Zaujali ma hlavne Vaše denníky, pretože ste sa podelili o svoje pochody vo svojom živote. V jednom denníku hovoríte o žití v súlade s podvedomím, počúvať a robiť to, čo hovorí a zahodiť svoje vlastne ambície. Mohli by ste sa na toto u mňa pozrieť, či žijem v súlade s mojím podvedomím?

Požiadali ste ma, aby som nahliadol do vnútra vašej duše. Nebol to zrovna príjemný zážitok, ale oceňujem, že ste sa s naloženým osudom nezmierili a hľadáte v sebe niečo hodnotnejšie. Verím, že aj môj veštecký pohľad vám k vášmu snaženiu pomôže.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Problematické môžu byť pľúca, je tu veľa poškodených buniek. Nežiaduce vírusy.

Psychický stav
Aurický obal je mimo telo. Stav je podobný ako u ľudí, ktorý potrebujú pomoc psychiatra. Mali by ste sa venovať psychoterapiám, potrebujete psychológa. Váš psychický stav nie je dobrý.

Povaha
Ste klasicky usadená v strednom mozgu s psychickou spojkou do nervstva ústnej dutiny. Charakterizuje to obrázok nervóznej osoby, už nevnímajúcej veci okolo seba reálne. Reálne predstavy sú zastreté a plné ilúzií. Nechcete vidieť veci také, aké sú.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na fatamorgánu a holandskú kultúru. Povrchová vzrušivosť: uletená fantázia. Pohlavná vzrušivosť: anjelské sféry, nebo, láska, nádhera. Citová vzrušivosť: holandskí maliari. Celkovo dosť zdevastované sexuálne podvedomie. Hovorí sa tomu fantazmagorizmus. Už nemáte svoje predstavy pod kontrolou. Mali by ste začať psychoterapiu maľovaním.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali do podvedomia biele anjelské sféry detských dyslektikov. Nechcete ich počúvať, radšej šialenstvo zvané Holandsko, lebo tam sú najkrajšie halucinácie na celom svete. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Tieto obsahujú stredoveké temno, žaláre, utrpenie a deštrukciu. Všetko o stredovekom temnom umení. Umenie čiernej farby.

Embryonálny vývoj
Dlho ste sa zdržali v raných fázach vývoja kvôli zdravotným problémom. Ostatné fázy boli zbudované narýchlo. Určitá tendencia pomstivosti voči mužom za to, že mužské spermie boli na vine vášmu embryonálnemu stavu.

Chromozómová história
Chromozómy pochádzajú z hĺbky Afriky a nesú tradíciu deštrukcie a neustáleho ničenia. Majú vám čo povedať démonické čierne masky ľudského utrpenia.

Génové predpoklady
Gény sú čiastočne uzatvorené a mali by ste žiť nábožensky a hlavne v umeleckej oblasti. Vtedy by vás gény vo vašich chromozómoch podporovali. Teraz idú proti vám. Máte byť sama a venovať sa modernému tlmočeniu náboženských tradícií. Alebo byť okolo týchto vecí.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Odmietate žiť to, čo máte v podvedomí, to vás ctí, ale iba to, že to zakrývate náboženskými obrazmi, nestačí. Treba inú psychoterapiu a inú psychohygienu. V zásade idete proti svojmu podvedomiu, ktoré je africké, démonické, deštruktívne.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch žijete ako muž a ničíte tam všetky predstavy o ženách, čo vedie k určitému druhu halucinácií a prekrývania reality okolo vás a vo vás.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď prečistíte svoje vnútro náboženskými obrazmi.

Pridaj komentár