Po mesiaci terapií by som vás chcela poprosiť o diagnostikovanie podvedomia. Ďakujem. Predchádzajúci profil A 706.

Znovu sme sa v rámci terapie podriadenia sa osudu dostali trochu ďalej. A začína proces zmierovania sa s tým, čo vám nadelil osud. Celkovo sa začínate stabilizovať a hlavne nachádzate spoločnú reč s podvedomím.

Psychický stav
Aurický obal je ešte stále mimo tela, ale podvedomé obaly sú už v tele, čo je zlepšenie psychického stavu. No treba pokračovať ďalej a dlhodobo. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa začína podriaďovať tomu, čo jej osud nadelil.

Povaha
Je usadená v gangliách. To sú neuróny okolo orgánov tela. Sú veľké ako špendlíková hlavička a riadia jednotlivé orgány a časti tela. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce vo všetkom vidieť hviezdy a náboženské obrazy.

Sexus
Sexus povahy je usadený v oblasti hormonálnych žliaz, čo je pre osoby s kozmickým vedomím normálne. Charakterizuje to obrázok deštruktívnych obrazov zničiť všetko náboženské, kostoly, sochy, stavby. Bude rozumné, keď svoje vášne v tomto smere ukrotíte a keď si budete predstavovať sexuálne milovanie v kozmickom priestore. Sexus centrum je umiestnené tiež do oblasti hormonálnych žliaz. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá svoje sexuálne vášne vybíja do náboženskej oblasti deštruktívne. Naučte sa vidieť v náboženských obrazoch hviezdy a kozmos. K tomu pridajte jemnosť a láskavosť. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: zničiť všetko a zdevastovať všetko ľudské. Je vhodné zastaviť to a vo všetkom vidieť hviezdy a galaxie. Povrchová vzrušivosť: zničiť sa. Naučte sa vidieť v sebe kozmické diaľavy a láskavý svet. Pohlavná vzrušivosť: ničiť. Tiež sa pokúste ovládnuť a v mužoch vidieť kozmické hviezdy a galaxie. Citová vzrušivosť: spokojnosť, keď je všetko zničené. Všetko dať do poriadku a kozmického poriadku.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali anjelské meteoritické lúče. Svetelné trubice. V 12. roku života ste dostali obal túžob, teraz je už v tele. Obsahuje túžbu osoby po kozme. Mozoček obal obsahuje cestu do informačných polí, ktoré zostali po civilizácii ľudí asi 1 miliardu rokov pred naším letopočtom. Čo možno označiť ako Boh. Rodostrom obal obsahuje zápis o matke a túžbe, aby jej mŕtve dieťa putovalo k Bohu. Spomienky z kostí sú opäť na svojom mieste v kostiach. Zvierací obal obsahuje kozmické zvieratá ako rak, ryby, blíženci a podobne. Eros obal obsahuje spomienky na tantrický sex v kozme. Zápis spomienok sa stabilizoval v neurónoch mozgu. Šaman obal obsahuje snahu viesť vás do informačných polí, ktoré vznikli na základe spomienok ľudí s kozmickým vedomím. 7 obalov obsahuje spomienky o náboženstve. Tento obal je naspäť a treba aj v ňom vidieť kozmické priestory a hviezdy.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade sa učíte mať rada náboženské obrazy a žiť v súlade s nimi. Nezabúdajte, že sú 1 miliardu rokov staré a sú súčasťou zaniknutej civilizácie. Zbierate rozbité náboženské obrazy, dávate ich dokopy a tešíte sa. Potupne meníte vzťah k náboženskému písmu, čo je dobré. V mieche sú ešte deštruktívne obrazy, ako ničiť samu seba a nemusieť sa zúčastňovať toho, čo vám osud dal. Uvedomte si, že musíte žiť inak ako bežní smrteľníci. Jednoducho máte inú psychiku a to treba rešpektovať. Snažte sa zviazať životnú energiu do predstáv kozmu a náboženstva. Začínate v sebe vidieť kozmické a náboženské staré 1 miliardu rokov pred naším letopočtom.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Už nechcete náboženské veci ničiť a začínate prenášať svoju pozornosť do kozmu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vnímať, že sa usilujete podriadiť osudu, aj keď to robíte nerada. No cítite, že iba to je možné.

Riziká budúcnosti
Usilujete sa začať žiť, čo vám osud nadelil a chcete sa zbaviť predstáv o bežnom živote. No ešte niekedy sa to vracia naspäť.

Pridaj komentár