Venujeme sa tu už konečne nácviku a využitiu všetkých zasvätení, ktorých už bolo aspoň do 40. Je to už značné množstvo zasvätení, ktoré však dovoľuje začať novú etapu a to aktívneho využívania zasvätení na liečbu, terapiu a hlbšiu duchovnú cestu. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu. Vyhľadaj v Nahrávkach – Teosofia MP3.

Zámerne sme čakali, kým sa nazbiera takéto množstvo zasvätení, aby sa dalo kľudne cvičiť aspoň dve hodiny spúšťanie a kombinovanie jednotlivých zasvätení. Na začiatok bolo treba sa uviesť do vhodného stavu a to je stav prírodného šamana, kde sú uložené všetky zasvätenia. Teda sugerácia a uverenie, že neviete čítať, písať a ľudsky premýšľať. Nedokážete rozlíšiť medzi sebou a stromami, zvieratami a napríklad horskou bystrinou. Máte silne aktivizované spomienky na drsnú a človekom nedotknutú prírodu.

Po tomto naladení je už možné vstúpiť do jednotlivých zasvätení, ktoré sú tu v šamanskom vedomí uložené. Naladenie prepne neuróny vo veľkom mozgu inak ako pri bežnom vedomí. A začíname aktívne pracovať. Ako prvé si spomenieme na zasvätenie do šamanských objektov veľkých ako pingpongové loptičky, ktoré obsahujú skúsenosti prírodných šamanov. Je možné ich nechať prechádzať cez seba a nechať sa viesť na duchovnej ceste. Po určitej chvíli sa dostávajú z tela von do priestoru aury. Pod aurou tu rozumieme energetický obal okolo tela, ktorý obsahuje molekuly vzduchu, prachové častice, energetickú magmu, ľudské energie a objekty zo zasvätenia.

Po tomto zahájení sme sa pustili do otvorenia základných zasvätení do 6. neurónových oblastí ľudského tela – veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog a ganglie. Treba zasvätenie spustiť a nechať ho bežať. Iba si požiadate, čo chcete dosiahnuť. Keď sa stav dostaví, tak doň vleziete so svojím egom. To sú vaše túžby, ciele, spomienky. V žiadnom prípade sa zasväteniu nemotáte do cesty a neblokujete jeho rozvinutie. Teda môžete sa vhodne nalaďovať. Prípadne posilňovať zasvätenie sugeráciou klinickej smrti cez šedú kôru veľkého mozgu, ale znovu výhradne v prírodnom vedomí. Ste turista, ktorý fotí všetko potrebné vo svete mŕtvych a ešte spomína na nejaký sen. Ide o bezpečné posilňovanie zasvätenia, a tak isto možno robiť cez hormonálne žľazy foto do magma zápisov Zeme o ľuďoch a zvieratách. Zase ako foto turista, ktorý nič neberie do seba a ešte si spomína na niektorý sen. Tak isto zasvätenie možno posilňovať aj biochémiou v tukovom orgáne, pokiaľ sa venujete modifikácii tukového orgánu v rámci Geriatrickej poradne. Prípadne toto jedno zasvätenie spojíte so zasvätením do kultových stavieb a so zasvätením do magického spôsobu myslenia, ktoré prezentujem v Magickej škole. Teda je tu možnosť spojenia a rozbehnutia viacerých zasvätení naraz.

Paletu základných zasvätení treba rozbehnúť vždy a to je zasvätenie do 6. neurónových oblastí, zasvätenie Silva blikajúce a kmitajúce, ktoré dovolí rozbehnúť prienik psychiky do mikrosveta buniek, molekúl, jadra a častíc. Potom je tu zasvätenie magické, zasvätenie kozmické a zasvätenie jogínske, ktoré je o zúžení koncentrácie na konkrétnu vec alebo myšlienku.

Potom sú tu dve možné línie, jedna ide do liečiteľstva, kde je možné otvoriť Reiki zasvätenie, seans zasvätenie do energií magmatického jadra, zasvätenia liečiteľské alebo zasvätenia geriatrické. Ide o systém preliečenia organizmu na báze vysokej koncentrácie a sily magmatických energií Zeme, ľudí, zvierat, stromov a podobne.

Na druhej strane sú zasvätenia idúce do nízkych vešteckých stavov. Sem patria aj zasvätenia pyramidálne, všetky zasvätenie anjelské, zasvätenie prútikárske, zasvätenia hypnotické. Sem patria aj rôzne druhy terapií alebo zisťovanie informácií o druhých ľuďoch.

Jednu aj druhú skupinu možno posilňovať a to zasvätením do aury, kde sú základom sexuálne energie, ktoré vytlačia všetky zasvätenia do aury okolo tela a celkovo sa posilnia všetky zasvätenia. Jednoducho ich budeme mať v aure okolo seba a nie v tele, čo je vždy dynamizácia jednotlivých zasvätení.

No keď chcete naraz používať všetky zasvätenia a navzájom ich čo najefektívnejšie kombinovať, tak špeciálne pod aura zasvätením sa otvorí zasvätenie kabalistické do mozočku. A toto zasvätenie dokáže riadiť všetky zasvätenia naraz a vhodne ich kombinovať. Zrazu je tu mechanizmus riadenia všetkých 40 zasvätení cez zasvätenie do mozočku. A to je pri tak náročnom systéme vítaná pomoc.

Tak isto je možné zasvätenie stigmatické vložiť do všetkých zasvätení a zvýšiť silu tohto zasvätenia. Tak isto je možné každé zasvätenie spojiť so zasvätením do kultových stavieb.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.