Liečba obezity pomocou prírodných liekov a preparátov.

Už v predchádzajúcom príspevku som písal, že už 9 mesiacov bojujem so zákernou a zdĺhavou chorobou ľudovo zvanou tučnota alebo obezita sprevádzanou obžerstvom všetkého druhu. Treba si poriadne vsugerovať zradnosť a zákernosť nadváhy a prebytočných tukových vankúšov. Skutočne je táto choroba nenápadná, ale poriadne zákerná a devastujúca všetky zložky fyzického tela a má tiež následky na duševne zdravie obéznej osoby.

Preto som sa počas odtučňovacích kúr rozhodol preliečiť všetky systémy tela. Hlavne som sa zameral na hormonálne žľazy či už s vylučovaním do krvi, alebo vnútorných telových dutín ako sú ústa, žalúdok a črevá. Len pre úplnosť uvediem zoznam hormonálnych žliaz: hypofýza, epifýza, slinné žľazy, nadobličkové žľazy, dvanástorník, pankreas, u mužov semenníky, u žien vaječníky.

Prvé preliečenie nastalo komplexnými homeopatikami v drobných guličkách, ktoré boli vyrobené pre ľudí trpiacich obžerstvom, k tomu som pil také čudne biele mlieko na prečistenie žalúdka pre ľudí, ktorí sa dlhodobo prežierali. Na to nasledoval špeciálny čaj na regeneráciu pankreasu. Všetko som praktizoval asi dva týždne. Mal som pocit, že v oblasti môjho trávenia prišlo k úľave a ukľudneniu. No s týmto som nebol spokojný a tak som si našiel ďalší prírodný liek a to HMB Hydroxymetylbutyrát, čo je prírodný výťažok z rastlín na podporu rastu svalov.

Z predchádzajúcich príspevkov viete, že chodím do posilňovne a cvičím s činkami. S týmto prípravkom nielen rástli svaly, ale sa upravila aj činnosť štítnej žľazy a ja som prestal mať vlčí hlad; už nepožeriem všetko, čo je v dosahu mojej osoby. Teraz doberám druhé balenie. Nebral som ho, keď som neposilňoval, v iné dni som bral iba polovičné dávky. Dnes užívam jednu ampulku. No mojím cieľom bolo preliečiť kompletne celú hormonálnu činnosť. A tak som začal hľadať na internete vhodné prípravky. Hľadal som v hlavne v oblasti kulturistiky a vzpierania.

Našiel som prípravok zo šľachtenej rastlinky, ktorá sa volá Kotvičník a rastie aj na južnom Slovensku. No v Bulharsku ho špeciálne šľachtili, aby mal viacej účinných zložiek, ktoré podporujú tvorbu mužského pohlavného hormónu testosterónu. Zakúpil som si ho a začal užívať. Ako senzibil cítim, že sa mi aktivizovala celá hormonálna činnosť. Mimoriadne mi spevnela celá psychika a to najhlavejšie, prestalo mi úplne chutiť. Doporučená dávka sa odvíja od hmotnosti osoby. Ja znovu zatiaľ užívam iba jednu ampulku. Bol som veľmi príjemne prekvapený účinkom vo všetkých smeroch. Aj v posilňovni cítim chuť zdvíhať obrovské množstvo činiek. Tento prírodný posilňovač, ktorý bol vyvinutý pre bulharských vzpieračov, je výborná vec.

Pridaj komentár