jedného problému do ďalšieho. Záujem veci riešiť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Anjelské sféry prevažujú, ale ešte je tu strach sa im podriadiť. Izolujete sa a odmietate sa zúčastniť. Treba zmeniť prístup.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď všetko podriadite pozitívnym anjelským sféram.

Pridaj komentár